Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Resimli Gezi Raporu-07 Mayıs 2006-Adana Kros Ekibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    Selam arkadaşlar bende bu gezinin katılımcısı olarak mütiş keyif aldım bundan sonraki kros gezilerine bi mani olmadığı takdirde hep katılmayı istiyorum ayrıca grupla kros yapmak insana daha çok güven veriyor diyebilirim ve dağda motor arızalansa bile kadir ustanın varlığı ekstra güven veriyor ufak tefek aksamalar olsada bu gezi hepsine değer bundan sonraki gezilerin daha fazla katılımla vede daha sert parkur olması diğiyle tüm kroscu arkadaşlara selamlar Allah size ve motorunuza zeval vermesin dileğiyle hoşçakalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    vay adanaya bak kaça bölündü mitoz bölünme buna derler bi yusuf abilerin çmsk var bi endurocular var bide crossçular çıkmış valla kimse kusura bakmasın crossçularda öle tatlısu crosscusu değil hani taş gibi crossçu maşallah...
    Dostum
    Adana sadece adliyesiyle action yapan bir yer degi l
    burda motor çokk her cinsten var bizdeki bölünme kırgınlık bölünmesi degil zaten hepimiz dostuz hepimiz kardeşiz.ama her makinanın gidecegi yollar farklı ama hepsinin birleştiği tek nokta var tek VARIŞ.
    ordada finiş yazmıyor
    "DOSTLUĞUN BAŞLANGICI" yazıyor
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    zealsun zs 200
    Alıntı kılıçbalığı adlı üyeden alıntı
    Dostum
    Adana sadece adliyesiyle action yapan bir yer degi l
    burda motor çokk her cinsten var bizdeki bölünme kırgınlık bölünmesi degil zaten hepimiz dostuz hepimiz kardeşiz.ama her makinanın gidecegi yollar farklı ama hepsinin birleştiği tek nokta var tek VARIŞ.
    ordada finiş yazmıyor
    "DOSTLUĞUN BAŞLANGICI" yazıyor
    dostum o güzel yazın için sana tşk ederim yüreğine sağlık şiir gibi konuşmuşsun.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    ben en cok kadir beyin lastik degistirirken motosiklet montunun kolunu sivamasina bayildim)) gorev adami birisi sanirsam Endurocularin kendisinden biraz teknik bilgi almasi yararli olur.... guzel gezi olmus...
    1 MAY

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla arada kırgınlık olmadıktan sonra bölünme iyidir her sınıf kendi limitlerini zorluyarak gezi yapar bi scoter ile bir 650 sport aynı gezide olmaz ya sporta hararet yaptırırsın yada scooteri tehlikeye atarsın işte bence bu tür bölünme çok iyi olur adana gibi hem doğal hem tarihsel güzelliklere yakın bir yerde bence her grup mükemmel geziler yapabilir..ama bir klüp çatısı altında toplanıp tek vicut hareket etmekte akıllıca olacaktır ...bu yüzden ÇMSK nın önü açıktır..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    valla arada kırgınlık olmadıktan sonra bölünme iyidir her sınıf kendi limitlerini zorluyarak gezi yapar bi scoter ile bir 650 sport aynı gezide olmaz ya sporta hararet yaptırırsın yada scooteri tehlikeye atarsın işte bence bu tür bölünme çok iyi olur adana gibi hem doğal hem tarihsel güzelliklere yakın bir yerde bence her grup mükemmel geziler yapabilir..ama bir klüp çatısı altında toplanıp tek vicut hareket etmekte akıllıca olacaktır ...bu yüzden ÇMSK nın önü açıktır..
    Dostum teşekkür edrim yazdıkların için.Zatem ÇMSK kişilere özel bir kulüp degil herkese açık bir yer .bende istiyorum ki tek çatı altında toplamnalım ve farklı motorlar adananın ve çevresinin her yerini keşfetsin.
    Bugünlerde hepimiz görüyoruz trafikle başımız dertte.birlik olursak bu sorunları çözebiliriz.tek başına kimse birşeyler yapamaz.biz bu hafat sonu ADANA HUZUR EVİNE gidip kurban kesicez motorcuların serseri insanlar olmadığını onlarında atalarına büyüklerine saygılı duygu taşıyan insanlar olduğunu göstermek istiyoruz.13 mayıs ta kulüpte toplanıp saat15 gibi gidicez zaten ertesi günde anneler günü bence çok güzel olacak herkeside bekliyoruz
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Cok harika bir gezi oLmus arkadaşLar.Lastigi patLayan arkadaşa ise geçmiş oLsun... Oguzcum sanada büyük geçmişLer oLsun
    Born To Be wild,Live to Ride...

