Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

15 Gün 4000km Abi Kardeş Karadeniz Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Hem gezi hem de yöresel yemek tanıtımı gibi olmuş. :D gerçekten güzel paylaşım olmuş.
    soa ve Redmoon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    öncelikle selamlar,güzel bir gezi olmuş,emeğinize sağlık deyip ve böylece bir satır yazıp geçmemek lazım gibime geliyor bu gezi için,bu gezinin içerisinde yemek var, güneş var, kar var, yağmur var, doğa var, kültür gezisi var,tarihi yerler var tüneller var yollar var var oğluvar kısacası her şey var burada,açık söyleyeyim hayal gücünüz çok iyi,insan hayal edip daha sonra rota çizip ve hayalini gerçekleştirdimi,ne büyük bir iş başarmış olur işte bu gezi böyle bir gezi bu gezide EMEK VAR- YÜREK VAR,öyle ben motorla geziyorum demeye gelmez ,işi icraata dökmek lazım ,tıpkı bu 10 numara gezi gibi,içimden geçeni söylüyorum size ,ne gezi olmuş ama helal olsun ! gönlünüz şen olsun,bahtınız açık olsun,sizin gibi motor dostları her daim olsun,yolunuz açık olsun,eskişehirden selam olsun! - hayat gezince güzel -
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    4. motor Honda
    güzel bir Türkiye gezisi olmuş keyifle okudum gördüm kamera olmasıda çok faydalı olmuş... Doğu anadoluda sıkıntı hiç çıktı mı acaba geçen yıl iki motorcu öldürüldükten sonra ülkenin doğusuyla ilgili olarak neler söylersiniz?

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Jrspawn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sivas'ta köfte yiyecektik kazasız belasız bitmesine çok sevindim ama keyifli ve güzel zaman geçirilmiş belli, unutulmayacak bir anı olmuş fotoğraflarla gezmiş kadar olduk bizde
    hocam gerçekten sen aklımdaydın ama dönüşten ben hiç keyif alamadım yol bitsin diye devamlı yaldır yaldır yol yaptım. Başka zamana artık...

Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim tebrik ediyorum mükemmel bi gezi olmuş
    face de CBF 500 sayfasından takip ediyordum ama burdan topluca izlemek daha bi keyifli
    her yıl planladığım ama bi türlü kısmet olmayan karadeniz turunu, sayende kendim gitmiş gibi hissettim...ama genede gidesim var hala
    sağolasın oğuz abim inşallah ayarlayabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı pardus81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem gezi hem de yöresel yemek tanıtımı gibi olmuş. :D gerçekten güzel paylaşım olmuş.
    sağolasın hocam. Kendi çapımızda bişiler yaptık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle selamlar,güzel bir gezi olmuş,emeğinize sağlık deyip ve böylece bir satır yazıp geçmemek lazım gibime geliyor bu gezi için,bu gezinin içerisinde yemek var, güneş var, kar var, yağmur var, doğa var, kültür gezisi var,tarihi yerler var tüneller var yollar var var oğluvar kısacası her şey var burada,açık söyleyeyim hayal gücünüz çok iyi,insan hayal edip daha sonra rota çizip ve hayalini gerçekleştirdimi,ne büyük bir iş başarmış olur işte bu gezi böyle bir gezi bu gezide EMEK VAR- YÜREK VAR,öyle ben motorla geziyorum demeye gelmez ,işi icraata dökmek lazım ,tıpkı bu 10 numara gezi gibi,içimden geçeni söylüyorum size ,ne gezi olmuş ama helal olsun ! gönlünüz şen olsun,bahtınız açık olsun,sizin gibi motor dostları her daim olsun,yolunuz açık olsun,eskişehirden selam olsun! - hayat gezince güzel -
    abi samimi söylüyorum yazınızı okurken duygulandım. Size bu kadar güzel duygularımızı iletebildiysek ne mutlu bize. ortak payda motosiklet olunca gerisi zaten çoğu zaman güzel oluyor. Bilmukabele iyi dilekleriniz hepsi bizden yana da geçerli. Tekeriniz düz bassın. inşallah bir gün bir yerde tanışırız. Allah'a emanet

