Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hayat Gezince Güzel -12-

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    selam ! tüm motorcu arkadaşlarım, aslında hiç böyle bir geziye çıkma ihtimali yoktu,okulların sömestre tatili başlayınca karşıma bir fırsat çıkıverdi, kendi kendime ben nereye gitmeliyim diye sorarken ,daha önce hiç görmediğim bir yer olmalı diye düşünürken Antalyanın batısını hiç görmemiş tim , buraları CUMHURBAŞKANLIĞI bisiklet yarışlarında görmüştüm,hemen oturup bir plan yaptım ,3-4 gün içerisinde kendime bir rota çizdim ,nerede kalınır,ne yenir ,nereleri gezilir,internetten biraz araştırma yaptım , tahmini yolum, km bazında 1600 km idi ,ama tabi orayı’da göreyim ,burayı’da göreyim derken 1813 km yol yapmışım, bu gezi 6 gün sürdü toplamda 510 tl para harcamışım ,hesap tutmadım ama tahmini 200-210 tl bezine para verdim , kamp alanı ve yemekte 300 tl civarı harcadım ,bu gezi bana yeni yaptığım yan çantaları deneme fırsatı da verdi ,her şeyden önemlisi kazasız ve belasız eve dönüşüm oldu, 14.06.2014 cumartesi günü saat 05:00 da yola çıktım,işte gezi resimlerim…

Bu benim gezi rotam

Km sıfırlandı ve depo’yu bir gün öncesinden doldurdum

Ve her şey hazır yola çıkıyorum, önemli olan kazasız ve arızasız bir şekilde ilk hedefe ulaşmak ,hdefim ise olimpos’a- çıralı ya ulaşmak ,orası plana göre ilk kamp yerim alacak

Uzaktan bir foto ,burası eskişehirin seyit gazi ilçesi ve seyit battal gazi türbesi

Yolda gördüğüm ilk mefta ne hayvanı bilmiyorum posuk değil, sansar ola bilir ,tam emin değilim ama hakkın rahmetine kavuşmuş

Nereye yaklaştığım belli oluyor herhalde haşaş tarlaları, afyonkarahisara yaklaştım

Bunlar yakından foto denemesi, ben beğendim

Ve çok sevdiğim yol arkadaşım ,motorumu’n fotosu

Afyonkarahisarda , Kocatepe üniversitesi uygulama camii, güzel bir mimari

çoklu resim upload

Uzaktan burdur gölü

Antalyanın , Burdur tarafından girişi ,ve güzel bir yapay şelale beni karşılıyor

İlk yemek molası karnım çok acıktı, arkada duran xt660 ‘ın sahibi motorcu arkadaş burada yarın motorcu arkadaşlar gelecek kamp yapacağız diyor sende kal diyor,nazikçe geri çeviriyorum kendi planımdan taviz vermeden devam ediyorum

İşte yemeğim Gözleme ve ayran

Ve Kemer tabelasında bir foto alıyorum

Olimposa geliyorum ,bu gezi raporunu yazarken adrasan ve olimpos civarında orman yangını çıkmış tv den duyuyor üzülüyorum

Çıralı sahiline inerken karşıma yolun kenarında bir su kaynağı çıkıyor ve şaşırıyorum

Burasıda çıralı ve olimpos sahili ,buraya bayılıyorum

Gezmiş olduğum yerlerden birkaç foto

Olimpos civarından çıkan kaynak sularının akdenizle buluştuğu yer , ve su çok soğuk

Buralarını çok beğeniyorum iyiki gelmişim buralara ve bol fotoğraf çekiyorum

Burası çıralı sahili beleş kamp yeri ,her yerde çam ağaçları öyle harika’ki anlatılmaz yaşanır!

Denize girip yüzeni’de var güneşleneni’de var,çok hoşuma giyor burası çokkk

Sabah oldu ve toparlanıyorum, çadırımı kurmak ve toparlanmak 20-25 dk mı alıyor çok uzun bir süre değil benim için

Batı toros dağları ne muhteşem bir görüntüsü var imrenerek izliyorum

Kumluca burası şehirleşme bakımından oldukça ileri her yerde seralar var burada

Buda sabah kahvaltısı , çay ve börek oldukça lezzetli idi

Kumluca sahili bom boş tesis bile yok ,hayret ediyorum

gif upload

Finike buradada fazla turistik yerler yok ,mesela plaj larında tesis yok ,sadece yazlıkçıların villaları var

