Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kedim (ST200) ile Ferhatpaşaya doğru...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    Merhaba arkadaşlar.. Bugun motorumla biraz turladım. Maşallah demek gerek hiç üzmedi skyteam im... her zamanki gibi güçlü ve çevik

İşte bu da ben

[SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Motorun güzelmiş
    0 Rh (+)
    06 - 09

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    iyi geziler. skyteam tam bu yolların motoru. kendi fiyat aralığında en iyisi belki de.

kazasız sürüşler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    çok güzel görünüyo motorun
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

ErbayXP, ne güzel.. Güzel havanın ve kedi gibi bir motora sahip olmanın keyfini sürmüşsün. Motosikletin de baya hoş görünüyo bu arada.. Bende de bu tarz bir motor var, boyum 1.72 . Çok zorluk yaşamadım boy konusunda ama senin motor daha yüksek diye biliyorum. Bacakların yere tam basmaması problem yaşatabiliyor mu bazen?

Motosikleti
    ST200
    Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı
    ErbayXP, ne güzel.. Güzel havanın ve kedi gibi bir motora sahip olmanın keyfini sürmüşsün. Motosikletin de baya hoş görünüyo bu arada.. Bende de bu tarz bir motor var, boyum 1.72 . Çok zorluk yaşamadım boy konusunda ama senin motor daha yüksek diye biliyorum. Bacakların yere tam basmaması problem yaşatabiliyor mu bazen?
    güzel yorumlarınız için teşekkürler..

benim boy 1.63 anca zaman zaman problem yaşıyorum ama sadece yavaş yönüşlerde. bugun yine kolumu incittim, düşüyor gibi oldum ama gaz verince hemen toparladığı için problem olmuyor.. binişler sakat oluyor birde.. ama bi tarafta yüksek bişi ya da hafif yan yatırıp biniyorum.. keşke benimde boyum 1.72 olsaydı o zaman hiç problem çıkmaz bence.. bu boydaki arkadaşlarım bindiği zaman motora ayakları çok güzel yere değiyor..

benim iki ayağım yere aynı anda hiç değmedi
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    güzel olmuş...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    güzel gezi olmuş erbay, motorun da şekil olmuş..
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

ErbayXP, dert ettiğin şeye bak! Senin karizman yeter Helal olsun ama iyi cesaret edip de almışsın motoru. Ben ayak tabanlarım yere değmiyor diye baya bir düşünmüştüm. Ama şimdi hiç bir sıkıntı kalmadı o konuda. Parmak uçlarında da gayet güzel idare ediyorum. Sen de eminim öylesindir! Sağlıcakla kal

Motosikleti
    ST200
    Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı
    ErbayXP, dert ettiğin şeye bak! Senin karizman yeter Helal olsun ama iyi cesaret edip de almışsın motoru. Ben ayak tabanlarım yere değmiyor diye baya bir düşünmüştüm. Ama şimdi hiç bir sıkıntı kalmadı o konuda. Parmak uçlarında da gayet güzel idare ediyorum. Sen de eminim öylesindir! Sağlıcakla kal
    teşekkürler
    ben bi şekilde alçalttırmayı düşünüyorum.. bacağım da ağrımaya başladı :( zourluyor açıkcası motor.. nede olsa yüksek ya.. tek ayağımın ucu değiyor

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Hocam alçattın mı? İşe yarıyor mu? Benim boy 1.65'de buyüzden soruyorum...

Motosikleti
    ST200
    henüz alçalttırmadım ama açıkcası şu an çok da büyük bir problem değil. alıştım yüksekliğine. eğer süspansiyonları sonuna kadar yumuşatırsan ve gidonu aşağı çekersen 5 cm ye kadar alçalabilir dedi pendikteki servis fakat yoltutuş çok kötü olur diye denemicem. benim boy ile bu motora binebiliyor, fotoğraflar ispatı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler