Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 Mart Şehitleri Anma Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Çanakkale Akbaş Şehitliği,kalabalıktı

" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    almpoz, ogzcngdk, KAFKAS35 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Güzel bir etkinlik oldu TMP (türkiye motosiklet platformu)katılımıyla ve 18 Mart Motosiklet Derneğinin yaptığı organizasyonla bir araya gelmek güzeldi Balıkesir , Bursa,İstanbul,Antalya,Şarköy,Ege motorcuları,Türk Çhopper,Realist,18 Mart,Ekmok,Gönen ve Adını Hatırlayamadığım yaklaşık 600 motor şehitlerimize sürdük ve gene motorcu olan İmam arkadaşlarımız tarafından okunan dua ve mevlütlerden sonra atamızın ve kahraman Türk askerlerinin kanıyla suladığı toprakları gezdik, Bayrağımızı dalgalandırdık. Bir Çanakkaleli olarak büyük onur duydum. MT den de buralarda gezmek isteyen olursa Mihmandarlık yapmaktan onur ve haz duyarım sevgilerimle...

Adil abim her zaman Çanakkale'de Bir kapın var her zaman beklerim....

sevgilerimle...
    cennetkizi, Apices ve gezginmotor bunu beğendiler.
    ThE LaSt SaMuRaİ

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel ve anlamlı bir etkinlik olmuş.Çanakkalede bulunmak o havayı solumak çok değişik bir duygu.
    gezginmotor bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Çok istedim oraya gitmeyi fakat imkanlarım el vermedi ne yazık ki.
    gezginmotor bunu beğendi.

Teşekkürler Tolga kardeşim,buradada kapın açık dilediğin zaman gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    seyyid47 ve cennetkizi bunu beğendiler.

Motosikleti
    600F
    Kıymetli abicim paylaşım için teşekkürler.
    Allah Çanakkale ruhunu yaşayan nesilleri eksik etmesin,varolun hepiniz.
    cennetkizi ve gezginmotor bunu beğendiler.

Amin kardeşim
    cennetkizi bunu beğendi.

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Şehitliklerimizi gezdik, yeryüzünde gördüğümüz her şey temsili. Aslında göremediklerimizin hepsi yerin altında...İnanılmaz bir duygu yoğunluğu....Ben o kadar çok gittim ki sayısını bilmiyorum ama her gidişimde o cephelerde, 57.Alayda kulağımda top sesleri, boğazımda bir düğüm...Onlar rahatla bir sigara içmek şöyle dursun, yemek bile bulamazken o şartlarda bizim bir saatte gittiğimiz yolu 3 günde kat ederlerken o yoklukta ve üstelik gencecik yaşlarda.....Duygulanmamak mümkün değil. Şehitlerimize çok şey borçlıuyuz, elbette ki unutmayacağız.... TMKSF ( Türkiye Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu ) öncülüğünde ve Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği ev sahipliğinde gerçekten yaşanası bir etkinlik oldu. Balıkesir'den 10 Riders ve Ekmok ( Edremit Körfezi MK ) , Bursa'dan Bursa VIP, Bursa Chopper, Bursa Enduro, ,İstanbul'dan Realist, Ayyıldızlar, Freedom, Aksaçlılar, Antalya,,Ege Motorcuları,Türk Çhopper,Gönen MK, Solo Eagle, Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü, Mugmok, Eskişehir ve ilini-ismini tam manasıyla hatırlayamadığım yaklaşık 1000 kişi aynı coşkuyla bir araya geldik. Çanakkale Zaferi' nin bedelini gözünü kırpmadan canlarıyla ödeyen şehitlerimiz için dualar ve mevlüt okundu. Pilav ikramından sonra 57.Alay, Conk Bayırı'ı ziyaret edildi. Hayatımda unutamayacağım günlerden olacak bu iki gün...Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...8-9-10 Mayıs Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği'mizin Festivali' ne bekleriz, güzel etkinliklerde yine güzel insanlarla buluşmak dileğiyle hoşça kalın arkadaşlar.... ( Huri ÖZGENÇ )
    serkanksk, gezginmotor ve frosen bunu beğendiler.
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Paylaşım için teşekkürler Adil Abi...

Ben 1998 yılında ziyaret etmiştim.. Herkesin görmesi gerekir.. İnşallah tekrar gitmek, görmek nasip olur..
    gezginmotor ve cennetkizi bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

İnşallah imkanın olurda gidersin Salih kardeşim

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği' mizin 8-9-10 Mayıs'ta Yenice Göknar Otel ve civarında yapacağı festivalimize de tüm motorcu dostlarımız davetlidir.
    Aşağıdaki linkten Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği' ne ait ulusal festivalimiz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Başka şubemiz yoktur, Taklitlerimizden kaçınınız )

https://www.facebook.com/groups/18martmotosikletdernegi/
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)