Kayaların üzerine yapılmış bayrak ilgimi çekiyor ve bir foto alıyorum (bunu çok beğeniyorum)

Finike yat limanı

Buraların gerçek sakini ,aslında buralar onların mekanları ama insan oğlu yokmu ,insan oğlu ! her yere zarar veriyor…

Buralar bitirim yerler ,çok güzel doğası var buralarda çok bakir alanlar var,hiç el değmemiş yerler var,deniz desen ona keza , çok ama çok temiz

Buda motosikletin emektarı JAWA 250 cc

Kayaları üzerinde balık tutan insanları görüyorum ,rast gele!

Ne manzaralar var baktıkça zevk alıyorum, buralardan gidesi gelmiyor insanın

Finikeden sonra dermeye yaklaşırken melekler köyünde karşıma çıkıyor bu dalyan! Tek kelime ile harika bir yer, burasını görmek lazım,içerisinde balık tutmak yasakmış ama burada çok balık var,yolda kaçak avlananlarıda görüyorum giderken

Demre limanı , burayıda çok beğeniyorum

Keçilerin keyfi yerinde hepside gölgeye sığınmışlar

Demre kuş cennetiymiş burası , bende bir kuş resmi yakalıyor ve çekiyorum resmini

Demre kuş cenneti ve yanında akarsuyu ile yoldan güzel bir foto manzara

Buraya dermeden ayrılırken rastlıyorum Üçağız diyorlar buraya muhteşem bir vadi,bulunduğum yerden yolun alt tarafı müthiş uçurum , sanki hiç eldeğmemiş yerler buralar

Yörüklerin keçileri yollarda geziyor,dikkat etmek lazım buralarda , hız yaparsak ALLAH muhafaza kaza bile yaparız buralarda

Ve KAŞ’a geliyorum

Çok harika bir manzara, limanın tepeden görünüşü

Motorumun bir resmi ,iyi motordur cbf 150 şu ana kadar bir sorun çıkartmadı

Kaputaş plajı : burayı hep resimlerde gödüm ,yakından görmekte nasip oldu

Burada denize gimenin bir bedeli var, oda bu merdivenler,çanakkaden ,alanyaya kadar her yerin denizini gördüm ,ama burası gödüğüm en güzel denizdi, kumsalı ve denizi en temiz yerdi,buradan her kese duyrulur giriş ücreti yok,duş ve tuvalette var kesinlikle her vatandaşımıza öneririm

Tam burada fotoğraf makinamın pilleri bitiyor, ve pilleri değiştiriyorken tripotumun fotoğraf makinasına bağlanan paratını yere koymuştum , ,burada unutuyor ve kaybediyorum

Bu resme bakınca ne görüyorsunuz bilmiyorum , ama bir sonraki resimde görürsünüz

Fotoğraf makinası ile zoom yapıyorum ve kaya tırmanışı yapan dacı’yı yakalıyor ve hemen fotoğrafını çekiyorum

Kaputaş plajından ayrılıyor ve yola devam ediyorum

Oda ne ?

Küçük bir sincap ,rahmetli olmuş ,ne güzel tüyleri ve renkleri vardı,yazık olmuş yazıkkkk

Fethiye’ye geliyorum ,buraları geçen yıl ailemle gezdim burada fazla zaman kaybetmiyorum

Fethiyedeki arkadaşım, yani asker arkadaşıma kısa bir ziyaret ,sağ olsun çok misafirperverdi ,Selçuk aykurt arkadaşımı buradan saygıyla anıyorum

Burasıda göcek koyu, egenin incisi sayılabilecek yerlerden

Ve dalaman’dan geçiyorum

Dalaman çayı , doğru ege denizine boşalıyor

Burası Akyaka’nın girişi , geçen yıl buraya ailemle tatile gelmiştim ve o zaman demiştim ,bir gün buraya motorla gelirsem tam burada bir foto çekeceğim demiştim, aslına bakarsanız bir yıl sonra buraya geleceğim hiç aklıma gelmezdi

İlk gün fotosu, bu foto. çok yoruldum ve bir an önce dinlenmem gerek kamp alanına yani Gökova orman kampına gidiyorum

Akyaka geceleri nden bir kaç foto

Ve gecenin sabahı akyaka’da sabah deniz manzaralı bir kaç foto

Burası’da Akyaka limanı,gezi tekneleri yan yana , burada hiç balıkçı teknesi görmedim hepsi de gezi amaçlı idi

Akyakanın denizine gelince benim gördüğüm kaputaş plajından sonra ikinci en iyi denize sahip yer burası ,bir sahili var burasının ola bildiğince temiz ve sığ ,ama biraz suyu soğuk ,neden derseniz hemen yantarafında azmak deresi var denize karışan ,o azmak deresinin suyu soğutuyor deniz suyunu

Bu balıkları azmak deresinde gördüm

Eeee insanlar güneşlenirde yengeçler güneşlenmezmi! değimli yani?

