Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Adana Ç.M.S.K Papazın Bahçesi - Çamlıyayla - Tarsus Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Adana Ç.M.S.K olarak Papazın Bahçesi - Çamlıyayla - Tarsus Gezisi yapalım dedik. Fazla bir katılım olmadı bu hafta çünkü birçok kişinin işi vs vardı. Neticede ben dahil 6 motor yola koyulduk. Asıl amacımız papazın bahçesine gitmekti ama yolun stablize olması ve yağmur un çiselemesi bizi çok zor duruma sokacaktı. Bizde papazı boşverin hadi et yiyelim acıktık dedik ve yemeğimizi yedik. Bu arada yeni aldığım motorumla yol yapıp olası arızaları test ediyordum. Böyle bir etapta benim için çok iyi oldu. Birçok eksiği tespit ettik. Dönüşte biraz sorun yaşadım ama kazasız belasız evimize döndük. İşte resimlerle gezimiz.

Her zaman ki gibi kulüp önü motor resimleri. Arkada motorum Kara Tay görülmekte

Tüm ekip ihtiyaçlarını gideriyor benzin falan filan akabinde yola çıkıyoruz.

Otoban çıkışında durup biraz sohbet ediyoruz. Oğuz her zamanki karizmatik pozlarından biriyle bizlerle.

Gideceğimiz istikamet.

İşte kara bela Kara Tay'ımın resimleri.

Burdan çıkıp direkt yaylalar, köyler içerisinden Kadıncık baraj gölüne vardık. İşte çevreden manzaralar. Hava inanılmaz güzeldi ve hava tertemizdi. Mutlaka gezilmesi motor sürülmesi gereken yerler arkadaşlar.

Göl kenarında kazlar temizlik yapmakta. Aferim diyoruz

İşte baharın habercileri ve görünümleriyle doğaya renk katan gelincikler. Tabi çiçeğin arkasında duran bardağı atan saygısızlar için bir iki lafım var ama terbiyem müsade etmiyor

İşte ekibin karizmatik üyeleri.

Burayı geçip biraz daha yol yapıyoruz ve Oğuz işaret ediyor manzarayı ve hep beraber durup manzara keyfi yapıyoruz. Tabi insan oğlu buralara kadar geldiği ve doğaya yeni şeyler eklediği için resim karelerimize elektrik direğide girdi.

Çamlıyaylaya girmeden önce Papazın bahçesi sapağına girdik ve benim motorda başlayan sorun biraz arttı ve durdum. Bu sırada bizim Oğuz abi bak neler yapıyorum çeksene resmimi dedi. Peki dedik.

Biraz yol yaptık ama yağmur çiselemeye başladı. Yolda çamur olursa hepimiz için gerçekten zor olabilirdi bizde hadi yemeğe gidelim dedik ve Namrun - Akdağ mevkiğindeki et lokantasına gittik.

Bu canavarda bizi karşıladı "Kim la bunlar?" bakışıyla. Çok sevimli.

Yemek yediğimiz yerden manzara. Bu manzarada yemek yedik.

Yemek öncesi arkadaşlar görülmekte. Yemek sonrasını çekmedim

Evet sıra geldi karnımızı doyurmaya. İşte salatalar, sucuk ve tavuk.

Diğer gezilerimizde görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Wayyyyyy ekip gene devam etmiş gezilere .bende bahçede tırmalayıp durdum
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    az kişi ile öz bir gezi olmus
    motorlarınıza sağlık
    bu arada gara tayın hayırlı olsun hasan abi
    RR gençliği

Motosikleti
    Eyvallah Onur. Şöle arazi manzaralı resimlerini çekip koyarım bir ara

serref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    presto pr150
    adanada kaç tane grup var yaw crosslar ayrı endurolar ayrı racingler ayrı gezimi yapıo????

