Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kısa bir Erzincan Turu.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okullar bitti yaz tatili başladı, gezi için bahane hazır oğlumu getirmek için Erzincan'a gitmem lazım. Hazırlık tamamlandı ve yolculuk başladı. Bu yolculuk farklı bir güzergahtan oldu. Elazığ, Keban, Arapgir, Kemaliye, Kemah, İliç, ve Erzincan. Evet yolculuğa başlıyoruz.

Yolculuğumuzun ilk resmi Keban'dan

Arapkir'e yaklaşıyorum..

Arapkir Kemaliye arası..

Kemaliye'ye yakınlaştık..

Kemaliye ilçesinden görünümler...

Kemaliye İliç köprüsü..

Tünel girişi..

Tünelin içinden görünüm..

Burada uluslararası rafting yarışmaları da yapılıyor..

Eh bir yemek molası... :$$

Şimdi ilçeyi bir gezip görelim nelerle karşılaşacağız bakalım...

Her şey o kadar düzgün ve yerli yerindeki. Alkışlarımız Kaymakamlık ve Belediye'ye..

El emeği göz nuru el dokuması halılar..

Kemaliyeli hanımların yöresel el işlemeleri...

LÖKHANE ve Ustası, Lökhane nedir anlatmaya çalışayım. Görevlinin dediği kadarı ile lökhane'de dut ile bademin birlikte dövülüp macun haline getirilip paketlenerek halka arz durumuna getirmesine denilen yer..

Her yerden su fışkırıyor ve buz gibi sular, harika...

Kemah'tan görünümler..

Tarihi köprü ile yenisi yan yana ...

İlçede 'ki kaleden geriye kalan surlar..

Selfi mi? ;)

Eveeet İlçede bir sürpriz beni bekliyormuş. (Tabi bana özel değil canım ) Şenliklere tesadüf etmişim e hadi bakalım neler görecez...

İlçeden ayrıldım, Erzincan'a doğru yol almaya başladım..

Şu karşıda görülen yer, buradan değişik bir görüntüsü var, ancak yakına gidip te bu yerin hatırasına bir anıt ile şahit olunca içim burkuldu. Aziz şehitlerimize Allah'tan Rahmet diliyorum..

Yola devam ediyorum..

Vadiden güzel manzaralar..

Munzur dağları yine bulutlu..

Nehir boyunca yol uzayıp gidiyor, buralarda motor kullanmak çok zevkli...

Evet Erzincan'dayım, Sevgili Mehmet, Emrah ve Oğlumla Bey bulvarında sohbet ediyoruz..

Günün akşamında Erzincan Moto24 kulüp üyeleri ile, yine Bey Bulvarında bir araya geliyoruz. Koyu sohbet ve muhabbetin sonucunda; sabahın erken saatlerinde Batum'a bir tur için karar alınıyor. Ben de ikna ediliyorum ama sonra mızıkçılık edip vaz geçiyorum, onlar sabah erken Batum'a hareket ederken bende Elazığ'a doğru hareket ediyorum..

Geçen yıl Kamp yaptığımız Ergan Dağını ziyaret etmeden geri dönmek olmazdı. Bayağı değişiklik olmuş burada ıslah çalışmaları bayağı başarılı olmuş Bir Alkış'ta Erzincanlı yetkililere..

Ergan kayak merkezi, görüntü harika dağ yemyeşil..

Dönüş yolundayız, Oğlum yine rahatsızlandı biraz mola..

Refahiye yeni yol yapımı..

Köprü çalışması..

Bu yollar bitince güney ile kuzey arası ulaşım çok kısalacak gibi..

Evet değerli dostlarım bu gezimin son fotosu bu oldu. Bir dahaki gezide buluşmak üzere Allah'a emanet olun...
    babaduru, tanertc, polo34 ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ilk mesaj benden olsun harika gezi

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel kareler harika bir gezi...Kazasız sürüşler...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    çok iyi bir gezi olmuş tebrikler
    birGarip..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Elinize emeğinize sağlık güzel bir gezi ve paylaşım...

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Muzaffer abi her zaman dediğim gibi bu işi en iyi sen yapıyosun tebrik ederim herzaman ki gibi çok güzel bi gezi olmuş

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne güzel gezmişsiniz, gittiğiniz yerler, anlatım ve fotoğraflar çok güzel, paylaşım için çok teşekkürler

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    helal be MUZAFFER ABİ ,gezmesini bilen ender kişiliklerdensin vesselam,doğayla iç içe ancak bu kadar olurdu herhalde,seninde dediğin gibi insan gezmek istesin yeterki ,bir bahane bulunup geziyor insan,maşallah oğlunda delikanlı koskoca adammış,ALLAH bağışlasın,resimlerin arasında ortada bir tepsi sarma tatlı,14-15 kişi hazır da bekliyor,yalnız burada bir kişi yok ,oda ben!insanın orada olası geliyor be abicim,samimiyetle söylüyorum güzel gezi olmuş,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    KLR 650 Kawasaki
    Çok güzel tekerinize sağlık. Erzincan merkezden birkaç foto çekmedinizmi. Özledim oralarıda...