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir Türkiye gezisi olmuş keyifle okudum gördüm kamera olmasıda çok faydalı olmuş... Doğu anadoluda sıkıntı hiç çıktı mı acaba geçen yıl iki motorcu öldürüldükten sonra ülkenin doğusuyla ilgili olarak neler söylersiniz?
    van ile ağrı arasında patnos diye bir ilçeden geçerken farkında olmadan HDP mitinginin arasına daldım orada biraz sıkıntı oldu insanlardan yana olmadı bir şey ama ben kendimi kastım bir de tek başınaydım. ama onun dışında bire bir büyük bir sıkıntı yaşamadık ufak tefek şeyler her yerde olabilir.
    ama en azından şunu kesinlikle söyleyebilirim tek başına sakın haa sakın hiç tavsiye etmem. ben Ankara'dan öteye ilk defa geçiyorum alışık değilsen yalnız olmayı hiç tavsiye etmem en az 2 hatta en iyisi 3 kişi olmak lazım...
    mesut hoca, Redmoon ve c4gin bunu beğendiler.
    Satranç oynamak gibidir motor kullanmak. Bir değil birkaç hamle sonrasını hesaplayabilmektir. Ama nedense büyük bir kısım tavla oynar gibi kullanır ve şansına güvenir. Ama sonuç hüsrandır...

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    çok teşekkürler,sümelanın kış halini de gömüş olduk.Abi kardeş gezmenin tadı başka olur. herkese böyle gezmek kısmet olur inşallah.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Afiyet olsun şeker gibi gezi olmuş, rehber niteliğinde anlatmışsın, tebrikler.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Başından sonuna kadar keyifle okudum. Sizi ağırlayamamış olmak ise en üzücü kısmı oldu benim içün. Yeni gezilerinizi de görmek ve inşallah bir gün tanışıp hasbihal etmek dileklerimle.
    Redmoon bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Ayağınıza, bileğinize sağlık bende ustalaşınca Karadeniz gezisine çıkmayı düşünüyordum bu fotoğraflar ve anlatımınız bana yardımcı olacak :D ama ne zaman çıkarım belli değil :D

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1- teletabi kıyafeti'nin patenti bana aittir, fikri haklarımın ihlali söz konusu.

2- o mezar Türkiyenin en kuzeyindeki mezar değil, çünkü Türkiyenin en kuzeyi sinop değil Vallaha bak.

3- bu kadar fotoğrafı paylaşmak gerçekten büyük mesele, elinize sağlık, kazasız belasız nice gezilere

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    O geziyi yapmak mesele değil de şu gezi raporunu hazırlamak ölüm işte.. Premium üyelik falan aldın değil mi sonra gitmesin hepsi.. Şu geziyi birde avrupa da yaparsan süper olacak berkay ne yenir ne görülür bilmiş oluruz

@hmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .2010 ybr 125 .
    Valla büyük bir keyifle takip ettim gezinizi.yemekler gezdiğiniz gördüğünüz o kadar yerler muhabbetiniz sohbetiniz,yolda tanıdığınız insanlar...kısacası herşey on numara olmuş.dönüş yolunda siirte uğrasaydiniz sizi misafir etmekten büyük zevk duyardım.abi kardeş ne güzel zaman geçirmissiniz.benimde hayalim kardeşimle böyle geziler yapmak.ilerde nasip olursa bakalım.Allah muhabbetinizi arttırsın kaza bela vermesin.bu kadar emek harcayıp gezinizin her anını bizimle paylaştığınız içinde teşekkürler...

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    baskan be ılk defa motoru sattıgım ıcın bu kadar icim acıdı ılk fırsatta aranıza yenıden katılmak dılegıyle saygılar sevgıler selamlar .. tekerınız duz bassın ..
    Redmoon ve soa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir tur olmuş. Tebrikler...

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başından sonuna kadar keyifle okudum. Sizi ağırlayamamış olmak ise en üzücü kısmı oldu benim içün. Yeni gezilerinizi de görmek ve inşallah bir gün tanışıp hasbihal etmek dileklerimle.
    inşallah hocam. Dünya küçük motosiklet ortak paydası ile daha da küçük bir gün bir yerde karşılaşırız elbet.

