Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

8. Geleneksel Yuvacık Gezisi duygu düşünceler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhabalar arkadaşlar
    yazılarınızı okuyorum merak etmeyin
    havalar biraz düzelsin bi akşam buluşma yapma niyetindeyim
    konudan rahatsız olan herkesi beklerim yüz yüze konuşmak daha iyi olacak sanırım birbirimizi anlama açısından
    Alper şahsi fikrimin böyle bir şey yapmanın ne sana nede başkasına faydası olmayacağı yönündedir. Çünkü bu iş Yuvacık' a neden yağmurda gittiniz sohbetini çoktan aştı. Konu sitenin yönetimi noktasına gelmiş durumdaki bu sorumluluğu da tek başına alman bence senin altına girmen gereken bir konu değil. Senin adının alında şimdi moderatör yazıyor ona istinaden yönetimi temsilen geliyorum diyorsan ok. Ancak senin adının altında eskiden orgazniatör yazardı. E madem artık moderatör yazıyor, bırak biri yada birileri de organizatör olsun, sende onların yönetimini sağla. Cuma akşamı insanlar geldiğinde çözüm olacak mı? Bence Hayır.

Artık merak etmeye başladım organizasyonlar sizlere prim falan mı kazandırıyor. Her dönem birileri gelir sivrilir sizlere yaklaşı aktif görev alır gezilerde (aktif dediğime bakam hiç bir şey yapmazlar ortada daha fazla eğlenirler o kadar) ir tanesinin de yolda kalana yada kaskı olmayan adama müdahalesini görmedim. Bu genç arkadaşların ateşi bir süre sonra söner ve yok olup giderler. Bunun sebeplerini düşünüyorum, o ateşi canlı tutamayan yönetim gibi geliyor.

Bütün büyük organizasyonların başlıkların yöneticiler açar, onlar ne isterse o olur. Antin kuntin saçma sapan konular açılır. Yok golf kullanan varmı da lepistes besleyenlere kadar. Kardeşim azıcık temizleseniz şurayı biraz kontrol etseniz yol geçen hanı halinden bir kurtarsanız. Saçma sapan konuların açılmasına izin vermeseniz. Geçen genç bir arkadaş aynı konuyu üç defa açmış. Ya arkadaş hiçbi bakmıyorsun önüne gelen konuyu onaylıyorsun. 70 li yılların devlet memuru olmuşsunuz maalesef.

Ama tekrar söylüyorum, böyle bir topa girme, boşuna canını da sıkma çünkü mevzu Yuvacıktan koptu gidiyor.

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karalama kampanyasına dönmüş,,
    Bence burada yazılan duyguları anlamak için forumu iyice bir okuyun inceleyin derim. Kimsenin kimseyi karaladığı yok. Aksine sevdikleri yerin sevimsiz hale gelmesinden hoşnutsuzluklarını dile getiriyor insanlar.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka Makinası
    ben sana kızmam...Admine kızarım...forumun başıboş kalmasının tek sorumlusu Erhan Beydir...
    Benim Erhan' ı en son gördüğüm topluluk düğünüydü oda Fazerının lastiklerini yakan arkadaşına nefretle bakarken hatırlıyorum

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    hasansonmez ve mete_han bunu beğendiler.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Sadık kardeşim bu konuları buluşmada konuşuruz da en çok güldüğüm organizasyonlardan primmi aldığımız düşüncesi oldu
    Sadık1453 bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadık kardeşim bu konuları buluşmada konuşuruz da en çok güldüğüm organizasyonlardan primmi aldığımız düşüncesi oldu
    O işin latifesi, yanlış anlayacağını düşündüğüm bir adama yazmam böyle bir şeyi

Bu arada bu Cuma izine çıktığım için o toplantıya gelip gelemeyeceğim konusunda söz veremiyorum, ancak bu konuların burada da tartışılabileceği bir topik açarsanız takip etmeye ve yazmaya çalışırım her fırsatta.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Alper_tim ve kngsze bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial
    engin_deniz haklı onlarca kişiyi sallamayan dediğim dedik bir organızasyon olurmu
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Enteresan olan "erteleyin bizde gelelim"dedik,kimse iplemedi,şimdi gelin konuşalım deniyor.Bunu baştan söyliyecektiniz.
    engin_deniz ve BerKToprak bunu beğendiler.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Allahtan ben gitmemişim...

Aşırı yağmurla gecenin bir yarısı deneyim kazanmıştım.

Zevkden çok ızdıraba dönüşüyor...

Giden arkadaşlara helal olsun.Özellikle arada fotoğrafını gördüğüm tamer abiye(nickini hatırlamıyorum).

