Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Köy ve Ara Yollardan Sakarya Arayışları

Motovento
    REKLAM ALANI
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaç gün önce yine köylerden ve ara toprak ve çamurlu yollardan rastgele giderek Sakarya'yı aradım,
    İşte maceramdan fotoğraflar, yalnız fotoğraflar telefon çekimi, idare edin, fotoğraf makinemi okulda unutmuştum, bir sürü güzel manzara vardı, telefonla biryere kadar

bi toprak çamurlu yola saptım, ne yoldu be, daha doğrusu ne çamurdu, motoru devirmeden gidebildim çok şükür

nihayet bi asfalt yol buluyorum

bu gölge fotoğrafları çok hoşuma gitmeye başladı bu aralar, gölgem hep dikkatimi çekiyor

Buralar neresi hiç bilmiyorum, bu köyler varmış gideceğim tarafta

yoö şimdilik asfalt, güzel

ya ne kadar güzel yerler varmış buralarda, çok mutluyum

Bu da panaroma çekimim telefonda neler varmış yahu

Bi çeşme yanında durdum su içtim, çeşmenin içinde bi kurbağa, hiç kımıldamadan duruyor, biraz yaklaştım, yine tık yok, iyice dibine girdim , fotoğraf çektim, yine tık yok, put gibi duruyodu, elimi sürmeye cesaret edemedim yalnız

Burası bi göl, ama neresi hiç bilmiyorum, çok süper biyerdi, yalnız etrafı tel örgüyle çevriliydi

gün batmaya yakın çok süper manzaralar yansılamalar vardı fakat ah ah, telefonla bu kadar çekiliyor işte

rastgele bi çamurlu yola saptım yine, manzara güzel, yol süper

o da ne, sakarya nehrini buldum

ne fotoğraf oldu ama ya buraya fotoğraf makinemle aynı saatte yine gelmem lazım

sol taraftan gelen mudurnu çayıymış, Sakarya nehri ile birleşiyor

Bu da mudurnu çayı

Şu ağaçlar çok ilginç, gövdeleri kırmızı kırmızı

Bi tane daha

Hava kararmak üzere, ama ben habir durup fotoğraf çekiyorum, çünkü çok süper yerler, şu tarlaya bakın, çim tarlası herhalde, top sahası gibi

Bu da panaroması

Hava kararıyor ama ben hala sakaryaya gidecek bi yola çıkamadım

Nihayet buldum, buldum ki ne buldum, uzun ince bir yol,sürmesi acayip keyifli, birisine de sordum bu yol Adapazarına çıkarırmış beni

Bi sonraki gezide buluşmak üzere hoşçakalın
    kdiner, crxforever, Ozanonur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yine güzel biir paylaşımda bulunmuşsun teşekkürler.

Kle 500 bu yolları sever yanlız bir müddet sonra ağırlığını hissettiriyor. Sakın batma çamura tek başına çıkmıyor namussuz.
    fusuy364 bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam yusuf hocam, sakarya ya ,henüz yaz gelmemiş anlaşılan, cep telefonu ile de olsa fotoğrafların iyi olmuş, senin anlayacağın işi bilen başka oluyor, emeğine sağlık yusuf hocam, istanbul sana yakın motosiklet fuarına gitseydin değişiklik olurdu,hem motorlada yol yapardın,kurbağa resmi çok iyiydi, sakarya nehri eskişehirden doğuyor taaa oralara kadar gidiyor,yüreğine sağlık yusuf hocam,saygılar. . .
    fusuy364 bunu beğendi.

Manzaralar Süper bu arada

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine güzel biir paylaşımda bulunmuşsun teşekkürler.

Kle 500 bu yolları sever yanlız bir müddet sonra ağırlığını hissettiriyor. Sakın batma çamura tek başına çıkmıyor namussuz.
    teşekkürler, evet aynen öyle, bu yoldan korktum ama yerleşim yerlerine yakındım, batsa da yardım edecek birileri çıkardı

