Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominar ile İstanbul-Sinop-Karabük Yenice ve tekrar İstanbul gezim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Normalde yapacak olduğum güzergah bu şekil idi fakat Sinop Karabük Yenice yolumu mecburi değiştirmek zorunda kaldım yol şartları nedeni ile, Sinop ve Karabük olarak iki ayrı gezi düzenlesem daha iyi olacakmış olan oldu yapacak bir şey yok başka zaman Sinop u tekrar gezerim.

İlk kamp Sinop İnce burun du fakat Gerede çıkışında atmak zorunda kaldım, akşam 8 gibi yola çıktığım için ve sabah Sinop a varsam bile bir işe yaramayacağını düşündüğümden uygun bir tarla ya çadırı kurdum.

Kafamın estiği yerlerde mola verdim yola devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Buyabat ta pulsar kullanan Murat abinin yanına uğradım güzel sohbeti ve her şey için tşk ediyorum kendisini.

Ver elini Sinop, Cezaevi girişini pas geçmişim sağolsun motorcu arkadaş durdu girişine kadar beni götürdü kendisine de tşk ediyorum ve Sinop sahil ve Ceza evinden resimler. İyisiyle kötüsüyle bir çok insan ömrünü geçirdi dili olsa da konuşsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Sinop u küçük bir turdan sonra istikamet Karabük Yenice, kıvrımı bol iniş çıkışı bol yolu sıkıntılı ama muazzam bir doğası ile devam ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Güzel gezi olmuş, dominar da tam bi enduroya dönüşmüş cam, çanta vs. Kazasız belasız nice gezilere..
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Nihayet uzun yoldan sonra Yenice ye varıyorum ama buluşacağım Orhan abi ile birleşemiyoruz küçük bir yerde kendimizi bulamıyoruz uzun uğraşlar sonra kavuşup kamp alanımız olan şeker kanyonu yukarısına çıkıp çadırı atıp karnımızı doyuruyoruz saat gecenin 01:30 u, sabah 10 a kadar uyudum o kıvrımlı bozuk yollardan dolayı zaten ilk kamp attığım yerde uyuyamadım bir büyük çay içtiğim için koyun say yok oyana dön buyana dön yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Bu çifte kumruları kamp alınımız da iş üstünde yakaladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Yeniceden dönüş yoluna çıkıyoruz ve şeker kanyonunda bir kaç resim çekiyoruz bildiğin iki kayalık arası. Taşın arasından güzel bir su akarı var. Bu güzel yerlerin etrafını kirletmesek olmuyor galiba batıyor herhal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Zonguldak yolu üzerinde bulunan Gökgöl Mağarasına da uğradık müthiş bir yer mutlaka uğramanızı istiyorum giriş ücreti kişi başı 10tl bilginiz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

DSinop dönüş güzergahım bu şekil olmak zorunda kaldı yolun baya uzun olmasından dolayı.

BU da yakıt giderim.

Gökgöl Mağarası biraz video çekeyim dedim.

Bu kadar sağ salim kazasız belasız eve geldik.
    balıkcı, Angrypower, potasyum ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal her zamanki gibi harika dolaşmışsın . Bir aydan beri İstanbul'dayım zaten. Birlikte yola çıkmış olsaydık sana yetişmekte epeyce zorlanırdım. Evo ile domi arasında 25 - 30 km son hız farkı var. Yüreğine sağlık.
    kdiner bunu beğendi.

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafamın estiği yerlerde mola verdim yola devam.

O güzelim pınarın arkasına çop atanlar, çocuklarına böyle bir dünyayı layık görüyor herhalde.
    kdiner, potasyum ve CrazyBullet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş, dominar da tam bi enduroya dönüşmüş cam, çanta vs. Kazasız belasız nice gezilere..
    Tşk ederim vakit buldukça toplanıp uzuyorum bir yerlere, çğmlemize kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam dostum,gezini çok beğendim,işte tam benim tarzında bir gezi olmuş,bende senin gibi doğayla iç içe olmayı çok seviyorum,Karadeniz'in doğuşunu gezdim ve çok beğendim,lakin Karadeniz'in batışını hiç gezmedim , eminim orasıda çok güzeldir, böyle fotoğraflarda değilde görerek yaşayarak gezmek istiyorum inşallah banada görmek nasip olur,bu güzel gezi paylaşımı için ,sana çok teşekkür ederim, Eskişehir den selamlar
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostum,gezini çok beğendim,işte tam benim tarzında bir gezi olmuş,bende senin gibi doğayla iç içe olmayı çok seviyorum,Karadeniz'in doğuşunu gezdim ve çok beğendim,lakin Karadeniz'in batışını hiç gezmedim , eminim orasıda çok güzeldir, böyle fotoğraflarda değilde görerek yaşayarak gezmek istiyorum inşallah banada görmek nasip olur,bu güzel gezi paylaşımı için ,sana çok teşekkür ederim, Eskişehir den selamlar
    As tşk ederim, Karadeniz'in batısını iki kısma ayır, 1 Sinop kısmı 2 Zonguldak kısmı, yollar kıvrımlı ve uzun buda baya bir dolaşmanıza neden oluyor böyle olduğunu bilseydim tek sefer değil iki parça halinde gezmeyi seçerdim inşallah bir defa daha Sinop a gidebilirim birşey anlamadım çünkü yolda gitmekten, inşallah sizde gidip gezip görürsünüz, 1 haftalık gezerim derseniz kısımlara ayırma gerek yok ama 2 3 günlüğüne gidersen kısım kısım ayır ve öyle gez.
    mesut hoca bunu beğendi.

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Emeğine sağlık arkadaşım, çok güzel harika bir doğa gezisi olmuş
    Manzara her şey çok güzel
    kdiner bunu beğendi.

oquz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    17 plaka sizdiniz demek siyah mt25 benimdi çerkeş aytaç da görmüştüm sizi
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık arkadaşım, çok güzel harika bir doğa gezisi olmuş
    Manzara her şey çok güzel
    Tşk ederim, yolun böyle olduğunu bilseydim daha düzgün plan yapar daha iyi gezebilirdim ama oda olacak Sinop tekrarı yapabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı oquz55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 plaka sizdiniz demek siyah mt25 benimdi çerkeş aytaç da görmüştüm sizi
    14 aak plaka da sizin di galiba.

oquz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Evet bolu plaka benimdi bende samsun gerze safranbolu yaptım
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Harika gezi, güzel teknik veriler. Allah daha iyi geziler nasip eder inşallah.
    kdiner bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezi, güzel teknik veriler. Allah daha iyi geziler nasip eder inşallah.
    Tşk ederim amin cümlemize inşallah.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Hocam kıskanıyorum valla ben bu kadar fırsat bulamıyorum hep geziyorsun,tekerine taş değmesin

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kıskanıyorum valla ben bu kadar fırsat bulamıyorum hep geziyorsun,tekerine taş değmesin
    Tşk ederim, boş vakti değerlendirmeye çalışıyorum yoksa bu İstanbul ve çalışma hayatı insanı bıktırıyor, değişiklik her zaman iyidir, vaktiniz varsa bir yerlere kaçın bu illa kamp olacak diye birşey yok otel olur pansiyon olur hazır çadırlı kamp yerleri olur. Çümlemizin tekerine daş değmesin.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Kardeşim ne zaman yolun düşerse beklerim. Hoş sohbetin ve ilgi alakan için asıl ben teşekkür ederim.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    kaplumbağa yı yolun ortasından alıp kenara bıraktım, elimde eldiven olmasına rağmen tırnak geçirmeye çalışıyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kurban bayramında otoban da birlikte sürdük
    1 nc 700 1 tane 660 tenere
    eğer haziranda karadeniz yapabilirsen takıl bana ...

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurban bayramında otoban da birlikte sürdük
    1 nc 700 1 tane 660 tenere
    eğer haziranda karadeniz yapabilirsen takıl bana ...
    Evet hatırladım ama hayaller ve hayatlar, tşk ederim maalesef büyük ihtimal yaz sonuna doğru giderim Trabzon a.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)