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Barış abi,Allah'a şükür,arada kırgınlık da yok küskünlük de.Sadece izlenilen yolların farklı olmasından dolayı,farklı ekipler gezi düzenleniyorlar.Aslında bu grupların oluşumu da insanlardan çok,insanların kullandığı motor tarzına bağlı oluyor.
    Sevgili Küçükprens,Kadir abi bu işe bisikletle başlayıp kros motorla devam edenlerden.Kendisi izlenilecek yollar ve motosikletlerin teknik özellikleri konusunda oldukça bilgilidir.Anlayacağınız,kendisinden her daim faydalanıyoruz.

abi tekerlerinize sağlık çok ii gezi olmuş...umarım katılırım aranıza bir gün...200 lük ramzeyimle...

dirt_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Lastiğim de patlasa, motorumda patlasa cross'a devam, gezilere devam

mdogruc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dirt_rider adlı üyeden alıntı
    Lastiğim de patlasa, motorumda patlasa cross'a devam, gezilere devam
    "Arka frenim de kitlese" gezilere devam yazmayı unutmuşsun

Bu arada avatar foton süper, kim çekti acaba?

dirt_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Evet aynen öyle Mesut abicim "Arka frenim de kitlese" devam
    Avator foto'yu da bi zamanlar Cross'ları kaçırmayan ama şimdi Enduro'cu olan sevdiğim bir abim çekmişti. Adının baş harfi Mesut

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dirt_rider adlı üyeden alıntı
    Evet aynen öyle Mesut abicim "Arka frenim de kitlese" devam
    Avator foto'yu da bi zamanlar Cross'ları kaçırmayan ama şimdi Enduro'cu olan sevdiğim bir abim çekmişti. Adının baş harfi Mesut
    Kazım,Mesut Abi'nin kendi avatarındaki fotoğrafı kim çekti acaba?
    Bu arada adının başharfini vermişsin ama keşke tamamını verseydin.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    güzel kopmuşunuz walla ellerinize sağık bu arada kadir tükan nereye taşıdı haberimiz olsun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Seyit Tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1 Ay sonra
    Çok güzel bir gezi olmuş arkadaşlar. Gönderdiğinizz fotolardan belli oluyor geziyi organize eden arkadaşlardan allah razı olsun.

Bu arada bende 15 gün önce bir cross motor aldım markası skygo 200 cc bakalım hayırlısı.

Bende sizler gibi arkadaşlar edinip topluca arazide gezebilecekmiyim.

Ben Kocaeli/gebzedeyim Cross cu arkadaşlardan benide aralarına almalarını istiyorum.

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    ADANA'DA önümüzdeki pazar (28 MAYS'TA) Zorkun Yaylasına gezi var . Parkur tüm motor tiplerine uygun . Rekor düzeyde katılım bekleniyor . Buluşma yerimiz : Saat 9:30 da Süleyman Demirel Bulvarında Çukurova Motor Sporları Kulübünün önü . Adanadaki ve çevre illerdeki tüm arkadaşları bekleriz .
    Bilgi ve ulaşım için beni arayabilirsiniz:0 532 607 81 76

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla güzel gezmiş ve güzel bir grup olusturmussunuz cok güzel bir gezi olmus motorunuza saglık beyler... Devam yatmak yok kıs nedeniyle
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    zealsun zs 200
    eski resimlere bakarak yetiniyorum şimdilik,aynı yere kar yağmışmıdır acaba? tekrar gitmek ümidi ile.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ellerinize sağlık beyler,ekip harika olmuş
    Ride your way

Motosikleti
    ne istersen var :P
    kazımın getirdiği arkadaşının adı salim, body salim

amaaaaa, o altındaki yeşil zealsunu çaldılar
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler