Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

19 Mayista Anitkabirdeydik (MT)- Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yuan 110cup
    Tek kelime helal olsun size

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Orda olup olmamak herkesin kişisel tercihidir.Eminim birçok arkadaş iş imkansızlık vs nedenden gelemedi ve inanın çok ama çok şey kaçırdı.
    Çünkü bu herhangi bir gezi değildi.Yüzlerce motosikletten oluşan o kortej içinde ilerlerken hangimizin tüyleri diken diken olmadı!
    Yol kenarlarına dizilerek bizleri alkışlayan insanlarımızla gurur duydum ülkemiz için,cumhuriyetimiz ve onun değerleri için birşeyler yapmış olmanın haklı gururunu yaşadım.Sitem eden arkadaşları da anlıyorum aslında onlar da organizasyon öncesi sadece arkalarında olunduğunu bilmek ve sadece destek mesajları bekliyorlardı.Biz tüm motorcu kardeşlerimiz adına ordaydık ve bu gururu doyasıya yaşadık.

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Bu gezi CUMHURİYETİMİZE dil uzatan yaratıklara gerçek bir cevap olmuştur o geziye katılan veya katılmayıpda ruhuyla,yüreğiyle orada olan butün arkadaşlara bravo bravo bravo hepinizi saygıyla selamlıyorum........

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Cevap : Evet silinir...Kurallar çok açıktır hiç bir MT yöneticisinin üyelerle kişisel sorunları yoktur kurala uymayn kişi hak ettiği cezayı alır....
    mozaik hangi kuralı ihlal etmiştir buraya yazarmısın BBRR!!!!

Bence MT üyeleri ve moderatörleri bu organizasyona yeterince sahip çıkmamışdır.

Bu ilgisizlik aşağıdaki topicde konuşulmuşdu.

http://www.motosiklet.net/forum/show...hlight=may%FDs

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tenere600 adlı üyeden alıntı
    mozaik hangi kuralı ihlal etmiştir buraya yazarmısın BBRR!!!!

Bence MT üyeleri ve moderatörleri bu organizasyona yeterince sahip çıkmamışdır.

Bu ilgisizlik aşağıdaki topicde konuşulmuşdu.

http://www.motosiklet.net/forum/show...hlight=may%FDs
    sana katılıyorum.
    sayın yöneticiler kusura bakmayın ama MT'nin faaliyetlerini hiç göremedim.istanbul ekibini karşılayan,bu işi organize eden,o kalabalıkta insanlara yol gösteren MT değildi.yanlışım varsa söyleyin.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi çok güzel ya..keşke bende aranızda olabilseydim..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim üyeliğim silinirmi diye sormuş...
    bende hangi durumda silinir cevabını vermişim üyeliği silinmemiş....Böyle bir organizasyonu düzenliyen kimse o karşılar ev sahibi olarak ...MT bu organizasyonu düzenleyenlerden biri değildir...ama münferit olarak bir çok üyesi organizasyona katılmıştır bu konu bu şekilde devam ederse karalamaya yönelik yazı yazan kullanıcıların üyelikleri iptal edilecektir bilginize...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Arkadaşlar,Eşim ve ben Ankara gitmeye karar verdik ve İstanbuldan yola çıkanlara katıldık kimse bize sen hangi gruptasın diye sormadı...Ankara girişindede yine sağolsun motorcu arkadaşlar karşıladı ve benim kime nereye üye olduğumu sormadan hoş geldiniz diyerek samimi bir şekilde karşıladılar...
    Amacımız motorla yoculuk yapmak ve kendimce yapılması gereken bir görevi yerine getirmekti...Yolculuğumuzda ve Ankarada herkes bize motorcu olarak davrandı (.......)üyesi olarak değil..Bazı saplantılardan vazgeçin .Lütfen

sevgili tunoka anlatmak istediğimiz de bu ...olgunluğunuz için teşekkür ederiz en az katılanlar kadar orda olmak isterdik resimlere baktıkça en az sizler kadar duygulandık ortak bir sevgimiz var zaten motor diğer ortak aşkımız atamız burda bu iki olgu çok güzel harmanlanmış organize edenlerin ellerine sağlık ...Ama bazı arkadaşların amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğundan bu şeklide karalamalar yapmışlar ...
    Hem sizi hemde şahsınızda hanfendiyi tebrik ederiz..

NOT: Acaba hatamız böle bir organizasyonu reklam malzemesi olarak kullanmamamız mı ?
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Düşhekimi Yalçın Ergir'de bizimleydi.Motorunu gördüm ama yüzyüze tanışmak kısmet olmadı

http://www.ergir.com/ondokuzmayis.htm

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    NOT: Acaba hatamız böle bir organizasyonu reklam malzemesi olarak kullanmamamız mı ?[/QUOTE]

walla ne yalan sölim herkes kendi üyesi olduğu grubun T-shirtlerini giymiş boy gösteriyordu..özenmedim desem yalan olur...

marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Evet tunoka bizler de üzüldük t-shirt giyemediğimize.Bana göre de mt bu organizasyona gerekli desteği ve ilgiyi göstermedi.Örneğin bu topic açıldıktan sonra topiği sabitleme önerisi bile kabul görmedi.BBRR bence hepimiz hatalarımızı kabul etmeliyiz.Büyüklüktür bu başka bir şey değil...
    ´Gerçekci ol imkansızı iste´ CHE

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    Resimlere bakarken tüylerim diken diken oldu resmen, ne güzel görüntüler. Emeği olan herkesi tebrik ederim..
    would I still see suspicions in your eyes?

topiği sabitleme önerisi bile kabul görmedi.BBRR bence hepimiz hatalarımızı kabul etmeliyiz.Büyüklüktür bu başka bir şey değil...
    Yönetime bu konu hakkında bir yazı yazdınızda bizmi alamadık.. yönetimle iletişim başlıklardan olmaz yönetimdekilerin hepsinin açık msn ve mail bilgileri var atarsın bir mail yönetim gerekeni yapar....Bunu kim yaptı bize bi gösterseniz diyorum..

Şöyle örnek vereyim 21-26 haziran tarihleri arasında marmariste bir motor festivali var bir kaç motoforuma yönetimden izin alarak başlık açtım hatta kendi sitemize açarken bile yönetime danıştım bu bir inceliktir sağolsunlar nerden rica ettiysem topikler sabitlendi.....Bu iş böyle olur X mesaj da yönetim ilgilenmedi diye olmaz ...tenere600 de bir yönetici en az oda bilir benim kadar bunları...Neyse konu çok uzadı gerek ben gerekse karşı taraf anlattı dertlerini ...Hayret ben emok üyesiyim emok tan dahi böle bir talep gelmedi...bu hatanın ne kadarı bizim ne kadarı organizasyonu düzenliyenlerin bilmiyorum...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 mayıs 1000 motor ile ilgili bakın çok güzel bir site

hazırlayanı tanımıyorum veya adı gecen site üyesi de değilim reklam gibi algiılanmasın lütfen.
    amacımıza ulaştığımızın gurur ve sevinci ile sizlerle paylaşmak istedim.
    sesli izleyiniz

http://www.ergir.com/ondokuzmayis.htm
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Güzel yapmış, elleri dert görmesin.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ehehe motor kardeşligi bu işte

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    keske bende o gun orada olabılseydım

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    çok güzel olmuş çok insanın tüyleri diken diken oluyor ellerine sağlık hocam!

uncleisko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 250 CC
    walla o gün hissettiğim duyguyu heppiniz hissedersiniz muthiş bir mutluluk...15 dakika boyunca bitmeyen sevgi seli...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler