Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dördüncü Mersin Buluşması - 14 mayıs 2006

Motovento
    REKLAM ALANI
    artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar herkese, bu hafta Mersin de Sunturas yaylasına çıkıyoruz, balığımızı yiyip, çevreyi gezip, şelalede serinleyip döncez.Katılmak isteyen herkesi bekleriz....
    mersin,cruiser,avukat,27

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam gece motorcuları nöbetci motorcular
    dostum nereye gidiyosunuz nasıl yollar biraz daha açıklayıcı bilgi ver bakarsın bide size takılırız hadi daah açıklayıcı bilgi ver
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

asıl adı Santairas olan , mükemmel bir köy en son 2 sene önce gitmiştim ama çok değiştiğini sanmıyorum. yollar yayla yolu ve asfalt ,kış sonrası olduğu için ufak çukurlar vardır ama sorun olacağını sanmıyorum.40km mesafede.gezilecek çok yer var mesela Hisar Kale diye bir kalıntı var bölgede.
    ayrıntılı bilgi oradaki bir restorantın sayfasında var ;

http://www.santairas.com/iletisim.htm

herkesi ama herkesi bekleriz özellikle hemşerilerimizi...Kılıçbalığı abimiz,şimdilik benim bilgimde bukadar .güzel bir pazar geçirecez umarım.

http://www.santairas.com/nasil.htm

arkadaşlar.ben yarın restorantı arayıp rezervasyon ve imkanları soracam aklınıza birşey gelirse haber edin..
    mersin,cruiser,avukat,27

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    kardeşim orası neresi ya, mersinliyim ama hiç duymadım valla, yusuf abimin dediği gibi bir anlat hele

bu mesajdan bir dakika sonra;
    geç kalmışız be

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    artniyet yahu dün bu kadar anlatmamıştın. hoş bizim çenemizden sana fırsat kalmadı haklısın ama güzel bilgilere ulaşmışsın.saol
    kılıçbalığı abisi başımızın üstünde yeriniz var. keşke gelseniz.biliyorsunuz mersinli kardeşleriniz size bayıldı.hatta siyah inci ve sizin resminiz olan bi t-shirt bastırmayı düşünüyor.fun clup olayı falan yanii

Motosikleti
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı
    artniyet yahu dün bu kadar anlatmamıştın. hoş bizim çenemizden sana fırsat kalmadı haklısın ama güzel bilgilere ulaşmışsın.saol
    kılıçbalığı abisi başımızın üstünde yeriniz var. keşke gelseniz.biliyorsunuz mersinli kardeşleriniz size bayıldı.hatta siyah inci ve sizin resminiz olan bi t-shirt bastırmayı düşünüyor.fun clup olayı falan yanii
    Kardeşim günaydın
    neler yazmışsın sen öyle ya sabah sabah çok keyif oldu benim için.Bana böyle deger vermeniz inanın beni çok onurlandırdı.hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.kendinize iyi bakın.inşallah yarın geliriz akşam kulüpte toplantı yapıcaz nereye gidelim konusunda.inanıyorumki arkadaşlarımı ikna ederim de geliriz yanınıza gitmeyi düşündüğünüz yeri ilk defa duydum ama akşam sitelerine girdim bayagı güzel yerler sanırım.beeni cepten ararsan ben sana haber verebilirim.hoşçakalın
    0532 234 77 44 öbür ve özel oan nr da vereyim bundan ulaşamazsan ordan bulabilirsin 0 554 690 60 90 byy
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

arkadaşlaaaaar süre azalıyor.....geziye bekliyoruz herkesi .....
    mersin,cruiser,avukat,27

davulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Santa Iras ...
    Doğru secim.Erken gidelim de tadını cıkaralım kivi bahcelerinin, yeşilin, doğanın.... yarın buluşma noktasında gorusuruz.

okadar seri konusuyosunuz ki maşallah çenelerinize kuvvet susayım dedim bnde
    mersin,cruiser,avukat,27

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı davulcu adlı üyeden alıntı
    Santa Iras ...
    Doğru secim.Erken gidelim de tadını cıkaralım kivi bahcelerinin, yeşilin, doğanın.... yarın buluşma noktasında gorusuruz.
    diyene bak.hep geç kalan sensin
    tesüf ederim alper. evet konuşuyorum ama bi sor niye? sevdiğim arkadaşlarımlayken konuşmazsam bir hafta boyunca elbette patlarım.

Motosikleti
    diyene bak.hep geç kalan sensin
    tesüf ederim alper. evet konuşuyorum ama bi sor niye? sevdiğim arkadaşlarımlayken konuşmazsam bir hafta boyunca elbette patlarım.
    Şuan durum belli degil ama ben gelirim tek başımada olsa inşallah bir aksilik çıkmaza yarın beraber oluruz

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N

gezi

slm geziye bende katılmak istiyorum bende mondial 250 mct var ancak ufak ir sorunum var ehliyetim yok ama katılmayı çok istiyorum katılabilirmiyim?

Motosikleti
    250 mct
    moto_yunus dün keşke buluşmaya gelseydin.yarın saat 10 da eski versanın önünden hareket edicez.bak hareket buluşma değil... bekleriz ...

yahu nasıl unuttum ben.yarın kız arkadaşım geleceği için benim kaskı ona vericem ama başka kaskım yok . fazla kaskı olan varmı ödünç verebilecek...

yunus kardeşim kaskını al gel .düşünme bile.
    mersin,cruiser,avukat,27

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    herseke selam biraz gelmem geç oldu ilk sözüm büyüğümüz yusuf abiye gelirseniz çok sevinirim abi yalnız ben değil bütün mersin mt sevinecek seni çok seviyoruz hayranınızız ayrıca ikinci sözüm gel yusuf kardeş yarımn saat 10:00 da eski versa şimdiki adesede buluşuyoruz 3.sü kaaan burdamısın bilemem ama kerimde fazla kask olması gerekiyor 3 tane var diyordu ya ona bi sor

Motosikleti
    Alıntı omerowen adlı üyeden alıntı
    herseke selam biraz gelmem geç oldu ilk sözüm büyüğümüz yusuf abiye gelirseniz çok sevinirim abi yalnız ben değil bütün mersin mt sevinecek seni çok seviyoruz hayranınızız ayrıca ikinci sözüm gel yusuf kardeş yarımn saat 10:00 da eski versa şimdiki adesede buluşuyoruz 3.sü kaaan burdamısın bilemem ama kerimde fazla kask olması gerekiyor 3 tane var diyordu ya ona bi sor
    yarın sabah kılıçbalıgı ve dostları mersinde hazır olun geliyorozzzzzzzzzzz
    Bana deger veren ,beni seven veee beni fun clup yapmak isteyen arkadaşlarının yanında olmayn akılç ne işe yarar dimi doslarrr geliyoruz kardeşllerimizin yanına

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    biz de Konya ekibi olarak biz de 6 saat sonda beyşehir gölüne gideceğiz. uyumadan nasıl gidicem bilmiyorum
    hepimizin yolu açık olsun. iyi eğlenceler şimdiden...

bizim rotamız da şöyle...

Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    gençlik gezi tamamdır.. adana grubuyla beraber harika bir gezi oldu.. herkesin eline motoruna sağlık.. herkese teşekkrler..
    CBR 600F Honda,

offf ne yorulmusuz beee.
    hemen yolluyorum resimleri
    mersin,cruiser,avukat,27

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi yorulmamak mümkünmü 150 km ye yakın virajlı ve yokuşlu yollarda direksiyon salladk.. (biraz kamyoncu ağzı oldu ama .. )
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler