Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

6 gün, 2300 km Batı - Orta Karadeniz Gezisi - 2014

Motovento
    REKLAM ALANI
    ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    helal olsun tam macera olmuş....
    Zuzuuw bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kereeeeeeeeeeem Kereeeeeeeeeeeem, yolluğunu yap pampa, 7 hazirandan sonra geliyorum. Okulda son senem. Bir daha gezemem.

neredeyse 1 sene olmuş, yine aynı heyecanla okudum.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir gezi tebrikler.
    Zuzuuw bunu beğendi.

Umarım böyle bir geziye şansımız yine olur zuzuuw. Motosikletten düşmeyi özledim valla güzel günlerdi gerçekten özledim

Alıntı rearguard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım böyle bir geziye şansımız yine olur zuzuuw. Motosikletten düşmeyi özledim valla güzel günlerdi gerçekten özledim
    Hain kostok ehliyet alacak da biz gezecez.

Nenem bu hususta eşşek ölecek, sırtı yere gelecek de ziki güneş görecek derdi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Biraz hort gibi olacak ama o kadar süreden sonra ne güzel bi gezi raporu ya bol resimli

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar harikasınız Akşam akşam ne güldürdünüz, Allah'ta ömrünüz oldukça sizi güldürsün. paylaşıma devam merakla bekliyorum....

ercan9145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Bu hort zırt kelimesini oldum olası sevmedim
    ben bugün okudum hiç artcili gezi yazısı okumamıştım sağolasınız gerçekten çok güzel anlatmışsınız acaba motorunuz duruyormu daha

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Gerçekten keyifle okuduğum bir gezi olmuş. Kafa dengi biri olunca yanında, cc motor yada başka şeyler önemsiz oluyor.

125 cc motor ile bu geziyi yapmanızda ayrı cesaret. Ve tabuları yıkmışsınız.

Alıntı ercan9145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hort zırt kelimesini oldum olası sevmedim
    ben bugün okudum hiç artcili gezi yazısı okumamıştım sağolasınız gerçekten çok güzel anlatmışsınız acaba motorunuz duruyormu daha
    İlginiz için teşekkür ederim. Kostok benim üniversiteden oda arkadaşım. Fotoğrafçılık hususunda yeteneksiz ama hayatımda onun kadar adapte ve halinden memnun artçım olmadı. 90 kiloluk bir serçe gibiydi adeta, varlığını asla hissettirmezdi. Ancak şehiriçi trafikte yavaşlayınca arkadan gelen kaçak sigara kokusu ile farkederdim Kostoğu.

Evet, motosiklet halen bende. Sağlık sorunları sebebi ile uzun müddettir kullanamıyorum, apartmanın garajına çektim istirahat ediyor.
    ercan9145 bunu beğendi.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

ercan9145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginiz için teşekkür ederim. Kostok benim üniversiteden oda arkadaşım. Fotoğrafçılık hususunda yeteneksiz ama hayatımda onun kadar adapte ve halinden memnun artçım olmadı. 90 kiloluk bir serçe gibiydi adeta, varlığını asla hissettirmezdi. Ancak şehiriçi trafikte yavaşlayınca arkadan gelen kaçak sigara kokusu ile farkederdim Kostoğu.

Evet, motosiklet halen bende. Sağlık sorunları sebebi ile uzun müddettir kullanamıyorum, apartmanın garajına çektim istirahat ediyor.
    Geçmiş olsun canı gönülden Allahım acil şifalar versin inşallah. Birde ilk defa motorla geziyi bitirip motoru satmayana denk geldim genellikle ilk geziden sonra çok güzel gezi idi ama artık ayrılık vakti diyorlar o işte biraz moral bozucu oluyor kısa zamanda iyi olup tekrar kostokla beraber aramıza bekleriz. beraber aramızda

Motosikleti
    JAWA 250- MZ 250-Honda Titan 125- Hero xpulse200
    Çok güzel bir gezi olmuş.elinize dmeğinize sağlık.Bizim de 125 cc ler ile 2 şer günlük dağ ve kap gezilerimiz oluyor. Sen yeter ki iste.

Motosikleti
    hero hunk
    Sizi tanımak istiyorum yigitlerim kostak ta aynı bana benziyor gözlükler saçlar Ankara İzmir arası afyondan geçersin mutlaka ziyaret et

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)