Motosikleti
    Kross grubuna biz katılamayız onlar dağdan inmiyor, racing grubu kopalım dediler onlar kopmaya gitti . Bizde hadi dedik Enduro/Criser grubu temiz hava alalım dağlarda gezelim dedik ve yola çıktık.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper olmuş.Anlaşılan bu pazar Adana-MT'yi sürekli dağlar çağırmış.Hepimiz Toroslarda soluğu almışız.Nice,nice kazasız,belasız gezmelere.Kendinize iyi bakın.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda Hasan "ın motoru gördük ....hayırlı olsun ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    @BBRR

Sağol abi daha iyileri hepimize olsun inşallah.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Herhafta olduğu gibi bu hafta da güzel olmuş anlaşılan. Maalesef işim nedeniyle katılamadım ben ama ağzım sulandı fotoğraflara bakarken.ozellikle ızgara ya.
    İnşallah birdahaki sefere Hasan aranızda olacağım.

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI

allah ki allahhhhh

yahu ne guzel gezmissiniz yine catladim allahima hatta abartip salyalarimi bile serbest biraktim

oralar cok guzel yerlerdir iyi bilirim ben oralari
    makinem, kardesim, moderator um hayirdir kara tay da ne sorun cikti ya umarim onemli bi durum yoktur kardesim

motorlu avukat sende cirit atmissin masaallah dere tepe kardes aman muvekkillerin gormesin duymsin bu avukat duz yolu sasiriyo bizim davayi hic halledemez hissine kapilabilirler valaa

sonuc olarak katilim azda olsa yine harika yerler gormus gezmissiniz ayaginiza saglik

:
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    çok güzel bir gezi olmuş

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    vaybe amma güzel geziymiş manzara süpermiş ne diyeyim işte toroslar
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Arkadaşlar başka uzun güzel dağ etapları var. Bir ara öyle bir rota çizicem. Toplamda sanırım 300 küsür km yapıyor. Bayağı keyfli olacağını düşünüyorum. Motor sürmenin tadına bakacaz.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    abiler elinize sağlık çok güzel bi gezi olmuş

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    güzel gezi olmuş ama ben yokum .daha sonraki gezilerde birlikte oluruz.bu arada dağ manzarası göl virajlı yollar ızgara . peynir ekmek ..vs. isterseniz kozanın güzelim virajları var .dağlık arazi en önemlisi dostluğunu birlikte paylaşabiliriz.tüm ç.m.s.k davetlidir kılıçbalığıda dahil bilginiz olsun..

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    eveeet gerçekten güzel gezi oldu oldu.... Herkesin lastiklerine sağlık benim en çok hoşuma giden yemek yerken izlediğimiz manzara oldu vede biraz makineyi gıcık edeyim dahada iyisi Hasan'ı gıcık etmem oldu (laf aramızda onun Anadolu Kaplanı'nı ben aldımda) ben rahat rahat yolda gidiyordum ama Hasan???? Bu arada unuttum 1 2 resimde ben ekleyeyim tabi başarabilirsem

Alıntı kılıçbalığı adlı üyeden alıntı
    Wayyyyyy ekip gene devam etmiş gezilere .bende bahçede tırmalayıp durdum
    sende iyi bir iş yaptın abi yakında bostana gelip taze taze ve hormonsuz ürünlerle bir mangal partisi yaparız artık

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Gezilen yerler çok güzeldi.Katılım azdı ama çok keyifli ve maceralı bir gezi oldu bence.Ayrıca hasan abinin kara tayını görme fırsatım oldu güzel bi motorsiklet hayırlı uğurlu olsun diyorum tekrar kendisine darısı bize artık...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine harikalar yaratmışsınız arkadaşlar Allah içinize sindirsin..vesileyle Makina,yeni motorunu güle güle kullan..Allah nazardan korusun..

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı SARHOŞ adlı üyeden alıntı
    güzel gezi olmuş ama ben yokum .daha sonraki gezilerde birlikte oluruz.bu arada dağ manzarası göl virajlı yollar ızgara . peynir ekmek ..vs. isterseniz kozanın güzelim virajları var .dağlık arazi en önemlisi dostluğunu birlikte paylaşabiliriz.tüm ç.m.s.k davetlidir kılıçbalığıda dahil bilginiz olsun..
    abi neden özellikle kılıçbalığıda dahil dedin. Özel istek yapmayın lütfen

Hasan hayırlı olsun kardeşim benim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler