Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufaktan sahil turu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kaç gündür motor ilanları baka baka bi hal oldum. Bİ marka model kafama takılıyor yok forumlar yok videolar vs vs.

Buna sebep çalınıpta tecavüz e uğramış halde bulunan motorumun onca para harcamama rağmen randıman vermemesi Kısacası soğudum diyebiliriz.

Otur otur dedim bi dolaşayım ya belki ısınırım biraz,

Taktım dizliklerimi kulaklık balaklava maske kask bot eldiven derken indim aşşağı calıştırdım gaz veriyosun boğuluyor stop ediyor taki az benzin akıtana kadar bide karbiratör temizlendi 2 defa.

çalıştı güzelce koyulduk yola, Zeytinburnu gökalp mahallesinden yeşilköye doğru 60 80 kmh müzik ufaktan kulaklıktan çalıyor yol sakin tek tük yeşilköyden döndüm samatya sahil biraz takıldım. İlk kalkış sanarsın 250 cbr ama 80 dedimi 50 cc mobilet 110 118 falan yapan motor (GPS ölçümü ) 90 ı geçmedi birde ön dişli 14 den 17 ye çıkarıldı son hız için. Anlam veremiyorum.

Bu arada kısa mesafede tecrübem şu oldu,

Kot pantlon ile çıktım ara ara 28 km yol boyunca üşüdüğümü hissettim üzeri mesafelerde gidilmez kot ile onu anlamış oldum,
    Eldiven yazlık hava girişli hala ellerim kar topu oynamışım gibi yanıyor inceden,
    kask aşırııı ses alıyor rüzgarda vardı kulaklık + balaklava ya ragmen ugultu çok rahatsız etti neden kaska okadar para verildiğini anladım güvenlik harici,

Ama şu var ki Aşırı keyif aldım rahatladım geldim. Ama motora yine ısınamadım

Bir kaç kare fotoğraf.

abeciMotoru, MCV, CompanERROR ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Hemşerim tüm olumsuzluklara rağmen insan motora binince gerçekten rahatlıyor.Motorunun sanırım değişme zamanı gelmiş
    Gece resimleri güzel olmuş.Paylaşım için teşekkürler.
    Adventure58 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    dün samatya yönüne doğru çok rüzgar vardı . 80 i geçememesi normal . dişli de büyüttüysen 125lik rüzgarda hiç gidemez .

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Seni çok iyi anlıyorum hocam. Bir kere soğudun mu dikiş tutmuyor.CBR 250 sahibiyim . Virajda bir kere yatirdim bir ay isinamadim. Üstüne aksilikler manet yumuldu disk yumuldu amortisör kolonu kirildi v.s . Dert etme yavaş yavaş eski haline donersin...

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşerim tüm olumsuzluklara rağmen insan motora binince gerçekten rahatlıyor.Motorunun sanırım değişme zamanı gelmiş
    Gece resimleri güzel olmuş.Paylaşım için teşekkürler.

Evet bayağı rahatlattı.
    motoru alalı 6 ay anca oldu zaten çalınana kadar iyiydi tek marş 150 km gidiyordum 100 110

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün samatya yönüne doğru çok rüzgar vardı . 80 i geçememesi normal . dişli de büyüttüysen 125lik rüzgarda hiç gidemez .
    Sorma hocam istanbulda ilk defa bukadar rüzgar ile karşılaştım.

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni çok iyi anlıyorum hocam. Bir kere soğudun mu dikiş tutmuyor.CBR 250 sahibiyim . Virajda bir kere yatirdim bir ay isinamadim. Üstüne aksilikler manet yumuldu disk yumuldu amortisör kolonu kirildi v.s . Dert etme yavaş yavaş eski haline donersin...
    Benim temennimde o ama seneye bu aylara kendimi şartlandırdım bakalım

250 cc bi motor alıcam yada en az 250 cc ama ne her gün bi modele kafa takıyorum,

Burgman AN400
    gt250 comet naket
    Kredili işe girebilirsem
    mondial RX3
    benelli TNT 25

Hayırlısı diyelim bakalım.
    Enes Bakır bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Liman ışıkları çok güzel çıkmış.

Bu gezideki eksiklik dizlik ve rüzgar geçirmeyen eldivenler gibi görünüyor. Öte yandan dünyanın en iyi kasklarını da satın alsanız içinde ses yapar. bunun için Alpine Pulug Go ismindeki ürünü tavisiye ederim. Motomax'ta bulabilirsiniz, kampanya takibi ile hesaplı da alınabiliyor.

Öte yandan motosiklet alacaksanız ve bütçeniz uygunsa asla Japon markalarından şaşmayın derim, asla...

Kazasız sürüşler dilerim.
    hakanens ve ESGEL bunu beğendiler.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Yaz gelsin tam anlamıyla gezmeye başlar daha da ısınma fırsatın olur diye düşünüyorum kış ayları soğuk olunca fazla gezemiyor insan bence etkisi olacaktır.Sıcak havayla birlikte motorun dan inmeyi hiç düşünmeyeceğini düşünüyorum Hakkında hayırlısı olsun.

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6

İşin şakası tabi inş güzel bi motora sahip olursunuz
    hakanens ve Adventure58 bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    eSİYOR DİMİ ? :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    öyle suzuki mi vardı ?

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liman ışıkları çok güzel çıkmış.

Bu gezideki eksiklik dizlik ve rüzgar geçirmeyen eldivenler gibi görünüyor. Öte yandan dünyanın en iyi kasklarını da satın alsanız içinde ses yapar. bunun için Alpine Pulug Go ismindeki ürünü tavisiye ederim. Motomax'ta bulabilirsiniz, kampanya takibi ile hesaplı da alınabiliyor.

Öte yandan motosiklet alacaksanız ve bütçeniz uygunsa asla Japon markalarından şaşmayın derim, asla...

Kazasız sürüşler dilerim.
    [IMG][/IMG]

Eldivenler kaskın içinde dizlik de dizimdeydi

Ayın 5inde de yazlık su geçirmez sırt dirsek omuz korumalı mont alıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz gelsin tam anlamıyla gezmeye başlar daha da ısınma fırsatın olur diye düşünüyorum kış ayları soğuk olunca fazla gezemiyor insan bence etkisi olacaktır.Sıcak havayla birlikte motorun dan inmeyi hiç düşünmeyeceğini düşünüyorum Hakkında hayırlısı olsun.
    Dün hava sıcaktı parça parça 100km e yakın sürdüm bide bi güzel yıkattım ohh mis oldu

Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=oY4hBGmp52s

İşin şakası tabi inş güzel bi motora sahip olursunuz
    İnşallah dostum. Yüregine sağlık.

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eSİYOR DİMİ ? :D

O akşam buzz kesiyordu desem yalan olmaz yani.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle suzuki mi vardı ?
    KMT çelik Suzuki sticker +3 bg kattı

Motosikleti
    haojue 135S
    karbüratör nanayı yemiş 90 tl sıkışmış stop etmesinin benzin yememesinin sebebiymiş.
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    http://www.n11.com/cg-125-150-karburator-komple-mikuni-P16509372?cid=604001&gclid=CMGsir67xMQCFSXnwgod55k A0A

40 tl ye karbüratör buldum senin motora uyarsa bir bak.

Motosikleti
    haojue 135S
    50 60 a da buldum da + işçilik 20 tl istiyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)