Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

16-21 Mayıs Göller Bölgesi Gezim

Motovento
    REKLAM ALANI
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Öncelikle tüm rotayı aşağıya ekliyorum. Toplamda 5 gece 6 günlük gezimde 2422 km yapmışım.

1. gün - 16 Mayıs 2015 Cumartesi:

- Yalova'dan Bursa oradan çevreyolundan İnegöle geçtim. Sonra ise domaniç ve tavşanlı dağ yollarında ilerledim.
    - Tunçbilek üzerinden yine dağ yollarından Emet ve Simav istikametinden Selendiye oradan Kulaya geçtim.
    - Bundan sonrası ana yollar üzerinden Pamukkaleye vardım akşam üzeri.

2. gün - 17 Mayıs 2015 Pazar:

- Denizli üzerinden geçerek ilk önce Salda gölü ardından Burdur gölüne vardım.
    - Burdurdan Ispartaya geçip oradan Eğirdir gölünü dolaştım.
    - Eğirdirden Şarkikarağaç üzerinden Beyşehire göl kenarından devam ettim.

3. gün - 18 Mayıs 2015 Pazartesi:

- Beyşehirdeki otelde 2 gün kalacağımdan, beyşehir gölünün etrafını tam tur dolaşayım dedim.
    - Mükemmel manzaralar eşliğinde gölün etrafını dolaştım.
    - Ardından Kızıldağ Milli Parkında dolandım biraz. Sedir ağaçları çoğunlukta imiş parkta.

4. gün - 19 Mayıs 2015 Salı:

- Üzümlü, Cevizli, Akseki üzerinden Manavgata vardım.
    - Sideye otele vardıktan sonra hemen duş alıp üzerimi değiştirip manavgat ve oymapınar barajına gittim.

5. gün - 20 Mayıs 2015 Çarşamba

- Serik, Aksu üzerinden Ispartaya gelmeden Ağlasuna saptım.
    - Ağlasundan sonra Burdur, Keçiborlu, Dinar üzerinden Denizliye geçtim.

6. gün - 21 Mayıs 2015 Perşembe

- Sarıgöl, Alaşehir, Salihli üzerinden Balıkesire geçtim.
    - Susurluk, MustafaKemalPaşa üzerinden Bursaya oradan Yalovaya geçtim.
    - Köfteci Yusuf'da akşam yemeği yedim ve ayrıca kaymaklı ekmek kadayıfı da
    - Yalovadan Feribotla karşıya geçip, akşam 7de sağ salim eve vardım.

Fotolar aşağıda;
    Not: Arkadaşlar kusura bakmayın her fotonun nerede olduğunu yazamadım ayrıca sadece manzaralı motor fotolarını ekliyorum şimdilik, talep olursa daha detaylı fotolar ve yazılar yazabilirim.

SAZMAN, crocodil, 06Serhat ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    vayy be, rotaya bak rotayane yollarda gitmişsiniz valla helal olsun! kuzeyden güneye ,iç anadolu,göller bölgesi ,yahu arkadaş böyle gezebilen kaç motorcu var,denecek söz ,söylenecek bir kelime yok,ALLAH yolunu açık etsin, gönlün şen olsun!yüreğine ve emeğine sağlık,resimler de 10 numara olmuş,eskişehirden selam! saygılar...
    iguven bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    güzel gezi olmuş motorda güzel resimlerde güzel tekerine sağlık keşke önünden geçip uğramadığın veya bilmediğin çandır yazılı kanyon ve aksu zindan mağarasınada uğrasaydın görmeni isterdim gerçekten canlı bir tarih yatıyordu bunun yanı sıra deniz seviyesinden 1300 mt yükseklikteki saf oksijenle bir nebze dudak çatlaklığıda yaşayabilirdin eğer tekrar geçersen eğirdir gölü civarından bir uğra pişman olmazsın alabalık tesislerinide tavsiye ederim çandırdaki bunu özellikle yazıyorum plakadan başdeğirmeni bildiğini düşünerek yazıyorum başdeğirmen alabalık tesislerinde kaldığımda bile alabalığı sevememiştim. kazasız belasız nice gezmelere sağlıcakla
    http://www.tatilgezisi.com/destinations.asp?DID=490

http://www.aksu.gov.tr/default_b0.aspx?content=235

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş motorda güzel resimlerde güzel tekerine sağlık keşke önünden geçip uğramadığın veya bilmediğin çandır yazılı kanyon ve aksu zindan mağarasınada uğrasaydın görmeni isterdim gerçekten canlı bir tarih yatıyordu bunun yanı sıra deniz seviyesinden 1300 mt yükseklikteki saf oksijenle bir nebze dudak çatlaklığıda yaşayabilirdin eğer tekrar geçersen eğirdir gölü civarından bir uğra pişman olmazsın alabalık tesislerinide tavsiye ederim çandırdaki bunu özellikle yazıyorum plakadan başdeğirmeni bildiğini düşünerek yazıyorum başdeğirmen alabalık tesislerinde kaldığımda bile alabalığı sevememiştim. kazasız belasız nice gezmelere sağlıcakla
    http://www.tatilgezisi.com/destinations.asp?DID=490

http://www.aksu.gov.tr/default_b0.aspx?content=235
    Teşekkür ederim önerileriniz için. Eğirdir gölündeki yarım adada bir tur attım
    Aklımda kalan bazı yerler var zaten gidemediğim bir dahakine inşallah listeye yazılı kanyon ve zindan mağarasınıda ekliyorum
    Kovada gölü milli parkı, insuyu mağarası ve düden şelalesi de var listede gidilecek inşallah.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rota, gezilen yerler fotoğraflar şahane,siz de benim gibi gölleri çok seviyosunuz herhalde paylaşım için teşekkürler

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim önerileriniz için. Eğirdir gölündeki yarım adada bir tur attım
    Aklımda kalan bazı yerler var zaten gidemediğim bir dahakine inşallah listeye yazılı kanyon ve zindan mağarasınıda ekliyorum
    Kovada gölü milli parkı, insuyu mağarası ve düden şelalesi de var listede gidilecek inşallah.
    Rica ederim bir yeri daha söyliyeyim yazılı kanyon ve zindan mağarası yolunda adada antik kenti var önünden geçiceksiniz belki uğrarsınız :D

http://ormanweb.sdu.edu.tr/ide/Album.../MRBG2293.html

http://www.kulturvarliklari.gov.tr/TR,44805/adada.html

yapıda kullamılan taşlar ilk linkdeki fotoğraftaki dağlardan kesildiği hala çıplak gözle görülebiyor yazılı kanyondaki hayat hikayesini okuyacağın filozofun daha önce burada köle olduğu söyleniyor yolunun üstü nasılsa :D
    iguven bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    İlham verici bir rota. Emeğine sağlık dostum
    anadoluyollarinda.blogspot.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)