Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

6 gün, 2300 km Batı - Orta Karadeniz Gezisi - 2014

Motovento
    REKLAM ALANI
    eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Artçıda iyi sabır varmış, her cümlede adı geçiyor maşallah

Gezi super, ancak anlatım çok daha güzel, elinize sağlık. Sabahtan beri ara vererek okuyorum, çok keyif aldım, hemen yola çıkasım geldi
    Zuzuuw bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper gezi olmuş desem yeterli olmaz sanırım, önceliklebenim gibi bir acemiye fazlasıyla cesaret verdiniz ve ufkumu genişlettiniz bunun için çok teşekkür ederim. 125 cc motorum var sizin gezi konunuzu görene kadar uzun yola çıkılırmı çıkılmazmı diye düşğnüp duruyordum ama bal gibide çıkılır hatta dağ bayır gezilir üstüne artçı alınır valiz bağlanır bunuda öğrenmiş oldum. Ramazandan sonra bende ilk gezime çıkarım bu gazla.

Bol fotoğraflı konuları açmak gerçekten zahmetli bir iş elinize sağlık, bu yorumları dün gece yazacaktım ama konuyu okurken laptop kuçağımda uyuya kalmışım ancak şimdi yazabiliyorum.
    Tekrardan paylaşım için teşekkür ederim. Allaha emanet olun.
    Rica ederim, sizede kazasız geziler.

Alıntı OrhanGrafik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha resim var mı?... bitmeyince ve güzel de gelince arkasını istiyor resimlerin insan... görüntüler güzel... sanırım son fotoların çoğunda deklanşöre siz basmışsınız... Belli ediyorlar..

tasarımlarımda kullanmak isterdim... ama neyse sonrasında ben gezer ben çekerim... şimdi telif hakkıydı lisans ücretiydi falan ile uğraşmayalım

ama şu artçıya da fazla yüklenme artık... bak biz okur tebrik eder geçeriz... sonra onla başbaşa kalcan...

bu arada paşam... çiziği akarı kokarı yok , ankaradan mondi almayın derken, ben senin gezinde kendimi gezinin içine aldığım gibi sen benim espriyi kendi içine alamamış üstüne almışsın... art niyet yoktu...

kişi kendinden bilir başka sorunun doğru cevabı olabilir.... ben sahibinden.com ve motosiklet.net gibi büyüklerden gördüklerimden biliyorum... ironik bir espriydi üstüne alacağını düşünmedim... düşünülmezdi de... neyse.. sıkıntı yok absorbe ederiz...

gezindeki güzelliklerin bana verdiği güzellikler bunları gölgede bırakır.. tekrar tekrar teşekkür ederim... 6 günlük gezinin anlatımı ancak bu kadar güzel olabilirdi...
    Yok, artçıyı inşallah 3 gün içinde mezun edip kurtuluyoz

Alıntı Lidyalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc motosiklet ile artçılı bir gezi bu kadar olabilir. Paylaştığınız için teşekkürler.
    rica ederim.

Alıntı harderguard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha yüklenirse bana bütün ilişkimi kesebilirim gerçekten zuzuuwla. Her şeyi abartıyor adam istisnasız, karakteri böyle yapacak bir şey yok Hakkımda yazdığı saçmalıkların hiç birisine cevap vermeyi düşünmüyorum (Deliyle deli olmamak lazım sanırım ha bir de deli ile çıkma yola, başına getirir bela demişler) Gerçi az sonra mesajı okur zeytinyağlığa başlar arkadaş. Her şeye verecek cevabı var adamın. Bir insan her şeyi bilebilir mi? Bu adam biliyor işte yapacak bir şey yok. Meraklısına bir açıklama yapayım dedim. Yazan: ARTÇI
    Bir insan hiçbir cacık bilmez mi? Benim artıç bilmiyor işte. 6 yıllık makinesi ile deklannşöre basmayı bilmiyor, gece karanlığında 10 çekimden sadece 1 tanesinde flaş patlatabilme yeteneğine sahip.

Az daha giydirirdim ama saf asaf gitmiş facebook profilinde paylaşmış, ondan seslenmiyom.
    Lidyalı bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ooo karadeniz fatihimiz gelmiş ben de bugün daldım aea a daha senin yeni eklediğin bölümü okuyamadım
    Sende okuduğunu idrak etme problemi var anlaşılan, ben böyle elemanları tesbip ettiğim an engelliler listesine ekliyorum. Bir daha görüşmemek üzere.
    Zuzuuw ÖZELDEN ATTIĞIM MESAJ GELDİMİ

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Baştan sona okudum. Uzun süredir hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Elinize, yüreğinize ve motorunuza sağlık. Kesinlikle gezi yazarı olmalısınız. Hatta tv.lerde program yapmalısınız. Umarım birileri sizi keşfeder.
    Güzel bir organizasyon yapsanız sizinle geziye gelecek çok insan çıkacaktır eminim
    Zuzuuw bunu beğendi.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Cogu ınsanı yollara dusurecek cesaret hapı olmuş gezınız.. Umarım daha guzllerınıde yaparsınız emegınıze saglık

