Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

fazer 800 ile ilk gezim antalya-ayvalık-izmir-aydın-fethiye 1365 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Tebrik ederim güzel gezi olmuş gene gezileriniz genelde hep güzel oluyor imrendiriyorsun hocam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

o yemekler ne iftara az kala görünce

Motosikleti
    sym joymax
    benzer bir turu iki kere motorla bir kere arabayla yapmıstım.fethiye antalya arasını sahilden kaş kalkan kemer fln gitsen oralarda cok güzel manzaralar var.virajlı manzaralı yollar var.iki şeritli ve kalabalık olması ve virajlı olması dolayısıyla biraz uzun sürüyor yol ama seyri güzel bir yol.fazer 8 güzel rahat motor.turumun birisi fz6 fazer ile yapmıstım cok eğlencelıydı.diğerinidi vfr 800 motorumla yaptım oda tadından yenmezdi.yolun acık olsun tekerin düz bassın.kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim.

ayrıcas not:sevdiginle yol yapmak ayrı bir güzel.gezimin birisinde eşimle yapmıstım turu bambaşka bir duygu.allah mutluluğunuzu daim etsin.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Valla açık konuşmak gerekirse geçen yıl motosiklet gezinin gölgesinde kalmıştı.

Bu yıl eminim daha keyifli olmuştur gezi Fazer 800 ile.

Geçen yılki çadırda da kalmıştınız. Bu yıl çadır olayını es geçtiniz sanırsam.

Valla evlenince sizin gibi eşimle gezmenin hayalini kuruyorum En güzeli

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı kralaslan_21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler. Muhteşem bir gezi olmuş.
    sağolun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim güzel gezi olmuş gene gezileriniz genelde hep güzel oluyor imrendiriyorsun hocam
    teşekkür ederim hocam takip ediyor olmanız gururlandırıcı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı _RoMeO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer bir turu iki kere motorla bir kere arabayla yapmıstım.fethiye antalya arasını sahilden kaş kalkan kemer fln gitsen oralarda cok güzel manzaralar var.virajlı manzaralı yollar var.iki şeritli ve kalabalık olması ve virajlı olması dolayısıyla biraz uzun sürüyor yol ama seyri güzel bir yol.fazer 8 güzel rahat motor.turumun birisi fz6 fazer ile yapmıstım cok eğlencelıydı.diğerinidi vfr 800 motorumla yaptım oda tadından yenmezdi.yolun acık olsun tekerin düz bassın.kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim.

ayrıcas not:sevdiginle yol yapmak ayrı bir güzel.gezimin birisinde eşimle yapmıstım turu bambaşka bir duygu.allah mutluluğunuzu daim etsin.
    kaş-kalkan-kemer güzergahını geçen sene gittiğimiz için bu sene farklı bir güzergah olsun istedik.
    artık antalya merkezde olduğuma göre sahil güzergahına günü birlik bile gidip gelebilirim
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.inşallah siz de eşinizle tekrar gezi yapma imkanı yakalarsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla açık konuşmak gerekirse geçen yıl motosiklet gezinin gölgesinde kalmıştı.

Bu yıl eminim daha keyifli olmuştur gezi Fazer 800 ile.

Geçen yılki çadırda da kalmıştınız. Bu yıl çadır olayını es geçtiniz sanırsam.

Valla evlenince sizin gibi eşimle gezmenin hayalini kuruyorum En güzeli
    ben de sitede hiç tanınmıyorum diye üzülüyordum halbuki üzüntüm çok yersizmiş
    bu şekilde yaptığım gezilerle hatırlanmak beni gerçekten çok mutlu ediyor buradan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler
    fazer 800 gerçekten tam da ismi gibi sport turing gezmeyi seven arkadaşlara tavsiye olunur.namını fazlasıyla hakediyor bence
    inşallah hayallerin gerçek olur kardeşim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    sahur öncesi yemek resimlerini görünce vuruldum resmen

resimler anlatım tarif süper

özellikler sonrdaki ENLER kısmına bayıldım =)

bende insşllah motorumla bi 5 günlük izmirde den akdeniz turu yapmayı planlıyorum

bir dahaki gezinizi beklııyorum =)

