Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-18-

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesut Hocam epeyce bir zamandır internetten uzaktım. haliyle birçok konu kaçırdım, sağlık olsun. her zamanki gibi güzel resimlerin ve anlatımına devam ediyorsun, tebrik ediyorum.İnşallah bundan sonra da gezilerini takip edicem. Kal sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    yine mesut hoca ve yine doğaçlama güzel bir gezi.doğayla başbaşa.harika.ADANA'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam epeyce bir zamandır internetten uzaktım. haliyle birçok konu kaçırdım, sağlık olsun. her zamanki gibi güzel resimlerin ve anlatımına devam ediyorsun, tebrik ediyorum.İnşallah bundan sonra da gezilerini takip edicem. Kal sağlıcakla..
    selam sayın abim, sizi tekrar aramızda görmek çok güzel,gezimi beğendiğinize sevindim ,umarım bir sağlık sorunu nedeni ile bizlerden uzak kalmamışsınızdır,dediğiniz gibi sağlık olsun! bizlerde sizin gezilerinizi merakla beklyoruz,ALLAHA emanet olun ,eskişehirden selamlar,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine mesut hoca ve yine doğaçlama güzel bir gezi.doğayla başbaşa.harika.ADANA'dan selam olsun.
    selam olsun adanalı abime,önümüze çıkan her fırsatı değerlendiriyorum işte,sizlerin yapmış olduğunuz gezileride ben takip ediyorum,ilgiyle izliyorum sizleri,sizlerede kazasız sürüşler dilerim ALLAHA emanet olun saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)