Burasıda AZMAK deresi ,adına azmak diyorlar ne den böyle isim takmışlar bilmiyorum, ama çok hoş manzaralara sahip görüntüleri var
    çoklu resim yükle

Dedim’ya çok hoş manzaralar var burada ,mesela köprüden atlayan gençler var burada

Böyle sakin durduğuna bakmayın derenin,aslında hızlı bir akışı var,soğuk olduğunu söylememe gerek varmı bilmiyorum,ben o soğuk suya girenleri gödüm ve bende girdim anlatılmaz bir soğuk su insanı çivi gibi yapıyor, oraya giderseniz mutlaka denemelisiniz!

Derenin gerçek sakinleri kazlar ve ördekler

Gökova orman işletmesinin kamp alanı ,burası hakkında biraz bilgi vereyim sizlere, geçen sene geldiğimde inanılmaz kötü ve bakımsız bir yerdi burası ,burasını özel idare devralmış ve çok iyi bakım yapmışlar tuvaletler ,duşlar ,içerisinde bulunan marketi acayip güzelleşmiş çok beğendim çok ,ücretti ise çadırın varsa, 25 tl ye kaldım burada 2 gece kaldım burada , tek sorun akşamları ortaya çıkan sivri sinek, çevreciler burada çok etkinmiş , ilaçlanmasına izin vermiyorlarmış diğer canlılar zara görmesin diye ,bana göre’de haklılık payları var ! inanılmaz bakir kalmış bu bölge

Akbük diye bir belde varmış burada oraya gidiyorum,inanılmaz bir doğa ötüsü ile karşılaşıyorum başlıyorum resim çekmeye

Akbük dedikleri küçük belde burası ,burayı Didim deki akbükle karıştırmayın,burası buraya has bir belde

Buradada yapılaşmaya izin verilmemiş çok hoş biryer ve ayrılıyorum buradan

Akyakaya dönüş manzaraları , çok mükemmel yerler buraları

Kamp alanından bir görüntü daha,buradan tüm motorcu arkadaşlarıma tavsiye ediyorum burayı,gelen kişiler kesinlikle memnun kalır!

Burada daha önce forumdan tanıştığım (yani sanal ortamdan) akyakada ikamet eden İLKER VİRLAN arkadaşımı bekliyorum kendisiyle yüzyüze hiç karşılaşmadık

Ve İLKER VİRLAN kardeşimizle tanışıyorum

Beni evine çay içmeye davet ediyor,davete icabet ediyorum,aslında akyakaya geldiğimde benim İLKER kardeşimi aramam için bana özelden mesaj atıp telefon numarasını vermişti, ve onun evinde kalabileceğimi söylemişti, ben evin müsayit olup olmadığını bilmediğim için orman kampına çadır kurmuştum, İLKER kardeşimiz evde tek başına kalıyormuş,neyse konumuza dönelim ,İLKER kardeşim benim için çay demledi, ve beraber çay içtik ve sohbete başladık,başlarda bana abi falan dedi ,tabi benim saçlar biraz dökük olunca ,sonra öğrendimki ikimizde aynı yaştaymışız, hani derlerya bir kahvenin 40 yıl hatırı var,işte bu çayında bende 39,5 yıl hatırı kalır,beni evine davet edip ikramda bulunan İLKER VİRLAN kardeşimi saygıyla anıyorum

Akyakanın çiçekleri,güzeller değimli?

