Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Hayat Gezince Güzel -12-

Motovento
    REKLAM ALANI
    namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Çantalar hem sağlam hem güzel olmuş.Sizde kullanırken memnun kaldınızmı?
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Mesut hoca nerelere gitmişsin okadar uzaak
    çok güzel yerler birgün bende kısmet olursa böyle dört rakamlı geziler yapmak isterim
    İlker ile ikinizi aynı karede görünce şaşırdım
    Amcanıza geçmiş olsun bu arada
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık, amcanıza acil şifalar dilerim, mükemmel gezi, size ayrıca teşekkür ediyorum konaklama, yer, güncel fiyatları yazdığınız için hatta yerel yasaklar'dan bahs ettiğiniz için , ( balık avı yasağı olmadı, balıksız olmaaz /şaka o balıklar yasaktan dolayı popülasyon artmış, yasak olmayadı büyüteçle bile bulunamazlardı isabet olmuş.
    değerli yorumunuz için teşekkür ederim, gezimi beğendiğinize sevindim,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

HCMT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulcan S
    Maşallah üstad, motorun da yolun da fotoğrafın da hakkını vermişsiniz.Kazasız,belasız sürüşler,huzurlu günler dilerim...
    mesut hoca bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Sevgili hemşerim Mesut Hoca.
    Gerçekten çok güzel bir gezi yapmışsınız.
    Resimlerde bir o kadar harika olmuş.
    Elinize,emeğinize,tekerinize,yüreğinize sağlık.
    mesut hoca bunu beğendi.

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Hocam çok güzel anlatım fotoğraflarda bi harika memleketimin her köşesi ayrı bi güzel insanın kalkıp gidesi geliyor amcanızada geçmiş olsun
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi , güzel fotoğraflar elinize sağlık . Cbf'in hakkını vermişsiniz .
    gezimi beğendiğine sevindim,cbf 150 hakikaten iyi motor,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar çok güzel eline sağlık insanın kalkıp gezesi geliyo hayat sana güzel valla
    değerli yorumuna teşekkürler arkadaşım, sende gez hayat sana da güzel olsun saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezimi beğendiğine sevindim,cbf 150 hakikaten iyi motor,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

değerli yorumuna teşekkürler arkadaşım, sende gez hayat sana da güzel olsun saygılar...
    İşten güçten fırsat bulursam yarı Türkiye turu düşünüyorum inşallah
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize emeğimize sağlık super bir gezi olmuş. Gerçekten bu tarz geziler muazzam oluyor.
    Güney turunu tamamlamissiniz. Allah karadeniz turunu da nasip etsin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

Elinize emeğimize sağlık super bir gezi olmuş. Gerçekten bu tarz geziler muazzam oluyor.
    Güney turunu tamamlamissiniz. Allah karadeniz turunu da nasip etsin...
    inşallah arkadaşım, karadeniz gezsi benimde aklımda ,ayrıca gezimi beğendiğinize sevindim,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı EFEKAN09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi ve enlatım olmuş. Sizinle birlikte gezmiş kadar oldum. Allah kaza bele vermesin tekeriniz düz bassın. Allaha emanet olun. Aydın-Nazilli civarına yolunuz düşerae beklerim...
    teşekkürler efekan09,gezimi begendiğine sevindim,anlatım ise tamamen dogal aklımdan geçen sözlerdi,saygılar kardeş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman ki gibi güzel bir gezi, enfes bir tatil çıkarmışsın hocam, amma ve lakin kendine bir yoldaş bulmalısın...
    teşekkürler kemal kardeş,aslında benimle geziye çıkabilecek birisi vardı teklif ettim,oda benim gibi yıllık izinde idi ama gelemedi,bende kendim gittim , istediğim yerde durup resimler çektim,kafamın estiği her yeri gezdim , bunlarda + ları oldu,saygılar kardeş...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    şahane bir gezi olmuş,yerler,anlatım,bilgilendirme harika.ADANA'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ olasın Mesut... Sabah sabah iyi gitti...Amcana acil şifalar...
    mesut hoca bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fevkaladenin fevkinde bir gezi olmuş, fotoğraflar,anlatım herşeyiyle çok başarılı..
    mesut hoca bunu beğendi.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Bravo cok güzel resim ve anlatım kurgusu olmus tebrik ediyorum seni Allah devamını nasip etsin gezilerinin
    mesut hoca bunu beğendi.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Diyecek tek bir söz bulamadım, muhteşem bir gezi olmuş, hayranlıkla 2-3 defa okudum konuyu, ayrıca benimde sayenizde ufkum genişledi,anlatım fotoğraflar süper ötesi. Bütüm mesai arkadaşlarımı topladım bilgisayar başına konuyu okuduk beraberce. Aynı rotayı İnşallah bende kullanırım. Bu arada amcanıza Allahtan acil şifalar dilerim.
    mesut hoca bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel gezi olmuş , yüreğinize sağlık
    mesut hoca bunu beğendi.

