Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2580 km 6 gün Niğde - Konya - Antalya - Mersin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Çok güzel, çok beğendim. Özellikle tarihi yerler... İz tv de phaselisi anlatan bir program seyrediyordum, sende paylaşmışsın tesadüf oldu. Gitmiş gibi olduk. Emek harcamışsın eline sağlık. Paylaşımın için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, çok beğendim. Özellikle tarihi yerler... İz tv de phaselisi anlatan bir program seyrediyordum, sende paylaşmışsın tesadüf oldu. Gitmiş gibi olduk. Emek harcamışsın eline sağlık. Paylaşımın için teşekkürler.
    Buralar gerçekten görmeye değer, özellikle muğlatarafına doğru gidip olympos gibi yerlerde kamp yapmak lazım.

Alıntı zizulander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu hayin kostok'a da ucuz yollu bi eşek bulun da maceranız daha eğlenceli olsun.
    İşin şakası tabi.
    Gene güzel bir anlatım ve fotoğraflama.
    Tebrikler...
    Önümüzdeki yaza Kostok'a Pulsar 200NS alacağız, yurtdışına götüreceğim onu. Tebriz'de satıp gelecem

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Param olsa sana enduro motor ve action cam hediye eder, costok ne iş yapıyorsa istifa ettirip işe alırdım. Sonra da ikinizi geziye gönderirdim. Didişmelerinizi okur, çekilen kötü fotolara bakar, muhteşem anlatışını okurdum.
    Enduro motor alınmaya alınırda 2 aynası 25 lira olan motordan başka motora binemem ben, kalbim kaldırmaz.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şurada klima serinliğinde otururken iyi gezmiş oldum,Alanya'nın dehşet nemli havası fotoğraflardan bile belli oluyor.eline emeğine sağlık.
    Alanya gerçekten çok sıcak bir yer ancak bir o kadar da büyüleyici bir güzelliğe sahip.

Okuyup yorumda bulunduğunuz için bende size teşekkür ederim.

Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerine emeğine sağlık.Önceki gezine göre daha güzel resimler Aynı tür arkadaştan bir adette bende var adam beni çekiyor ama ben yokum
    Ben benimkini devlete sattım sayılır, bundan sonra onlar düşünsün.

Motosikleti
    150 Mr Vulture(15000 km), Mondial MCT 250
    kardesim bende niğdede okuyorum motosiklet hastasıyım malum, bu yaz sonu motoru değiştirim mr vulture almayı planlıyorum cok güzel gezmişsin emegine saglık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)