Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

4. Aladağlar Kış Kampı (Mart 2015)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Güzel gezmişsiniz..

İlgiyle takip ediyoruz efem...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Muthiş bir gezi cok guzel anlatım.. İnsanın kanı kaynıyor motora bınip yola cıkma istegi duydum tesekkurler bu guzel yerlerı sayenızde gorebıldık

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    genelde herkes diğer yorumları okumadan son sayfaya geçiyor gezi yazılarında bunlarda kaçmasın gözünüzden arada bakın uzun sürüyor çünkü maşallah resim bol
    ctuna81 ve Guven bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    Teşekkürler Hakan.
    Aslında aynı coğrafyayı yaz aylarında da yapma konusunda kısa bir muhabbet geçti aramızda. Olabilir.
    Bu etkinliği 4 yıldır yapıyoruz. İlk yıl çok zorlanmıştık. Zira ekipmanımız iyi değilmiş. Bunu öğrenmiştik o zaman.
    Daha sonraki yıllarda bu eksikler giderildi. Yine de üşünüyor ama, daha az üşümek adına içten alt-üst termal giysiler kullanıyoruz. Kışlık kaliteli motosiklet ekipmanlarının üzerine mutlaka yağmurluk kullanıyoruz. En önemlilerinden biri ayakların ıslanmaması. Benim bot TCX Space. Su geçirmiyor. Bu yıl bir arkadaşımız ısmarladığı botlar gelmeyince emanet botlarla geldi ve ayaklarını ıslattı. En çok üşüyenimiz o idi.
    Gece kullanılan ekipmanlar da çok önemli.
    Çadırım extrem seri Flame. İçine geçtikten yarım saat sonra iç-dış sıcaklık farkedilir bir şekil alıyor.

Ayrıca uyku tulumu. -30 Anapurna kullanıyorum. O soğukta gece fermuarını açma ihtiyacı hissettim. Burada önemli olan uyku tulumuna iç çamaşırlarla girmek. Çok daha hızlı ısınırsınız.

Şişme mat kullanıyorum. 5 cm. Ferrino. Bu da önemli. Aşağıdan soğuğu yukarı iletmez. (Şişme yatak değil)

Tabii ki tedbir amaçlı gerekirse diye cep sobalarımız var. Önceki yıllarda kullanmıştım. Ama bu yıl gerekmedi.

Sürüş esnasıda bu yıl elcik korumaların çok faydasını gördüm. Eldiven de iyi olunca ellerim pek üşümedi.
    ben teşşekür ederim cevap'ladığınız için yazada böyle bir tur yaparsanız mutlaka gelirim şişme mat bendede var işte 4 mevsim mont üşütüyor kışlık bir montta benim edinmem lazım

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Sıtkı bey raporunuzu sizin sitenizde imrenerek okuyup incelemiş ve kendimi sizlerle birlikteymiş gibi hissetmiştim

Ancak o macerayı tekrar yaşamış gibi olmak ve o hazzı bir kez daha tatmak için bu sitede raporunuzu bir kez daha okuyup inceledim.

Size ve grubunuza tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kadirli kampında görüşerek bu maceranızı birde sizden dinlemek istiyorum.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Eline sağlık Sıtkı abi,bu kadar fotoğraf yükleyip anlatım yapmak çok zaman gerektirir
    Makarnanın tarifi sanırım İtalyadan
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)