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş, senin 6 günlük geziyi 45 dk da okumuşum bu arada kostok seni öldürmezse kemiklerini kıracak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    1 saat 15 dakikada sindire sindire okudum,iş yerinde,iş yapmadım,okudum
    ne gezmişsiniz be arkadaş,
    İyi gezmişsiniz,keyif almışsınız,ben de çok keyif aldım,
    şu geziyi yapmak kadar onu raporlayıp burada paylaşmak da ciddi zaman ve emek istiyor.
    elinize emeğinize ,yüreğinize sağlık.
    Bu arada bir not,
    Sinop inceburun Türkiye'nin en kuzeyi değildir,Anadolunun en kuzeyidir.
    Türkiye'nin en kuzeyi Kırklareli Ahlatlı köyündedir

http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BC...noktalar%C4%B1

siz nasıl İnceburun'da orayı Türkiye'nin en kuzeyi zannettiyseniz,ben de Ahlatlı'da en kuzeyde olduğumu bilmeden gezmiştim
    Zuzuuw bunu beğendi.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat 15 dakikada sindire sindire okudum,iş yerinde,iş yapmadım,okudum
    ne gezmişsiniz be arkadaş,
    İyi gezmişsiniz,keyif almışsınız,ben de çok keyif aldım,
    şu geziyi yapmak kadar onu raporlayıp burada paylaşmak da ciddi zaman ve emek istiyor.
    elinize emeğinize ,yüreğinize sağlık.
    Bu arada bir not,
    Sinop inceburun Türkiye'nin en kuzeyi değildir,Anadolunun en kuzeyidir.
    Türkiye'nin en kuzeyi Kırklareli Ahlatlı köyündedir

http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BC...noktalar%C4%B1

siz nasıl İnceburun'da orayı Türkiye'nin en kuzeyi zannettiyseniz,ben de Ahlatlı'da en kuzeyde olduğumu bilmeden gezmiştim
    yorumunuz için teşekkür ederim, kuzey'e gelince üşenmedim tek tek koordinatlara baktım, evet sinoptan daha kuzeyde olan noktalar var.

İşin acayip tarafı google'a Türkiye'nin en kuzeyi yazarsanız hep inceburun ile ilgili görseller çıkıyor, bende okuduğu baktığım yerlerden böyle öğrenmişim. Buda benim ayıbım olsun. Allah'tan sözelci değiliz, oradan belki kurtarırız.

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş, senin 6 günlük geziyi 45 dk da okumuşum bu arada kostok seni öldürmezse kemiklerini kıracak
    Kostok mezun oldu, beni bir daha mehh bulur.

Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cogu ınsanı yollara dusurecek cesaret hapı olmuş gezınız.. Umarım daha guzllerınıde yaparsınız emegınıze saglık
    eyvallah.

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okudum. Uzun süredir hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Elinize, yüreğinize ve motorunuza sağlık. Kesinlikle gezi yazarı olmalısınız. Hatta tv.lerde program yapmalısınız. Umarım birileri sizi keşfeder.
    Güzel bir organizasyon yapsanız sizinle geziye gelecek çok insan çıkacaktır eminim
    Benim organize ettiğim bir gezide katılımcıların 1/4'ü açlıktan ölür, 1/4'ü dağdan taştan uçar ölür veya geziyi terk eder, 1/4'ü sağlık sorunları (özellikle sinir sistemi) nedeniyle çekilir, kalan çeyreklik dilim ile biz geziyi bitiririz.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline , gözüne, ayağına, motoruna, artçına sağlık kardeş. artçınla seni mükemmel ikili ilan ediyorum Bu arada ortalama yaklaşık 1400km de bir düşmüşsünüz , bence böyle bi gezi için çok iyi Allah'tan sağ salim bitirmişsiniz gezinizi, buna çok sevindim.
    Bu arada küçük bir çaya 2 lira vermek bana da koyuyor, Allahtan hava alanında içmemişsiniz, 5 liradan aşağı yok küçük çay
    65 lik teyzelerle muhabbetler süper
    bekçiyle olan muhabbet de
    o müzeye de hayran kaldım, bence çok orjinal bi fikir eski bilgisayar ve parçalarını o şekilde koruma altına almak
    Sayende bir çok yer gördük ve bilgi edindik, Allah razı olsun

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Baştan sona süper bir gezi ve anlatım olmuş.Herkes gibi bende epey güldüm.Fındık hakkında yaptığınız benzetme de çok süperdi.Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    okuduğum en keyifli gezi yazısı diyebilirim..

Fotograflar güzel ama anlatımdaki akıcılık ve espiriler gerçekten bu paylaşımın en güzel yanı idi..

Tebrik ederim..
    Zuzuuw bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bir yerlerinin kalkması hariç on numara gezi olmuş (anlarsın sen onu)

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Manzaralar ve fotolar ve tabi en başta geziniz müthiş güzel. Tebrikler. Devamını bekliyoruz...

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline , gözüne, ayağına, motoruna, artçına sağlık kardeş. artçınla seni mükemmel ikili ilan ediyorum Bu arada ortalama yaklaşık 1400km de bir düşmüşsünüz , bence böyle bi gezi için çok iyi Allah'tan sağ salim bitirmişsiniz gezinizi, buna çok sevindim.
    Bu arada küçük bir çaya 2 lira vermek bana da koyuyor, Allahtan hava alanında içmemişsiniz, 5 liradan aşağı yok küçük çay
    65 lik teyzelerle muhabbetler süper
    bekçiyle olan muhabbet de
    o müzeye de hayran kaldım, bence çok orjinal bi fikir eski bilgisayar ve parçalarını o şekilde koruma altına almak
    Sayende bir çok yer gördük ve bilgi edindik, Allah razı olsun
    Önümüzdeki ay doğu kardeniz düşünüyorum, artçısız

Rota çıkarırken sizi mutlaka rahatsız ederim.

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona süper bir gezi ve anlatım olmuş.Herkes gibi bende epey güldüm.Fındık hakkında yaptığınız benzetme de çok süperdi.Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.
    teşekürler.

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuduğum en keyifli gezi yazısı diyebilirim..

Fotograflar güzel ama anlatımdaki akıcılık ve espiriler gerçekten bu paylaşımın en güzel yanı idi..

Tebrik ederim..
    teşekkürler.

Alıntı kralaslan_21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manzaralar ve fotolar ve tabi en başta geziniz müthiş güzel. Tebrikler. Devamını bekliyoruz...
    Teşekkürler.

omur.38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj-boxer
    okuduğum en iyi gezi yazılarından. çok detaylı inceledim. sindire sindire gezindim, ortalama 2-3 saatimi aldı. Hiç sıkılmadan bi solukta inceledim.
    zahmet edip bizimle paylastıgın ıcınde ayrıca sagol.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    gezi ve (özellikle) anlatım bir harika. tebrikler, artçına da selamlar.

Alıntı omur.38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuduğum en iyi gezi yazılarından. çok detaylı inceledim. sindire sindire gezindim, ortalama 2-3 saatimi aldı. Hiç sıkılmadan bi solukta inceledim.
    zahmet edip bizimle paylastıgın ıcınde ayrıca sagol.
    Teşekkür ederim. Ağustosta bunun doğu versiyonunu düşünüyorum ama yanıma pampa lazım. Geçerken seni alayım mı Gayseriden ?

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi ve (özellikle) anlatım bir harika. tebrikler, artçına da selamlar.
    Tenku kardeşim ama şımartmayın şunu.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Cesaret dediğin böyle olmalı,alıcaksın başını gideceksin yolda kalırmıyım,şu olurmu bu olurmu dersen kahvehane köşelerinden ayrılamazsın
    Gezmek görmek en güzeli

Kutlarım,bu ilk adımdır inşallah

dexter57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x8 200
    kardeşim harika bir gezi olmuş ama birşey ekleyeceğim ben erfelekliyim şelalenin devamındaki köy bizim köydür (tatlıca köyü )sen sonuna kadar çıkmamışsın toplamda 28 şelale vardır senin çıktığın son şelale 8-9. falan daha devamında 20 şelale vardı neyse bir dahaki sefere inşallah tekrardan tebrik ederim allah kaza bela vermesin

Alıntı dexter57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim harika bir gezi olmuş ama birşey ekleyeceğim ben erfelekliyim şelalenin devamındaki köy bizim köydür (tatlıca köyü )sen sonuna kadar çıkmamışsın toplamda 28 şelale vardır senin çıktığın son şelale 8-9. falan daha devamında 20 şelale vardı neyse bir dahaki sefere inşallah tekrardan tebrik ederim allah kaza bela vermesin
    Toplam tırmanma okuduğum kadarı ile 3 saatmiş, bizim hem o kadar vaktimiz yoktu hemde durmumuz müsait değildi, mesela yanımda sandalet falan yoktu, bot ve korumalı pantolonla trekking yapmak mermiye kafa atmak olacağından Kostok'a hiç söylemedim aslında buranın bizim gördüğümüzden daha uzun olduğunu.

Ama benim bildiğim insanlar vadiden tırmanıp patikadan iniyorlarmış, biz vadiden tırmanmayıp direk patikadan tırmandık ve patikanın bittiği yerden, yani çay, gözleme, ayran satılan yerden geriye döndük. Buradan ilerisine adamlar nereden tırmanıyor ki? Etrafta tırmanacak ne ip ne de işaret yoktu.

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cesaret dediğin böyle olmalı,alıcaksın başını gideceksin yolda kalırmıyım,şu olurmu bu olurmu dersen kahvehane köşelerinden ayrılamazsın
    Gezmek görmek en güzeli

Kutlarım,bu ilk adımdır inşallah
    Ne ilk ne de son.

Ağustos sonu eylül başı gibi bunun devamını çekecez Allah cCc izin verirse, senin katırı da alıp gelir misin ?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)