Mefta olmuş bir canlı daha, yazık olmuş kirpi’ciğe

Ertesi sabah toparlanıyorum akyakadan ayrılıyorum

Akyakadan ve azmak deresinden ayrılığın resmidir,işte bu dere bulunduğum yolun altında yeryüzüne çıkmakta ve tahminen 500-700 metre sonra gök ova körfezine dökülmekte

Gökova körfezine tepeden bir bakış ,bu geldiğim yolu adıda sakar geçidi , ben size ne kadar anlatsam boş, burayı çıkan bilir ,çok virajlı ve bir o kadar’da zevkli bir yol

Muğlada sabah kahvaltısı çorba idi (paça) gerçekten lezizdi

Muğladan çıkıyor ve yatağana doğru sürüyorum 1000km yi deviriyorum

Sürekli eylemlerin hedefi olan yatağan termik santrali , buranın havasını beğenmiyorum ilçe de kömür isi kokusu var

Bafa gölü, adını çok duyduğum ve daha önce hiç görmediğim bir doğa harikası

Muhteşem bir manzarası var, bulunduğum yerde seyir terası var

Yakından baktığımda gölün çok ta temiz olmadığını görüyorum ,bu görüntüler insanoğlunun doğaya verdiği zararın bir kanıtıdır
    resim yüke

Arka tekerin hali zincirden yağ atmış ,dönüşte bakım yapacağız

Didim’ e geldim , burayıda çok merak ediyorum , daha önce buralarıda gezmedim

Şehrin içerisi düzenli , değişik motorlar var burada

Plajlarıda güzel ama, halk plajı olan yerlerde , duş yok ,belediye hiç çalışmamış

Apollon tapınağı, bence görülmesi gereken bir yer

İlginç bir foto,kuş yuva yapacağı yeri şaşırmış!

Kuşadasına gidiyorum

Büyük menderes nehri ,söke ovasını suluyor

Bunlarda beleş elektirik, adamlar nereye kuracağını biliyor ,rüzgar acayip esiyor burada

Kuşadasına geldim, burasıda görmediğim yerlerdendi ,göreceğim nasıl bir yermiş

Karnım çok acıktı,kokoreç yiyorum ,belki beğenmeyenler olur , ama ben severek yiyorum,kokoreç + ayran 7 tl idi.

Ve kuşadasında konaklayacağım yer, daha önce telefon etmiş ,kalmak için yerin olup olmadığını sormuştum ,yani sizin anlayacağınız sallanıp gelmedim

Kaldığım yer , önder camping ,kişi başı 10 tl, çadır yeri 5 tl , yani günlük 15 tl ,burada 2 gün kalıyorum ,burayı kamp yapacak her kese tavsiye ediyorum,tuvaletler temizdi ,sıcak ve soğuk su mevcuttu,artı içeride küçük birde havuz vardı,havuza girenler vardı , ben girmedim, resimdeki görüntüye bakmayın ,karşıda görünen binanın arkasında değişik bir dünya var,burası ister inanın ,ister inanmayın şehrin merkezi sayılabilecek bir yer, hemen karşısında denize girilen plajı var,ben burayı çok beğeniyorum

Gün batıyor, ve gezmeye başlıyorum

Gezi teknelerinin bulunduğu liman

Kuşadasında bulunan kale ,restorasyon çalışması olduğu için içerisini gezemiyorum

Karşıdaki surların ardında çarşı varmış

Kale içi çarşısı ilginç görüntüler var ,her yerde turistler var

Kale içi camii

Kuşadası tepeden gece görüntüsü, harika görünüyor

Adını daha önceleri duymuştum, Davutlar , burasının denizi güzelmiş

Burada çok meyve bahçeleri var

O görünen balıklar bu limanda, burada avlanmak yasakmış

Buranın denizide bugüne kadar gördüğüm 3. En güzel deniz, kumsal çok uzun , denizide çok temizdi, burada denize gimek ayrı bir zevk burada belediye iyi çalışmış her 30-40 metrede bir duş yapmışlar bu çok iyi

Eee insan acıkıyor,yemek vakti ,burada 1 posiyon köfte + ayran 10 tl, afiyetle yiyorum

Kamp alanındaki komşum Muhsin abi, güzel motoru var ,1000 cc lik v-strom, bursadan gelmiş buraya

Buda gerçek bir at - bizimkiler demir at,çarşı merkezde gezerken kendisininde eski bir motorcu olduğunu söyleye bir abi ,buraya festivalemi geldin diye sordu,hayır dedim ,festivalmi var burada dedim ,evet motosiklet festivali var dedi nerede dedim güvercin adada jade beach clup te dedi, bende atladım motora yerini bulmaya gittim ve buldum

Bir baktım ümmet perkitan abi, festivalin yarın başlayacağını söylüyorlar , sende kal çadırın varsa kur diyorlar , geçerli bir sebep göteriyorum, beni mazur görün diyorum ve size iyi eğlenceler diyorum ve ayrılıyorum
    ücretsiz resim barındırma

Motorcu arkadaşlar yeni, yeni, gelmeye başlamışlar

Kamp alanına dönüyorum, yeni komşular gelmiş, bir çift alman turist, çadırları araçlarının üzerinde, sanki bir akordion gibi açılı veriyor,onları biraz seyrettim, çok itinalı bir şekilde tüm malzemelerini kuruyorlar,çadırlarından içeriye soğuk veya sıcak geçirmediğini içerisinin yalıtımlı bir malzeme ile kaplı olduğunu söylüyor yan tarafdaki almanca bilen komşumuz,resimde göründüğü gibi değil araçları çok büyük, bizim buralardaki jeep lere hiç benzemiyor

Kuşadasında gün batımı

Kuşadasındaki son günüm yarın ayrılıyor , rotamı izmir’e çeviriyorum

Efes antik kenti yakınlarında , küçük bir hava alanı

Efes antik kenti burayı gezmek istiyorum , ama henüz açılmamış , soruyorum ne zaman açılır 08:30 da diyorlar,saate bakıyorum sabah 07:00 civarı ve dışarıdan bir kaç resimle yetiniyorum

İzmire geldim ,çevre yolundanmı gitsem , yoksa şehir içerisindenmi derken, kendimi şehrin içerisinde buluverdim ,trafik anlatılmaz hızlı ve yoğundu ,şehir içinden bir resim bile çekemedim

Burasıda izmir’in çıkışı, çok şükür sağ salim çıktım

Manisaya geldim, şehzadeler şehri manisa

Manisa sakin bir şehir parklarıyla,tarihi camileriyle ,yeşiliyle ,sevdiğim bir şehir, çok sık olmasada manisaya ara sıra gelirim, çünkü burada amcam yaşıyor

Burası sultan camii, burada meşhur Manisa mesir macunu şenlikleri yapılıyor (mesir macununun her derde deva olduğunu söylüyorlar)

Manisanın simgelerinden biriside işte bu, sipil dağı, eski dilde (sipilos) diyorlarmış,manzarası çok etkileyici

Her yer tarih kokuyor,çeşmeler, camiler,Manisa güzel bir şehir

Amcan ve ben, amcama geçmiş olsun ziyaretinde bulunuyorum , şu sıralar biraz sağlık sorunları yaşıyor,ALLAHIN izniyle bu günler geçecek , ve eski sağlığına kavuşmasını diliyorum ALLAHTAN! O gece, amcamda misafir oluyorum, sabah saat 05:30 da ayrılıyorum manisadan ,hava bulutlanmış ara ara yağmur damlaları düşüyor ve yola devam

Kula’yı geçtikten sonra çatal köprü diye tabela vardı ,köprü tarihi bir yapıt, güzel fotolar çekiyorum burada

Yağmur arkamdan geliyor , ben kaçıyorum ,bu böyle kütahyanın Gediz ilçesine kadar devam ediyor

Kaçınılmaz son ,yağmura yakalanıyorum ,yağmurluğumu giyiyorum ama motosiklet montu ile sığmıyorum, bende montu yağmurluğun üzerine giyiyorum, ben ıslanacağıma mont ıslansın!

Gediz - Kütahya arası yağmur yağdı ve geçti, muhteşem bir manzara var burada, hava desen bol oksijenli,biraz durup dinleniyorum

Burası kütahyanın piknik alanlarından PORSUK ,porsuk çayının bir kaynağıda işte bu küçük gölet,
    Eskiden 15-16 yaşlarında iken buraya yüzmeye gelirdik Peugeot 103 lerle,ne günlerdi ama o zamanda, bu zamana 25 yıl geçmiş vay bee

Bu it, sanki beni gözüne kestiriyor gibi bakıyor,ufaktan ufaktan uzuyorum buradan