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Süper hocam sizinle gezecek bir eş bulmuş olmanız da süper. Allah daha uzun yollar nasip etsin. Yol yapın ki bahane ile bizde görelim
    Kazasız belasız tekeriniz düz bassın hocam.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahur öncesi yemek resimlerini görünce vuruldum resmen

resimler anlatım tarif süper

özellikler sonrdaki ENLER kısmına bayıldım =)

bende insşllah motorumla bi 5 günlük izmirde den akdeniz turu yapmayı planlıyorum

bir dahaki gezinizi beklııyorum =)
    çok teşekkürler ''EN'' ler kısmı yapıyorum ki benimle aynı yerlere gitmek isteyen arkadaşlara rehber olsun
    antalya'ya gelirseniz müsait olduğum takdirde yardımcı olmaya çalışırım.
    birdahaki gezi bakalım hocam birdaha ne zaman bir boşluk bulurum bilemiyorum.ama fırsatım olsa inanın hiç yerimde durmam Evliya Çelebi gibi gezerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper hocam sizinle gezecek bir eş bulmuş olmanız da süper. Allah daha uzun yollar nasip etsin. Yol yapın ki bahane ile bizde görelim
    Kazasız belasız tekeriniz düz bassın hocam.
    evet o şanslı kişilerden olduğum için şükrediyorum...motosiklet ile gezmeyi eşim de çok seviyor o yüzden bir sıkıntı yaşamyoruz.insanın hayatta en çok keyf aldığı uğraşının -hobisinin eşi ile olması ayrı bir güzellik katmıyor değil
    inanın sizlerden fazla istiyorum motosikletimle gezi yapmayı.
    inşallah dualarınız kabul olur Allah daha uzun yollar yapmayı nasip eder bize

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    Fethıye de olsam karsılamak yardımcı olmak ısterdım Güzel gezi olmuş

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla fazla söylenecek bir söz yok,tek kelimeyle 10 numara bir gezi olmuş,hele motosiklet hareket halindeyken kask kamerasından çekilmiş resimlere bayıldım,yemeklerin görüntüsüde bu oruç ayında insanı fena etkiliyor,muhteşemdi! saygılar kardeşim...
    eyvallah sağolasın abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo kardeşime,yine güzel bir rota ve fotolar. ADANA'dan selam olsun.
    çok teşekkür ederim antalyaya beklerim abi

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Trasabaglar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir gezi olmuş Allah mutluluğunuzu artırarak daim etsin
    sağol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La sabah sabah oruclu oruclu :D super gezi olmuş eline saglık afiyet olsun :D
    orucunu allah kabul etsin kardeşim
    ne yaparsın gezimiz ramazan arefesinde olunca paylaşım zamanı da oruca rastgeldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi yapmışsınız yüreğinize sağlık , size eşinizle mutlu nice geziler dilerim . Tekerinize taş gelmesin
    iyi dileklerin için çok teşekkürler kardeşim
    aynı şekilde sizler için de duacıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimle birlikte baktık geziniz çok güzel olmuş benim hayallerimden birni gerçekleştirmişiniz bende eşimle birlikte böyle uzun yola çıkmak istiyorum Gsr vardı bende de yeni sattım gezemedik eşimle hiç. İçimde kaldı imrenerek okuduk yazılarınızı resimlerinize baktık harika olmuş emeğinize sağlık bizlerle paylaştığınız için ayrıca teşekkürler. En kısa zaman motor alıp çıkacağım bu yaz. Ben de fz6 fazer düşünüyorum. Artçı için Fazer6 lar nasıl bilmiyorum gerçi. Gsr da eşim rahatsız oluyordu fazer6 rahat olur diye tahmin ediyorum.
    öncelikle gezi yazımı beğendiğinize çok sevindim
    ben de de daha önce gsr vardı .aynı güzergahı geçen sene gsr ile katettik
    fazer 6 artçılı yolculuk için daha uygun bir motosiklet.fazer 8 in tek kötü yanı artçı selesi racing selesi olduğu için artçı birazcık ahatsız olabiliyor
    dualarım seninle kardeşim inşallah en kısa zamanda yeni motorunla hayallerini gerçekleştirirsin
    eğer yolun antalyaya düşerse tanışmayı görüşmeyi çok isterim saygılar

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Güzel bir gezi olmuş.Kazasız belasız tamamlamanıza çok sevindim öncelikle yanlız Ayvalık rotasında dizlikler eksik göründü gözüme. Aman!!! bu tarafa gezi yapacak arkadaşlar çok dikkatli olsunlar çünkü erimiş asfalt acayip tehlikeli oluyor. Haftasonu tecrübesini yaşadım. Pantolon giymeseniz bile dizlik mutlaka takın.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

jackie chun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi Etx 150
    Teşekkürler fotolar ve anlatımlar güzel abi tebrikler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Harika bir gezi olmuş elinize sağlık. Kuşadası'na da uğrasaydınız keşke!