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam yusuf hocam, sakarya ya ,henüz yaz gelmemiş anlaşılan, cep telefonu ile de olsa fotoğrafların iyi olmuş, senin anlayacağın işi bilen başka oluyor, emeğine sağlık yusuf hocam, istanbul sana yakın motosiklet fuarına gitseydin değişiklik olurdu,hem motorlada yol yapardın,kurbağa resmi çok iyiydi, sakarya nehri eskişehirden doğuyor taaa oralara kadar gidiyor,yüreğine sağlık yusuf hocam,saygılar. . .
    teşekkürler Mesut hocam, fuara gittim, ama otobüsle, eşim de istanbula geldiğinden motorla gidemezdik, sakarya nehri oralardan doğuyor demekki, vay be, saygılar hocam

Alıntı TyrenRax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manzaralar Süper bu arada
    teşekkürler
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Ozanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla abi Sakaryalı olmama rağmen nerelere gittiğini anlayamadım. Bir orda söğütlü 3.organize yazıyor orayı biliyorum ama diğerleri sıfır. Gezdiğin yerlerin manzarası çok güzelmiş. Bir de dikkatimi çekti sen hep tek gidiyorsun yalnız takılıyorsun sanırım. Neyse uzatmayayım daha. Yine çok güzel bir gezi olmuş. Daha nice nice gezilere tekerin düz bassın.

Alıntı Ozanonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi Sakaryalı olmama rağmen nerelere gittiğini anlayamadım. Bir orda söğütlü 3.organize yazıyor orayı biliyorum ama diğerleri sıfır. Gezdiğin yerlerin manzarası çok güzelmiş. Bir de dikkatimi çekti sen hep tek gidiyorsun yalnız takılıyorsun sanırım. Neyse uzatmayayım daha. Yine çok güzel bir gezi olmuş. Daha nice nice gezilere tekerin düz bassın.
    şeyhler köyü-sivritepe-Hacıkışla ,soğuksu köylerinden yeşilyurta ,oradan da sakaryaya gitmişim yalnız geziyorum çünkü tanıdıklarım arasında bana zamanı uyup da eşlik edebilecek ve benim gittiğim yerlere gelebilecek az kişi oluyor, istersen beraber gezebiliriz, keşke birkaç kişi olsa bana eşlik edebilecek. Yavaş yavaş tanışa tanışa zaman gösterecek, bakalım
    Ozanonur bunu beğendi.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şeyhler köyü-sivritepe-Hacıkışla ,soğuksu köylerinden yeşilyurta ,oradan da sakaryaya gitmişim yalnız geziyorum çünkü tanıdıklarım arasında bana zamanı uyup da eşlik edebilecek ve benim gittiğim yerlere gelebilecek az kişi oluyor, istersen beraber gezebiliriz, keşke birkaç kişi olsa bana eşlik edebilecek. Yavaş yavaş tanışa tanışa zaman gösterecek, bakalım
    Aynen abi sen bu facedeki gruba üyemisin? Üyeysen perşembe buluşmalarına filan katılıyormusun? Ben üyeyim ama şimdiye kadar hiç gitmedim. Şimdi gitsem diyorum orda tek başıma tanıdık filan yok nasıl olur diye düşünüyorum.

gruba üyeyim, toplantıya iki kez gittim, bir kez de gezilerine katıldım, ben biraz uzak kalıyorum, sen bi git istersen duruma göre bakarsın tanışırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

fotoğraflar gitmiş, tekrar yükledim

hgdr, madlive ve shooter1 bunu beğendiler.

Valla bilmiyorum ki abi ben şimdi giderim orda sap gibi kalırım ondan korkuyorum.
    Hani çok fazla aktif biri değilim o yüzden söylüyorum.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel bir gezi olmuş.Bol çamurlu.Resimlerde hoş.Güneş batımı resimleri daha hoşuma gitti
    Paylaşım için teşekkürler
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Alıntı Ozanonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bilmiyorum ki abi ben şimdi giderim orda sap gibi kalırım ondan korkuyorum.
    Hani çok fazla aktif biri değilim o yüzden söylüyorum.
    anladım, müsait bi zamanda bir gezi organizasyonunda tanışırız inşallah, gezeriz

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş.Bol çamurlu.Resimlerde hoş.Güneş batımı resimleri daha hoşuma gitti
    Paylaşım için teşekkürler
    teşekkürler, evet, çok güzel manzaralar vardı, aslında zamanım olsaydı ve foto makinem de yanımda olsaydı çok daha iyi fotoğraflar ortaya çıkardı, biraz hızlıca oldu bu
    Ozanonur bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler