Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara Kucuk CC Akçakoca , 7 Göller , Işıkdağı Etkinliği...

Motovento
    REKLAM ALANI
    doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar ;
    Aslında etkinlik duyurusu 2 hafta öncesinden yapıldı Fakat yayınlanmadığı için forumda birçok gezgin durumdan haberdar olamadı.. Neyse geziye çıkmak farz olmuştu bayram izniyle senelik izinde birleşince super oldu.Başladım hazırlıklara , hazırlıklar geziden daha meşakkatliydi. Arkadaş motor kucuk gezi uzun ve yanlızım. E tabi buda sağlam bir hazırlık demek oluyor.. Bu tabi rotada da birtakım değişikliklere neden oldu , normalde planladığımrota farklıydı ama buda baya eğlenceli geçti...
    E sus kardeşim fotolar nerde dediğinizi duyar gibiyim ..
    Burda 'garajda uzun çalışmalar sonucu motoru yukledim , ama ne yalan söyleyim değdide. Bırakın eksik bişeyim olmasını ben millete malzeme verdim..
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Neyse yükleme bitti çıktık yola , ilk hedef Gölcük , Aslında çamkoru olacaktı ilk konaklama ama neyse uzun hikaye o nedenle kısa kesicem. Gölcüğe doru yola duştum..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Benim canı sağolasıca Navigasyon Gölcük yaylasına götürmesin mi beni , Allahtan bi büfeye sordum yoksa işim zordu.. Dön gri şehir merkezine dedi ordan tabela götürür, .. yapacak bişey yok mantıklıda geldi.. Merkeze gittim alışverişi yaptım hani nasılsa gölcuk 12 km yazıyor tabelada , arkadaş git git bitmez yol her yer doluydu , bide alışveriş yaptım iyce doldu ... Neyze 30 km sonra bi motorcuya sordum o da sağolsun GARDAŞ YAĞNIŞ Geldin Az Öte yanda Demezmi .. Emmi Az beri, derkennn ! Dedim 25 km kadar demezmi.. Bu sefer ben ; uyyy torpaklar başımaaaa dedimm dedim dedimde iş işten geçti , bukadar eşya ne olacak donsen donulmez , gitsen gidilmez.. Baktım olacak gibi değil ver elini akçakoca dedimm , Edilli Plajını bi forumda okumuştum sürdüm oraya... Dunya küçük derlerya , dur dur sen o yazıyı forumuna yazan adamla karşılaş orda, oda motorcumu sardı bir muhabbet değmeyin gitsin , Burdan İlhami Kardeşime sevgiler saygılar, sagolsun cok misafir perver ve dost canlısı bir arkadaş...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Bunlarda kamp alanından bir kaç kare ,

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Arkadaşlar resim çok zaman az kalanını yarın yüklerim..
    beko12345, hyo kenan, hgdr ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Hayatta zenginlik nekadar çok şeyin olduğuyla ölçülmez , nekadar az şeye ihtiyaç duyduğunla ölçülür... Yani ben varlıklı bir adamım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR 2010
    Başlangıç güsel bakalım devamında ne gelicek...

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla forumca cok alıstınız bu kalanı yarın demeye bozuluyorum he.

Reklam verir gibi olmuyor valla
    doğa ve utk_trn bunu beğendiler.