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görünce hemen tanıdım sizi geçen sene GSR600 ile gezmiştiniz. Çok beğenmiştim gittiğiniz yerlerin fotoğraflarını.

Yolunuz düşerse Karadeniz'e de bekleriz. Giresun, Trabzon, Rize yaylalarını gezmeye...

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

orucunu allah kabul etsin kardeşim
    ne yaparsın gezimiz ramazan arefesinde olunca paylaşım zamanı da oruca rastgeldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

iyi dileklerin için çok teşekkürler kardeşim
    aynı şekilde sizler için de duacıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

öncelikle gezi yazımı beğendiğinize çok sevindim
    ben de de daha önce gsr vardı .aynı güzergahı geçen sene gsr ile katettik
    fazer 6 artçılı yolculuk için daha uygun bir motosiklet.fazer 8 in tek kötü yanı artçı selesi racing selesi olduğu için artçı birazcık ahatsız olabiliyor
    dualarım seninle kardeşim inşallah en kısa zamanda yeni motorunla hayallerini gerçekleştirirsin
    eğer yolun antalyaya düşerse tanışmayı görüşmeyi çok isterim saygılar
    Kusura bakmayın yeni gördüm motor arıyorum çok hararetli bi şekilde bu yazı değerlendirmem lazım fz 6 dan vazgeçtim tekrar gsr bakıyorum haftaya inş herşey yolunda giderse alıcam bi gsr ilk iznimde çıkacağız inşallah yollara. Rotamda antalya mutlaka olacak inş. görüşme tanışma fırsatı buluruz.
    Aşk acısı da neymiş... Sen hiç motoru yatırdın mı???
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş.... Hz. Mevlana

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tebrikler..

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş.Kazasız belasız tamamlamanıza çok sevindim öncelikle yanlız Ayvalık rotasında dizlikler eksik göründü gözüme. Aman!!! bu tarafa gezi yapacak arkadaşlar çok dikkatli olsunlar çünkü erimiş asfalt acayip tehlikeli oluyor. Haftasonu tecrübesini yaşadım. Pantolon giymeseniz bile dizlik mutlaka takın.
    hayır dostum dizliklerimiz tüm yolculuk boyunca dizimizde idi.sadece tost yediğimiz yerden yakıt ikmali yapacağımız petrole kadar 1 km falan takmadık.o kadar.
    herhalde sen de her motosiklet kullandığında full aksesuar gezmiyorsundur

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi olmuş elinize sağlık. Kuşadası'na da uğrasaydınız keşke!
    teşekkür ederim. geçen sene uğradığımız için bu sene aydın merkezden geçtik muğla-fethiye tarafına

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünce hemen tanıdım sizi geçen sene GSR600 ile gezmiştiniz. Çok beğenmiştim gittiğiniz yerlerin fotoğraflarını.

Yolunuz düşerse Karadeniz'e de bekleriz. Giresun, Trabzon, Rize yaylalarını gezmeye...
    valla hocam aslında düşünmüyor değilim.ama nasıl olur ne zaman gelebilirim oralara bilemiyorum.bir de tabi oraların iklimi sürekli yağış alışı beni korkutuyor.yağışın en az olduğu dönemde gelmek gerek.
    aklımın bir köşesinde bir karadeniz turu var .çok istiyorum oralara motosiklet ile gelip gezmeyi inşallah nasip olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın yeni gördüm motor arıyorum çok hararetli bi şekilde bu yazı değerlendirmem lazım fz 6 dan vazgeçtim tekrar gsr bakıyorum haftaya inş herşey yolunda giderse alıcam bi gsr ilk iznimde çıkacağız inşallah yollara. Rotamda antalya mutlaka olacak inş. görüşme tanışma fırsatı buluruz.
    inşallah hocam beklerim antalyaya
    ama fazer 600 almanızı tavsiye ederim gezi yapmak için çok daha uygun bir makina

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler..
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)