Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15 Mayis Ta Ankara Ya Gidiyorum Ta Ile

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Evet arkadaşlar 15 mayıs sabah s aatlerınde yola çıkıyorum Ankara ya gidiyorum oradan 2-3 gunluk bir iş için kalıp oradan memleketeim olan KONYA-KARAMAN-ALANYA ANTALYA VE TEKRAR İstanbul a döneceğim dönüş yolum belli değil ama büyük ihtimal sahil üzerinden döneceğim
    TA ile uzun bir gezi var yani anlayacağınız herkezden benım için d ua etmelerını istiyorum açıkcası bu kadar uzun bir yolculuğa daha önce hiç çıkmadım... BU GÜZERGAHTAKI ARKADAŞLARDAN GÖRÜŞMEK İSTEYEN VEYA EŞLİK ETMEK İSTEYEN OLURSA YOL ÜZERİ SOHBET EDERIZ ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER HERKEZE
    tavsiyede bulunmak isteyen herkezden yardım beklıyorum
    şimdiden teşekkurler..
    not: yanımda laptopum olacak ara ara resim ve yol yazısı yollayacağım
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Yolun açıkolsun dostum,umarım kazasız belasız çok keyifli bir yolculuk olur
    kendine iyi bak.rüzgarın bol olsun.
    FUSUR-35

cbf500 ün hızı

s.a arkadaşlar bende cbf 250 var ama 500 leri merak ediyorum km ssatinde kadran falan nedir ve kaç km hız yapabiliyor mesala bilgilendirirseniz sevinirim...saygılar cümleten....

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    haydaaaaaaaaaa ne alaka canım benım yannış yerde yannış şeyler arıyorsunuz

uzun yol tecrubesı olan arkaşlar yanıma ne alayım yardımcı olursanız sewınırım
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    Evet arkadaşlar 15 mayıs sabah s aatlerınde yola çıkıyorum Ankara ya gidiyorum oradan 2-3 gunluk bir iş için kalıp oradan memleketeim olan KONYA-KARAMAN-ALANYA ANTALYA VE TEKRAR İstanbul a döneceğim dönüş yolum belli değil ama büyük ihtimal sahil üzerinden döneceğim
    TA ile uzun bir gezi var yani anlayacağınız herkezden benım için d ua etmelerını istiyorum açıkcası bu kadar uzun bir yolculuğa daha önce hiç çıkmadım... BU GÜZERGAHTAKI ARKADAŞLARDAN GÖRÜŞMEK İSTEYEN VEYA EŞLİK ETMEK İSTEYEN OLURSA YOL ÜZERİ SOHBET EDERIZ ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER HERKEZE
    tavsiyede bulunmak isteyen herkezden yardım beklıyorum
    şimdiden teşekkurler..
    not: yanımda laptopum olacak ara ara resim ve yol yazısı yollayacağım
    öncelikle yolun açık olsun.

uzun yol tecrübem yok ama ben olsam yağmurluğumu, ekstra kıyafetlerimi, uyku tulumu (ve varsa çadırımı) yanımdan ayırmazdım.
    ayrıca cep tlf şarj aletini, varsa ekstra pilini de yanına almayı unutma

Alıntı mustafa017 adlı üyeden alıntı
    s.a arkadaşlar bende cbf 250 var ama 500 leri merak ediyorum km ssatinde kadran falan nedir ve kaç km hız yapabiliyor mesala bilgilendirirseniz sevinirim...saygılar cümleten....
    afferim
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    teşekkurler arkadaşım
    iyi niyet dileklerınız için...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    teşekkurler arkadaşım
    iyi niyet dileklerınız için...
    rica ederim.

hocam ayrıca, alt üst içlik olmadan yola çıkmayın bence. bir de anahtar takımlarınızın yanına bir adet de fener koyun, özellikle kafaya takılanlardan olursa daha iyi olur gibime geliyor.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    En azindan bir cakı veya bıcak al . Sekerli serler al. Kesinlikle ve kesinlikle ayrıntılı bir harita al. Ben daha once bukadar uzun bir yola cıkmadım . Ama giden arkadaslardan bildiklerimi aktarıyorum. Yolda sık sık mola ver. Bol sans ...

