Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

van erekdağı vadisi rakım 2200-2700 Metre

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    [IMG][/IMG]arkadaşlar 2014 nisanında çekilen ve zaman bulamadığımdan yüklemek şimdiye nasip oldu kısa kısa butarz bir kaç konu açarak fotoğrafları paylaşmaya çalışacağım ilginize şimdiden teşekkürler. [IMG][/IMG[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]erekdağı yükseklik 3200m çıkabildiğimiz 2680m ler [IMG][img][IMG][/IMG]erekdağı van şehrinin silüetini süsleyen dağdır şehrin tam doğusunda bulunur yani göl kıyısından bakılınca hemen arkasındaki dağdır [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][img][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][img][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][img][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][img]buraya kadar olan fotoğraflar vadinin kuzeyi buradan sonrasıda güneyi vadinin her 2 tarafınadada dere var suyunu kar sularından ve küçük küçük kaynaklardan topluyor http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/04/04/DSC01065.jpg[/img][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]foto yüklemede işkence sinirlendim artık bişeyler yazacaktım şevkim kalmadı bunun bi kolay yolu vardır heralde[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]gezmek kolayda şu fotoğraf boyutlama,video kesme müzik atma bana göre deil insan beceremediği şaylari sevmiyor işte neyapalım[IMG][/IMG][IMG][/IMG]elimde okadar çok fotoğraf varki atmak için böyle eli pratik bir arkadaş bulmam lazım[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]boyutlandırma için picasayı kullandım fakat 480 küçük olmuş 600'ü işaretlemek lazımmmış.[IMG][/IMG][IMG][/IMG]erekdağı vadi 2770metrelik birkaya ve 3200 metrelik büyük erek dağının arasındadır fotoğraaflerden anlaşıldığı gibi [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]motorun yeşillikler içinde yatık olduğu kısım vadinin kuzeyi şelalenin olduğu yerde güneyi kuzeyden güneye geçmek motorla mümkün deil her iki tarafıda farklı günlerde gezdik 1,2 tanede kısa video var inşallah movie makerı indirebilirsem düzeltmeler yapıp ilerleyen zamanlarda mesaj olarak konuya eklerim iyi seyirler surçi lisan etti isek afffola doğru yazmışımdır umarım iyi seyirler.gezide bana eşlik eden Ahmet ve zihniyede çok teşekkürler.
    fusuy364, efsane88, MCV ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş, fotoğraflar çok dağınık gözüküyo yalnız,alt alta koyarsanız daha iyi gözükür, bir iki gezi daha paylaşırsanız tecrübe kazanırsınız bu konuda

Motosikleti
    CBF 600 S
    [IMG][img]
    http://i.hizliresim.com/oAoX3R.jpg[/img]
    [/IMG][IMG]
    [/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    burası yıkılmış bir ermeni köyü buralarda bol bol kazı yapılmış defineciler boş durmuyor
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    gezi yazısı tadında olmuyor ama 1 sene geçmiş neler yaşadığımızı bile hatırlamıyorum atladık motorlara yol nereye götürürse gittik
    [IMG][/IMG]
    adem12 saolasın bu siteden çok daha hızlı yükleniyormuş
    [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]
    efsane88, S6453, MCV ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Hakan işte şimdi tam oldu. Son fotoğrafların kalitesi ve boyutu gayet güzel. Fotoğraflardaki cbf de sanırım senin. Doğu Anadolu dağları arazisi bir enduro sever için biçilmiş kaftandır diye düşünüyorum. Umarım hep dağlarda enduro keyfi yaşar, ince dağ havasını solur, keskin gök yüzünü izler ve en güzel manzaralara tanık olursun. Paylaşım için teşekkürler.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Güzel bir bahar gezisi olmuş ,emeğine ve yüreğine sağlık, Eskişehirden selamlar, saygılar.

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir bahar gezisi olmuş ,emeğine ve yüreğine sağlık, Eskişehirden selamlar, saygılar.
    saolun cümleten ilk fotoğraflar geçen yıl ağustosta sonradan eklediklerimde 2014 nisanda çekildi gecikmiş bahar gezisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan işte şimdi tam oldu. Son fotoğrafların kalitesi ve boyutu gayet güzel. Fotoğraflardaki cbf de sanırım senin. Doğu Anadolu dağları arazisi bir enduro sever için biçilmiş kaftandır diye düşünüyorum. Umarım hep dağlarda enduro keyfi yaşar, ince dağ havasını solur, keskin gök yüzünü izler ve en güzel manzaralara tanık olursun. Paylaşım için teşekkürler.
    sağolasın adem senle gezdikten sonra buraları gezdim vaktin olsaydı birde motorun daha müsait olsaydı buraları gezdirecektim sana olmadı nasip değilmiş neyse senle daha çok gezeriz şu motoru alda bi ani harabeleri doğu karadeniz,yada batı karadeniz yaparız inşallah

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Dağlar taşlar güzel bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağlar taşlar güzel bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.
    teşekkürler o motor sivastan'da geçti 2. memleketimdir.

Motosikleti
    CBF 600 S

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

https://youtu.be/y3gqrd1l8Mc

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 600 S

en sonunda edit leye bildim pek istediğim gibi olmadı ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)