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    hocam çok güzel bi gezi yapmışsınız, bizimle paylaştığınız için teşekkürler. bende 23 haziranda sizin gezinizin aynısını yapacaktım, ufak bi sağlık sorunu geçirdim (sağ bileğimi incittim) gidemedim. nasip olursa eylül ayında düşünüyorum. motorunuzun yan çantaları çok hoşuma gitti, aliminyummu ?, bi de nerden temin ettiniz merak ettim, motorumu değiştirdim , ben de yan çanta arıyorum.
    mesut hoca bunu beğendi.

levent81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    mesut abi yüreğine sağlık bütün gezilerin birbirinden güzel hepsi birbirinden değerli okurken çok keyif aldım abi kazasız belasız sürüşler dilerim çantalar güzel olmuş beğendim,amcanıza ALLAH'tan şifalar dilerim
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Santanaaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende böyle bir gezi planlıyorum yanımıza ne alalım lütfen bilgi verirmisiniz???
    böyle gezilere çıkmadan önce kapsamlı bir bilgi sahibi olmak için ,site içerisinde araştırırsan çok bilgi var,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki neymiş "seyahatte sıhhat varmış" ve gezmek için öyle büyük cc leri dert etmemek gerkmiş.. tebrikler hiç gitmediğim yurdum köşelerini damla misali tanıttığınız için ..vesselam..
    eyvallah dostum,gezi için insanın içerisinde bir şeylerin olması lazım,trafik kurallarına göre motosikletin hızı şehir dışında kurallarla belli,150cc olunca gideceğin hızda 90-100 km, 650cc-1000cc olsada gideceğin hız 90-100km ,fazlası trafik cezası,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Eline ayağına sağlık arkadaşım. Bu güzel gezine beni de dahil ettiğin için çok teşekkür ederim. Ziyaretinin beni ne kadar memnun ettiğini anlatamam. Kim bilir belki ben de bir gün fırsat bulup yollara düşer seni ziyaret ederim. Amcana acil şifalar, sana da kazasız keyifli sürüşler dilerim. Sevgi ve saygıyla...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi gezi tekeriniz düz bassın.Aynı rotayı ters yönde bende planlıyorum ama apache e güvenemiyorum cbf e terfi etmek gerekecek galiba.
    TVS apache 'de iyi motordur, motorun da sıkıntı yoksa ,zamanında varsa,imkanında varsa,geziye çıkmanı tavsiye ederim, hayat akıp gidiyor,her fırsatı değerlendir, saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Alıntı tezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi,harika fotolar.Tebrikler.
    teşekkürler arkadaşım,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş. Yine imrenerek okudum :D
    teşekkürler hemşerim,bende kütahyalıyım,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Alıntı Santanaaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çantaları kendinmi yaptırdın???
    yan çantaları kendim yaptım,1 mm lik sac demirden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo tek başına güzel bir gezi yapmışsın fotoğraf ve anlatımlarda iyi gezilerinin devamını dilerim
    teşekkürler sayın abim,sizin trabzondan-izmire giden yolculuğunuzu,imrenerek ve zevkle okuyup,incelemiştim,saygılar sayın abim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatanımın Her yeri güzel ya Gerçekten Muhteşem bi gezi Helal olsun abime
    teşekkürler antalyalı kardeşim, saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Alıntı cbfeses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut abicim ellerine kollarına teşekkür ederim senin sayende oraya gitmiş kadar oldum cbf mi satmasaydım inan gelicektim ama nasip değilmiş.Bu arada amcan için çok çok geçmiş olsun.Sağlıcakla kal görüşmek üzere Allaha emanet olun mesut hocam
    teşkkürler muhammer kardeşim,inşallah başka zaman ,başka yerlere teker çeviririz,saygılar...
    babaduru bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)