Kütahyaya geliyorum, yağmur devam ediyor

Burasıda porsuk barajının Kütahya tarafı,buranın manzarasıda güzeldir

Yağışların azlığı barajdan belli oluyor,su seviyesi aşağıya doğru çekilmiş

Vişneler benim bahçemden,geziden bir gün sonra çekilmiş bir foto

Kazasız , belasız ve arızasız bir şekilde eve geldim çok şükür ,20.06.2014 saat 15:03 toplamda 1813 km yol yapmışım ,bu geziden şunu öğrendim, önüme çıkan fırsatı en iyi şekilde değerlendirdim,hep planlı ve programlı olarak hareket ettim, motoru kullanırken hiç acele etmedim,
    Yorulduğum zaman dinlenmesinide bildim,motorum 150cc lik bir motordu ve bana hiç sorun çıkartmadı,insanların 2-3 ayda sigaraya verdiği bir parayla 1813 km lik çok güzel bir tatil yaptım,
    Demekki Neymiş: HAYAT GEZİNCE GÜZELMİŞ
    Tüm motorcu arkadaşlarımı selamlıyorum, saygılar…
    resim gönder

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Valla helal olsun..
    mesut hoca bunu beğendi.

Elinize sağlık, amcanıza acil şifalar dilerim, mükemmel gezi, size ayrıca teşekkür ediyorum konaklama, yer, güncel fiyatları yazdığınız için hatta yerel yasaklar'dan bahs ettiğiniz için , ( balık avı yasağı olmadı, balıksız olmaaz /şaka o balıklar yasaktan dolayı popülasyon artmış, yasak olmayadı büyüteçle bile bulunamazlardı isabet olmuş.
    mesut hoca bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Güzel gezi , güzel fotoğraflar elinize sağlık . Cbf'in hakkını vermişsiniz .
    mesut hoca bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Fotolar çok güzel eline sağlık insanın kalkıp gezesi geliyo hayat sana güzel valla
    mesut hoca bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Elinize emeğimize sağlık super bir gezi olmuş. Gerçekten bu tarz geziler muazzam oluyor.
    Güney turunu tamamlamissiniz. Allah karadeniz turunu da nasip etsin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

Elinize emeğimize sağlık super bir gezi olmuş. Gerçekten bu tarz geziler muazzam oluyor.
    Güney turunu tamamlamissiniz. Allah karadeniz turunu da nasip etsin...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Muhteşem...
    mesut hoca bunu beğendi.

EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Çok güzel bir gezi ve enlatım olmuş. Sizinle birlikte gezmiş kadar oldum. Allah kaza bele vermesin tekeriniz düz bassın. Allaha emanet olun. Aydın-Nazilli civarına yolunuz düşerae beklerim...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Her zaman ki gibi güzel bir gezi, enfes bir tatil çıkarmışsın hocam, amma ve lakin kendine bir yoldaş bulmalısın...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbf 150
    Bende böyle bir gezi planlıyorum yanımıza ne alalım lütfen bilgi verirmisiniz???
    mesut hoca bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Santanaaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende böyle bir gezi planlıyorum yanımıza ne alalım lütfen bilgi verirmisiniz???
    para ve insan evladı.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Demek ki neymiş "seyahatte sıhhat varmış" ve gezmek için öyle büyük cc leri dert etmemek gerkmiş.. tebrikler hiç gitmediğim yurdum köşelerini damla misali tanıttığınız için ..vesselam..
    mesut hoca bunu beğendi.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Çok güzel bi gezi tekeriniz düz bassın.Aynı rotayı ters yönde bende planlıyorum ama apache e güvenemiyorum cbf e terfi etmek gerekecek galiba.
    mesut hoca bunu beğendi.

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Harika bir gezi,harika fotolar.Tebrikler.
    mesut hoca bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Çok güzel gezi olmuş. Yine imrenerek okudum :D
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbf 150
    Yan çantaları kendinmi yaptırdın???
    mesut hoca bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş imrenerek okudum ramazan bitiminde bir balık avına bende çıkayım
    mesut hoca bunu beğendi.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Bravo tek başına güzel bir gezi yapmışsın fotoğraf ve anlatımlarda iyi gezilerinin devamını dilerim
    mesut hoca bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Vatanımın Her yeri güzel ya Gerçekten Muhteşem bi gezi Helal olsun abime
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Mesut abicim ellerine kollarına teşekkür ederim senin sayende oraya gitmiş kadar oldum cbf mi satmasaydım inan gelicektim ama nasip değilmiş.Bu arada amcan için çok çok geçmiş olsun.Sağlıcakla kal görüşmek üzere Allaha emanet olun mesut hocam
    sheqlche ve mesut hoca bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)