Teşekkür ederim, sağol..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel kareler harika bir gezi...Kazasız sürüşler...
    Teşekkür ederim Onur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi bir gezi olmuş tebrikler
    Sağol teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize emeğinize sağlık güzel bir gezi ve paylaşım...
    Sağol teşekkür ederim. Nasip olursa Bayramın 3. günü Sivas Zaradaki festivale geleceğiz umarım orada görüşürüz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi her zaman dediğim gibi bu işi en iyi sen yapıyosun tebrik ederim herzaman ki gibi çok güzel bi gezi olmuş
    Estağfurullah CanYOLDAŞ iyi yapmaya çalışıyorum, seninde Maşallahın var takip ediyorum, Bayramın 3. günü bir aksilik olmazsa Sivas Zara ilçesi motofestivaline katılacam seninde haberin olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:57 ----------

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne güzel gezmişsiniz, gittiğiniz yerler, anlatım ve fotoğraflar çok güzel, paylaşım için çok teşekkürler
    Sevgili Yusuf kardeşim iltifatlarınıza mazhar olmak beni çok mutlu etti. Yazamazsam da seni buradan takip ediyorum çektiğin resimler harika, kazasız belasız, o güzel memleketinin güzel resimlerini burada görmek dileği ile seni ve bütün iki teker sevdalılarını Allah'a emanet ediyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal be MUZAFFER ABİ ,gezmesini bilen ender kişiliklerdensin vesselam,doğayla iç içe ancak bu kadar olurdu herhalde,seninde dediğin gibi insan gezmek istesin yeterki ,bir bahane bulunup geziyor insan,maşallah oğlunda delikanlı koskoca adammış,ALLAH bağışlasın,resimlerin arasında ortada bir tepsi sarma tatlı,14-15 kişi hazır da bekliyor,yalnız burada bir kişi yok ,oda ben!insanın orada olası geliyor be abicim,samimiyetle söylüyorum güzel gezi olmuş,saygılar...
    Mesut Hocam çok teşekkür ediyorum. gezmeye çalışıyorum evet doğa ve tarihi eserler beni çok cezbediyor heleki bir tarihi eser görünce aklım başımdan gidiyor. ALLAH cümlemizin evladını bağışlasın, birde baktık büyümüş Erzincan üniversitesi müzik eğitim fakültesinde okuyor, Hocam bütün samimiyetimle söylüyorum Ağustos 30. da Erzincan motofest var biz Elazığdan bu festivale katılacaz, seni de aramızda görmekten onur duyarım, ayrıca bütün iki teker sevdalıları da davetlimizdir. Gördüğün o tatlıdan bol bol yeriz inşallah ( tatlının adı Vezir parmağı)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

Alıntı beyazkuskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel tekerinize sağlık. Erzincan merkezden birkaç foto çekmedinizmi. Özledim oralarıda...
    Üstadım çok teşekkür ediyorum, Erzincandan dediğin gibi fazla bir resim yok ancak şu linkte birkaç resim var. http://mototrac.net/showthread.php?tid=88
    namk bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Super olmuş Yarın yolacıkıcaz çok güzel bir yol rehberi olmuş ;)

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    abi 7 kişiden alıntı yapıp hepsine teşekkür ettin bize etmedin hatamı ettik
    oyunageldim bunu beğendi.

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesaj benden olsun harika gezi
    çok özür diliyorum, sana da teşekkür ettim, ilk teşekkür ettiğim sensin ancak nikini yazmayı unutmuşum tekrar Özür diliyorum, Çok çok teşekkürler ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Super olmuş Yarın yolacıkıcaz çok güzel bir yol rehberi olmuş ;)
    hayırlı yolculuklar zenon. ...

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Gerçekten güzel bir gezi olmuş. Yakaladığınız karelerde harika. Bir sonraki gezinizi dört gözle bekliyoruz.

Alıntı kralaslan_21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bir gezi olmuş. Yakaladığınız karelerde harika. Bir sonraki gezinizi dört gözle bekliyoruz.
    çok teşekkür ederim. Bu yıl fazla bir gezi olmayacak gibi görünüyor. Şayet olursa sizlerle mutlaka paylaşırım.

Vulture24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR Vulture..
    Yine bekleriz, 30-31 Ağustos tarihlerinde 2. Erzincan Motosiklet Festivali olacak. Bekleriz

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel gezi tebrikler.

Alıntı Vulture24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bekleriz, 30-31 Ağustos tarihlerinde 2. Erzincan Motosiklet Festivali olacak. Bekleriz
    Yine geldik ve yine muhteşem iki gün yaşadık herşey harikaydı Tebrikler Erzincan....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi tebrikler.
    Teşekkür ederim Arican..

https://lh3.googleusercontent.com/v6Nwold7O94-vaGY-IcLh3-6BrBtFpTezWuN4zT-vALZiOrE28paQ55BoM1fq5iqrdVQ3-LrleJH0mdUjBL4vENyNbNMnVzOUkiWOoEAq1frc5laeO5dLG4X 6sF6moqH4oLs1mQy8GUVPSFX-I5CXvC96YTu7RLile17HAQVRi3GY3fpYuw6FPr2HM3O54dZPEB r2kiYE5ZiTrqvMJqwm62BltKX6IG1vtZrFKLzPLbwZGBF2hSFi Cz6bx0eKf6L0BIerD3SwiiRgb0v5qlBxPsNNdnvLvezq_flhMN HnMyrPq_DxhiONFYfZnm6rBJi3qtCMgLeXGq_9CvTYWUTEe9iW adT_9YWLf8FDali_lwjlBwQTMpJiuVnoXHC8XJ8UG6WazaZg3n RSxhZOQnwXjCwP4V8eaO_DjDZFo2n-Q4ElHdAjQNDb-iTUtBvDcWmz2h3BG3LX9QG_IzIAqUS0H4vLRMNA90BPH_GGLZP AbGIN6knhxEvuKvoWejHeK3oULjsqHYYcBc_xH71qHhrr8wVQ5 v7vo307rNDofHpsaFg-Ydiiws4M7pstlrr50CV367jLJhrpQuBz0NlDEmJRkwT-6bQA12J=w520-h923-no

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)