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    yolun açık olsun allah kaza bela vermesin yanına mutlaka yedek buji almanı tavsiye ederim ayrıca diğer arkadaşların dediği şeyler
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    teşekkurler arkadaşlar tavsiyelerınız için..
    motorun arka çantasının içine bir çakmaklık yaptırdım çok lazım olacak bence araba şarjından çalışan pompa aldım yanıma 2 tanede iç lastik alacağım aletlerımde hazır

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    öncelikle iyi yolculuklar diliyim , bence yanında kesinlikle bi ilk yardım kiti olsun eğer yoksa yanına tendürdiyot gazlı bez atel gibi şeyleri kesinlikle al. umarım olmaz ama acil bir durumda kullanırsın ben öyle yapmıştım çünkü. ayrıca kıyafetlerin su geçiriyorsa bunların üzerine giyebilmek için su geçirmeyen eşofmanlar var takım halinde 35-40 ytl falan onları giyersin. bide tabiki takım çantası ve zincirin kırılması durumuna karşı uygun zincir parçası ve yedekleri , lastik patlamasına karşıda lastik köpüğü tavsiye ederim, şimdiden iyi eğlenceler
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    teşekurler arkadaşlar
    ama sanıyorum pek bi bu geziye ilgi alaka yok nedendır acaba?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trans ın kudretine kurban olayım dürtelemiş alıralmaz Savaş kardeşimi abi Marmaris sahilde biliyon demi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    2 tane iç lastik mi aldın? tam teskilat cıkıyon zaten sen.
    kıyafet al extra. tam korumalı kullan motouru.
    yolda gıderken kopek,bortu bocuklere dikkat et etkılerler.
    zincir yağı felan zaten almısındır.
    lastık yamalarından al yanına.
    takdır ettm gercekten bu kadar tedbırlı cıkmak ıstemenı.sağlık cuzdanı al.Allah muhafaza.
    ben uzun yola cıkarken sadece cantamı alır cıkardım onda da kıyafetlerım ama olması gereken senın yaptıgın
    iyi yolculuklar kazasızm belasız gel.(fotograf mkınesını de unutma )
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Trans ın kudretine kurban olayım dürtelemiş alıralmaz Savaş kardeşimi abi Marmaris sahilde biliyon demi
    biliyorum Barış kardeşim eğer sahil yolu üzerinden dönersem mutlaka uğrayacağım

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Konyaya gelirseniz bekleriz.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    Konyaya gelirseniz bekleriz.
    zaten Karaman lıyım yılmaz kardeşim Konya ya mutlaka uğrayacağım buradan konyaya geleceğim z amanı yazarım

Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    2 tane iç lastik mi aldın? tam teskilat cıkıyon zaten sen.
    kıyafet al extra. tam korumalı kullan motouru.
    yolda gıderken kopek,bortu bocuklere dikkat et etkılerler.
    zincir yağı felan zaten almısındır.
    lastık yamalarından al yanına.
    takdır ettm gercekten bu kadar tedbırlı cıkmak ıstemenı.sağlık cuzdanı al.Allah muhafaza.
    ben uzun yola cıkarken sadece cantamı alır cıkardım onda da kıyafetlerım ama olması gereken senın yaptıgın
    iyi yolculuklar kazasızm belasız gel.(fotograf mkınesını de unutma )
    reimleri eklyeceğim tabikide yolldanda gelıuncede

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    savaş abi nerelerdesin. nasıl yolculuk arada bilgi ver merakta bırakma bizleri

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    yILMAZ kardeşim 19/05 yanı bu gun konyadayım ankarada yolundayım şu an çok güzel bir gezi yapıyorum emın olun umduğumdanda güzel geçiyor konyada mevlananın orada bi kaç motorcuyla tanıştım sohbet ettim yolda uzun yol yapan kımse yok kafayı yedım nıye kımseyı göremıyorum dıye otobusculer selam vereıyor gördükçe yollarda....
    0537 972 70 70 akşama kadar konyadayım görüşmek işstersenız...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arıyorum telefonun kapalı abi. bugün de şansına konyada hava süper. telefonu açarsan görüşürüz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler