Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"3-5 Yayla Birden" Palovit Şelalesi-Palovit Yaylası-Trovit ve Elevit Yaylası

Motovento
    REKLAM ALANI
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gökhan bak benle takılınca ne süper geziler ortaya çıkıyo
    EGE YELI, teşekkürler, buralar daha serin valla hatta bu gezimizde bayağı üşüdük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    zorlu ve güzel bir geziydi gerçekten.yağmur çamur,dolu herşeyi yaşadık.en kısa zamanda tekrarlamak lazım
    fusuy364 bunu beğendi.

Olcay abi çok süper bi gezi daha yapacağız bi aksilik olmazsa, kaybolma ihtimalimiz de var ama buluruz bi şekilde

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Ağustos başı (bayramdan hemen sonra)Antakya'dan çıkıp İstanbul'dan katılacak arkadaşlarla Safranbolu'da buluştuktan sonra birlikte 10 gün kadar Karadeniz'in yaylalarını gezmeyi düşünüyoruz Yusuf'çum.
    Tayininin çıktığını biliyorum. Rize'den ne zaman ayrılıyorsun ?(Tanışmak isterim şahsen)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan bak benle takılınca ne süper geziler ortaya çıkıyo
    EGE YELI, teşekkürler, buralar daha serin valla hatta bu gezimizde bayağı üşüdük
    gece çadırda konaklama için kallavi giyinmemiz lazım o zaman?

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos başı (bayramdan hemen sonra)Antakya'dan çıkıp İstanbul'dan katılacak arkadaşlarla Safranbolu'da buluştuktan sonra birlikte 10 gün kadar Karadeniz'in yaylalarını gezmeyi düşünüyoruz Yusuf'çum.
    Tayininin çıktığını biliyorum. Rize'den ne zaman ayrılıyorsun ?(Tanışmak isterim şahsen)
    Güven abi o sıralar buralarda olmayacağım malesef, ben de tanışmayı çok isterdim, ağustosun sonuna doğru gelip eşyaları taşıyacağız
    Yaylalar için ve bu civarlarda bilgi için beni arayabilirsiniz abi,numaram 0533 493 63 39
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece çadırda konaklama için kallavi giyinmemiz lazım o zaman?
    valla buranun havasına belli olmaz, bi de kalacağınız yer de önemli, bazen çok sıcak olur, bazen buz gibi olur gecesi, hava durumlarını iyi takip edin , ama sağlam bir uyku tulumu çok sıcak tutuyor
    erro bunu beğendi.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güven abi o sıralar buralarda olmayacağım malesef, ben de tanışmayı çok isterdim, ağustosun sonuna doğru gelip eşyaları taşıyacağız
    Yaylalar için ve bu civarlarda bilgi için beni arayabilirsiniz abi,numaram 0533 493 63 39
    Sağlık olsun Yusuf. Gideceğin yerde karşılaşma ihtimalimiz daha yüksek. O zaman tanışırız.
    Numaranı kaydettim.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlık olsun Yusuf. Gideceğin yerde karşılaşma ihtimalimiz daha yüksek. O zaman tanışırız.
    Numaranı kaydettim.
    tamam abi, görüşmek üzere
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Güzel bir gezi yapmışsınız tekerinize sağlık .. Bu yaylaların Türkçe isimleriyok mu ? varsa niye kullanmıyorsunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Güzel bir gezi yapmışsınız tekerinize sağlık... Bu yaylaların Türkçe isimleriyok mu ? Varsa niye kullanmıyorsunz

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi yapmışsınız tekerinize sağlık .. Bu yaylaların Türkçe isimleriyok mu ? varsa niye kullanmıyorsunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Güzel bir gezi yapmışsınız tekerinize sağlık... Bu yaylaların Türkçe isimleriyok mu ? Varsa niye kullanmıyorsunz
    sağolun.
    Abi bu isimler Türkçe zaten, daha doğrusu Türkçeleşmiş, yayla isimleri hep böyle bi garip

ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    ben 1-2 temmuz da Ayder de çadır açtım. caccoon 300 uyku tulumu vardı bende. içine girmedim battaniye gibi üstüme aldım. içlik ve eşofman giymiştim, üşümedim. çadırı quechua 2'' sezonda tek kişilik. daha yukarıdaki yaylalar nasıl olur bilmiyorum.
    fusuy364 bunu beğendi.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun.
    Abi bu isimler Türkçe zaten, daha doğrusu Türkçeleşmiş, yayla isimleri hep böyle bi garip
    Balık isimleri gibi
    fusuy364 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)