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- teletabi kıyafeti'nin patenti bana aittir, fikri haklarımın ihlali söz konusu.

2- o mezar Türkiyenin en kuzeyindeki mezar değil, çünkü Türkiyenin en kuzeyi sinop değil Vallaha bak.

3- bu kadar fotoğrafı paylaşmak gerçekten büyük mesele, elinize sağlık, kazasız belasız nice gezilere
    1- Bilgim yoktu
    2- bilgim yoktu
    3- sağolun hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O geziyi yapmak mesele değil de şu gezi raporunu hazırlamak ölüm işte.. Premium üyelik falan aldın değil mi sonra gitmesin hepsi.. Şu geziyi birde avrupa da yaparsan süper olacak berkay ne yenir ne görülür bilmiş oluruz
    imageshack le yükledim hocam silmiyor sıkıntı yok.

Avrupa mı ahh ahh planlar planlar abi bakalım inşallah diyelim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı soycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baskan be ılk defa motoru sattıgım ıcın bu kadar icim acıdı ılk fırsatta aranıza yenıden katılmak dılegıyle saygılar sevgıler selamlar .. tekerınız duz bassın ..
    soycan başkaaan valla çok özlettin kendini yaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı @hmet42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla büyük bir keyifle takip ettim gezinizi.yemekler gezdiğiniz gördüğünüz o kadar yerler muhabbetiniz sohbetiniz,yolda tanıdığınız insanlar...kısacası herşey on numara olmuş.dönüş yolunda siirte uğrasaydiniz sizi misafir etmekten büyük zevk duyardım.abi kardeş ne güzel zaman geçirmissiniz.benimde hayalim kardeşimle böyle geziler yapmak.ilerde nasip olursa bakalım.Allah muhabbetinizi arttırsın kaza bela vermesin.bu kadar emek harcayıp gezinizin her anını bizimle paylaştığınız içinde teşekkürler...
    Abimle gezmek gerçekten ayrı keyif oluyor. Sizinde yolunuz kocaeline düşerse haber vermeniz yeterli olur hocam. İnşallah sizde daha iyi geziler yaparsınız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı @hmet42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimle gezmek gerçekten ayrı keyif oluyor. Sizinde yolunuz kocaeline düşerse haber vermeniz yeterli olur hocam. İnşallah sizde daha iyi geziler yaparsınız...
    Redmoon bunu beğendi.
    Satranç oynamak gibidir motor kullanmak. Bir değil birkaç hamle sonrasını hesaplayabilmektir. Ama nedense büyük bir kısım tavla oynar gibi kullanır ve şansına güvenir. Ama sonuç hüsrandır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ganga feysten takip ettiğim için çoğu fotoları biliyordum gördüm valla...

2013 Mayıs gezimde toplam 2250 km yapmıştım orada 2250 kmyi 290 liralık benzinle tamamlamışım...o geldi aklıma...sende hep 100 ortalamasıyla gittiğine göre sakin sakin az yaktırmışın makinaya bence...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...u-2250-km.html

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga feysten takip ettiğim için çoğu fotoları biliyordum gördüm valla...

2013 Mayıs gezimde toplam 2250 km yapmıştım orada 2250 kmyi 290 liralık benzinle tamamlamışım...o geldi aklıma...sende hep 100 ortalamasıyla gittiğine göre sakin sakin az yaktırmışın makinaya bence...

http://i.hizliresim.com/a5d7Qg.png

http://www.motosiklet.net/forum/etki...u-2250-km.html
    vana giderken güzel yaktı abi hep 3 4 bin devir arasında...
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gerekli yerlerde gaz açmışın aga valla ortalamanın da altında gayet başarılı...tebrikler...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Çok keyifliymiş şimdi açabildim fotoları elinize sağlık

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok keyifliymiş şimdi açabildim fotoları elinize sağlık
    Sagolun hocam. Sıkıntı cikmamasina sevindim.

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Mükemmel

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)