Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Küçük CC - 6 Temmuz 2014 Tabiat Tarihi Müzesi ve Gölbaşı Gezisi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar ramazan nedneiyle malesef yeterli katılım olmasa da hürkan, nişanlım ve ben 100.yıl tabiat tarihi müzesini gezdik, müze öncesinde forumdan Levent ile de tanşma ve ayaküstü sohbet etme fırsatımız oldu. Ramazanı ve bayramı bir atlatalım, geniş katılımlı aktivitelerimiz olacaktır.

Müzenin bahçesi, toplantı vs yapmak için de çok müsait, girişler ücretsiz, kocaman bir otoparkı var yer sorunu yok, ve çardaklar kamelyalar var bunların da kullanımı ücretsiz. Ayrıca bahçede bir kafeterya da bulunmakta. Müzenin içi de oldukça ilginç. gezmeyen herkese tavsiye ederim.

Müze sonrasında, Gölbaşı'nda hürkan'ın bir aile dostunun işletmekte olduğu mütavezi bir kendin pişir kendin ye bahçesinde soluğu aldık. Gölün tam kıyısı olması, meyve ağaçları, ortalıkta gezen hayvanlar ve tertemiz havası ile kafa dinlemek için ideal. Semaver ve nargile imkanı da var. Tavsiye edilir.

Sizleri fotoğraflarla baş başa bırakıyorum, DSLR makine yanımda olmadığı için telefonum ile çektim. İdare ediniz efendim. Saygılarımmızla iyi forumlar

hakanens, seyyid47, tezer ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    iyi fotolar çekmişsiniz,deve kuşunun yumurtaları sanki gerçek gibi,paylaşım için teşekkürler...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ellerine sağlıkkk ;) Güzel çekim olmuşşş

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Foruma geç baktım yoksa bende gelirdim.Bugün baktım bi baktım gezi olmuş bitmiş.. Malum ramazan ayı uzun turlar yapamıyoruz ama Ankara içi böyle turlar güzel. Güzel bi anı olmuş kazasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Ramazan sonrası çardak ve semaver olayını toplu olarak değerlendirmek isteriz kısmetse.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Güzel bir gezi olmuş, resimler için teşekkürler, İnşallah sonraki faaliyetlerde aktif olarak yer alırım. Görüşmek üzere.

Motosikleti
    İlgilenen herkese teşekkürler. Evet biraz biz de konuyu ani açtık, malum kamp gezisini iptal edince, pazar günü duruşamayacağımızı anladık ama geç saatte açtığımız için katılım sınırlı kaldı malesef.

@Levent bir sonraki gezimize veya faaliyetimize seni mutlaka bekliyoruz

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Gölbaşında müze olduğunu sayenizde öğrendim.Bu arada horozlu fotograf güzelmiş.Motorsiklet ile gezerken Dslr makinayla uğraşmak ta çok zor olduğundan gidip iyi bir kompakt makine almıştım.Yeni gezilerinizi takip ediyor olacağım Teşekkürler.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Çok teşekkür ederim, bende katılmayı çok istiyorum.

doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gölbaşında müze olduğunu sayenizde öğrendim.Bu arada horozlu fotograf güzelmiş.Motorsiklet ile gezerken Dslr makinayla uğraşmak ta çok zor olduğundan gidip iyi bir kompakt makine almıştım.Yeni gezilerinizi takip ediyor olacağım Teşekkürler.
    Müze zaten Çukurambarda , Gölbaşında değil müze gezisi bizi kesmeyince birazda yol yapalım dedik attık kendimizi göl kenarına.. Bu arada bu mekanda güvenli kamp alanı doğal kahvaltı imkanı , olta balıkcılığı ve çeşitli hayvan gözlemi ve fotoğrafcılığıda yapılabilir.. Motora yeni başlamış olan ,Ankaradan çok uzaklaşmak istemyen , uzaklara gitmekten tedirgin olan bayan hobidaşlarımız ve illa kamp yapmak için 100 lerce kilometre yol gitmeye gerek yok diyen arkadaşlarımızla hafta sonları bir gece konaklamalı kamplar yapabilriz...
    Hem fiyatlrda cok makul ..
    Kişi başı 5 tl , çadır başı 5tl bukadar ister yiyeceğini içecegini dışardan getir istersen ordan al..Masa sandalye var ışık var , tuvalet ve yiyecek içecek de var e daha ne olsun.. Hemde burnumuzun dibinde bir mekan.. Motorları yanıbaşınıza kadar getirebiliyorsunuz ve bahçeli etrafı çevrili bir yer..
    Ben şahsım adına çoook tutdum bu yeri , bu sene orda bolca vakit geçireceğe benziyoruz.. [COLOR="Silver"]

[

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Geziniz ve müze süper.

Motosikleti
    Teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)