Neyse geldim sonunda;
    Nerde kalmıştık , hımmm... evet Kamp alanı resimlerimi sizlerle paylaştım şmdi Akçakoca Edilli plajı Deniz Kamping den bikaç kare daha paylaşayım sizlerle..
    [IMG][/IMG]
    Yukarı resimdeki emektar çaydanlığım ve cefakar kamp ocağım .. Gariplerim kamplarda beni hiç yanlız bırakmaz her işime koşarlar..
    [IMG][/IMG]
    Aşağıdaki resimlerde de , hemen Çadırımın arkasında akan dereden birkaç kare yer almakta , burda bir kaç dere balığı tutup , motorunuzu ,yıkayıp, bolcada fotoğraf çekebilirsiniz..
    [IMG][/IMG]
    Aşağidaki resimlerde de kamp alanındaki ilginç güzelliklerden birkaç kareye yer vermek istiyorum..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Burda biraz kamp alanından birazda kamp mutfağından kareler var,enfes bir mantarlı plav olmuştu.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Buda derede motorum. Sen giriyorsun suya da benim gunahım ney, onca yol sırtında seni ve malzemeni taşıdım e be vicdansız; deyince kıyamadım garibe ..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Burda kamp mutfağından bir kaç kare daha paylaşmak istiyorum , bulgur , pirinç, fasulye,makarna gibi gıdaları uzun sure muhafaza edebilir ve kampta nefis yemekler yapabilirsiniz.Ben kamplarımda genelde bakliyata buyuk önem veririm malum motor kucuk yer dar Bu arada resimlere bakıpda yuh tencere bile götürmüş demeyin sakın, bu malzemelerin bir kısmı gerçekten tanıstığıma çok memnun olduğum kamp komşularıma ait.. Burdan da Ankara da ikamet eden ve orda tanıştığım İzci dostlarım Ufuk ve Ümite sonradan aramıza katılabilen diğer İzci dostlarıma teşekürlerimi sunarım... Kamp alanında hem destek hem yoldaş oldular...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Burada da Liman dan ve İçkisiz Balık lokantasından bir kaç kare,turistik yerde içkisiz balık lokantası açınca sanırım iflas etmiş ,
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bunlarda İzci Kamp komşularım , resimlerinide eklemesem olazdı ..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bunlarda Çadırlarımız..
    [IMG][/IMG]
    Burasıda tarihi Ceneviz Kalesi , Durumu içler acısı bunun la ilgili birde video paylaşacağım sizlerle.. Belki körün daşı Akçakoca kaymakamının kulağına giderde bişeyler yapar bu konuda..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu Kaleyi aynı zamanda bir piknik alanı olarak kullanıyorlarmış akça kocada , bunu birtek turkiyede görürsünüz ,,, Tarihi bir alanı sen malgal yakılan eğlence merkezine nasıl çevirebiliyorsun bu ne mantık anlamış değilim,, Onca piknik alanı varken hemde...

Burada da YediGöller Milli Parkına geçerken yolda çekilmiş birkaç kare var,
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu resimleri çektiğim dağlardan onca yukle YediGöller e inmek felaket zor ve yorucu birşey arkadaşlar.. Burdan Beyaz Atım CB125 E ye tebriklerimi koyuyorum , Beni yarı yolda bırakmadı ..
    Burda da YediGöller den biraz fotoğraaf paylaşayım sizlere , Beni tanıyanlar bilir , demliğim ve hamağım olmazsa olmazlarımdır , ekmek almam onları alırım yanıma burda karelerde onlara da bol yer veriyorum ..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Şimdi diyeceksiniz (tanımayanlar) , resimleri paylaştında bide senin şu gülyüzü cemalini görek .. Ahada aşağı resimlerde de ben varım ..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Burada da yine benim ve Yedigöllerde karşılaşdığım BMW li Seyyah dostlarımın motorlarından , benim motorun onca tozlu yoldan sonraki halinden ve dönüş yolundan kareler var ,
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu arada dönüş yolu dedimse eve değil ha.. Işık dağına çeviriyoruz rotayı.. Çokk yoruldum resimlerin devamı gelecek arkadaşlar..(Biraz dinlendikten sonra )

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Eveeett burda çektiğimiz fotoğrafların ardından , geçiyoruz Işık Dağına
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu etkinliğe Ankara Gurubundan Umut arkadaşım da Ailesi ile katılıyor , bir gece de onlarla konakladıktan sonra Ankara ya donuyorum..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Evett arkadaşlar bir gezimizin daha sonuna geldik,Umut arkadaşımda birkaç resim ekleyecektir.Sizlerle paylaşmak istediğim birkaç da video vardı ama malesef video yukleme işi beni biraz aştı
    EFEKAN09, MEHMET AYDIN, utk_trn ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Hayatta zenginlik nekadar çok şeyin olduğuyla ölçülmez , nekadar az şeye ihtiyaç duyduğunla ölçülür... Yani ben varlıklı bir adamım..

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    helal olsun arkadaşlar,güzel bir kamp geçirmişsiniz,tabi yeşili bol olan yerlerde fotolarda güzel olmuş,emeğinize ve yüreğinize sağlık,paylaşım için teşekkürler,saygılar.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Cbf150
    Devamını bekliyorum, güzel olmuş

Sağolun arkadaşlar,devamı sezon boyunca gelecektir..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel bir gezi olmuş.Resimler ve anlatımda güzel.Paylaşım için teşekkürler.Bu arada motoru çok güzel yüklemişsiniz.
    doğa bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Güzel gezi olmuş kardeşim CB125E bendede vardı gayet memnundum sorunsuz motordur . sattım cbr125r aldım biraz spor takılacaz bakalım
    doğa bunu beğendi.

HADICANIMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ/DİSCOVER 125 ST KIRMIZI
    güzel güzel çok güzelll tekerine sağlık

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Hocam tam benlik bir gezi olmuş.Bende de cb var ama ben bir türlü cesaret edemedim uzun yola.En uzun tuz gölüne gidip geldim. Ondan önce kızılcahamam.Hadi motor gitse ben dayanabilecekmiyim acaba.Motorun üstünden indikten sonra feci uykum geliyor. Mola diye biryere durup uyuyakalmaktan korkuyorum Öncesinde nasıl besleniyorsunuz

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tam benlik bir gezi olmuş.Bende de cb var ama ben bir türlü cesaret edemedim uzun yola.En uzun tuz gölüne gidip geldim. Ondan önce kızılcahamam.Hadi motor gitse ben dayanabilecekmiyim acaba.Motorun üstünden indikten sonra feci uykum geliyor. Mola diye biryere durup uyuyakalmaktan korkuyorum Öncesinde nasıl besleniyorsunuz
    bu haftasonu gezimiz var. Bize takıl.

Motosikleti
    CB125E
    Nerelerdesiniz bu hafta?

Tamam fırsat olursa takılcam hocam. Haber salarım size katılma konusunda.

Saygılar.
    Bir garip yolcu

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Güzel gezi yapmışsın kardeşim emeğine sağlık tekerine taş değmesin.
    Bu arada şu kenda lastikler hondanın galiba kenda-honda

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Bayram tatilini Ankara dışında geçirmek zorunda oluşum nedeniyle bu gezide Hürkana eşlik edemedim (son gün ışık dağı hariç) ama harika bir gezi yapmış benim ortak Şaka bir yana arkadaşlar bu tarz gezilerimizin devamı sezon boyunca gelecek, ah bir de şu konularımızı site yönetimi günlerce yayınlamayı unutmasa. Sonuçta bazı şeyler spontan gelişiyor, karar veriliyor konu açılıyor ama üç gün dört gün konu aktif olmuyor. Anlamadığım forumun her yerinde onaysız konu açılabiliyorken, etkinlik duyuruları neden onayla açılıyor? Bu forumdaki verimliliği azaltıyor bundan emin olabilirsiniz.

Birkaç resim de benden gelsin dostlarım. Hepinizi küçük cc ile outdoor takılmaya bekliyoruz

Hürkan yola çıkmadan önce

Bu da ben, odun ateşinde köfteyle bi bira iyi gider dedik ;)

NOT: Herkese iyi forumlar. Fotoğraflar telefon çekimidir, DSLR yanımda değildi, kalite için özürlerimi sunuyorum ;)
    doğa bunu beğendi.

Bu hafta sonu sorgun kampına gidiyorum.Konu açmiyacağim cunku geç kalddim iki hafta önceden açmam gerekti.katılmak isteyen arkadaşlarım bu konu üzerinden veya özel mesajla ulaşabilirler arkadaşlar.etkinlik cumartesi sabah ve pazar oy kullandıktan sonra öğlen olarak iki gurup halinde isteyen konaklamali isteyen gunu birlik katilabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Bu arada ortak resimler için sağol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Bu arada pazar gününe artcili gunu birlik 3 motor gelecek..Bilginize..

Motosikleti
    CB125E
    Sorgun göleti diye geçiyor değilmi.Mapten biraz inceledim.
    Bir garip yolcu

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Hocam güzel gezi yapmışsın yine. Eline sağlık. Hafta sonu kampı içinde şimdiden bol keyifli gezmler.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgun göleti diye geçiyor değilmi.Mapten biraz inceledim.
    Evet Güdül Kasabasından gidiliyor, Sorgun Göleti diye geçer. Yolu biraz rampa olsa da çok eğlencelidir. Bekçisi güvenliği olan güzel bir yer, geçen yıl 2-3 gezimiz oldu konaklamalı...
    doğa bunu beğendi.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel gezi yapmışsın yine. Eline sağlık. Hafta sonu kampı içinde şimdiden bol keyifli gezmler.
    Levent sağ olasın,kış gelecek sen daha ilk gezini bile yapmadin. Hadi Ramazanda bitti katil artik ekibe..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)