Benim kaza yaptığım gezi ilk gezisiydi ve daha yeni bir motosiklet kullanıcısı
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    hd200 evo
    Kardeşim burda ayrımcılıkmı varki diyarbakırlıyım falan demişssin? bende siirtliyim eğer böyle birşey varsa bilelim kardeşim biz doğuluyuz lehçemiz kürtçe olabilir biz nerede doğacağımza karar verme gibi bir lüksümüz olmadı ama şunu bilinki siirtliyim lehçem kürtçe bayrağımıda seviyorum ülkemide seviyorum milletimide seviyorum bizi bölmek isteyen zibidiler var ama biz çannakkalede nasıl berabersek yinede öyle olacaz.
    Alper_tim, barodi ve scooboy bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ][K][LA][S][ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim burda ayrımcılıkmı varki diyarbakırlıyım falan demişssin? bende siirtliyim eğer böyle birşey varsa bilelim kardeşim biz doğuluyuz lehçemiz kürtçe olabilir biz nerede doğacağımza karar verme gibi bir lüksümüz olmadı ama şunu bilinki siirtliyim lehçem kürtçe bayrağımıda seviyorum ülkemide seviyorum milletimide seviyorum bizi bölmek isteyen zibidiler var ama biz çannakkalede nasıl berabersek yinede öyle olacaz.

Bu mesaj bana mi?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Gürsel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş eline sağlık güzel olmuş
    Ama beni pek çekmemişsin
    Kamera yetişememiştir dayı fenaasın 😃
    ilkayözdemir bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Hocam sen al şu 200 lirayi bize önden 3 kişilik yer ayarla Yolda falan kalirsak da torpil yap önce bizim motorlara baksinlar

Yine iyi dayaniyorsunuz valla.. katılımın gittikçe azalmasinin sebebini buldum.. Her sene bu muhabbeti yapan birileri oluyorsa adamlar gelmemekte haklı..

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen al şu 200 lirayi bize önden 3 kişilik yer ayarla Yolda falan kalirsak da torpil yap önce bizim motorlara baksinlar

Yine iyi dayaniyorsunuz valla.. katılımın gittikçe azalmasinin sebebini buldum.. Her sene bu muhabbeti yapan birileri oluyorsa adamlar gelmemekte haklı..
    bu organizasyon işinden para kazanıyor olsaydım 36 ay motor taksidi ödemezdim herhalde
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alper sen çiköfte satmaya devam et ...

http://www.youtube.com/watch?v=pg6ESC31IHU

AHMET37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 1100
    bence alpersiz bi gun ayarlayıp tekrar yapalım.anlaşıldı alper o gun oraya para kazandırcam diye söz vermi fazlada yuklenmeyin.
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı AHMET37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence alpersiz bi gun ayarlayıp tekrar yapalım.anlaşıldı alper o gun oraya para kazandırcam diye söz vermi fazlada yuklenmeyin.
    Bunu ispatlamazsan ne yapmayı düşünüyorsun
    Cuma akşamı buluşmaya gel orda konuşalım istersen
    -unnamed- bunu beğendi.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Yağmur dolayısıyla bu gezinin bende ertelenmesi taraftarıydım.
    Hoş gerçi, ertelense bile ben gitmezdim.

Ama siz, bende geleceğim dediğinizde, size ''Yok efendim sen gelemezsin'' mi dediler?
    Veya yağmura rağmen biz gidiyoruz. Gelen gelsin, gelmeyen ne hali varsa görsünmü dediler?
    Yağmura ragmen o kadar insan gitmiş, sizde gidebilirdiniz?
    Veya size gittiğiniz yerde zorla yemek yedirtip, parami biraktiriyorlar?

Gelmek istediniz, ama gelemediniz.
    Kırgınlıgınızı anlarım,
    Sağlik olsun, bir dahaki sefere gidersiniz.
    Ama böyle çocukça ve mesnetsizce, dayanaksız, delilsiz ve arkası boş olan kuru iftiralarla İnsanlari karalama girişimleriniz çok komik ve manasiz.
    Alper_tim, rahmi34, jackonbir ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ama siz, bende geleceğim dediğinizde, size ''Yok efendim sen gelemezsin'' mi dediler?
    Veya yağmura rağmen biz gidiyoruz. Gelen gelsin, gelmeyen ne hali varsa görsünmü dediler?

Kırgınlıgınızı anlarım,
    Ama böyle çocukça ve mesnetsizce, dayanaksız, delilsiz ve arkası boş olan kuru iftiralarla İnsanlari karalama girişimleriniz çok komik ve manasiz.
    Teşekkür ederim sinan
    Sinan Aksu ve Sadık1453 bunu beğendiler.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kırgınlıgınızı anlarım,
    güzel bir şekilde özetlenmiş. bence daha da fazla uzatmaya gerek yok.
    Sadık1453 bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hafta sonu gitmek nasip olmadı. Bari hafta içi gideyim. Sapanca gezisi var yarın isteyen var ise buyursun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bu yorum şık olmamış..şimdi gördüm ve üzüldüm..olay tamamen öngörüsüzlük ve doğruyla yanlışı ayıramama..sorumlulukların ağır gelmesi..bu yükü taşımak ya da taşıyamamak..kriz yönetimiyle alakalı bence..bu itham bence yakışmadı ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Alper seni severiz sayarız..ama bu çuvallamadan sonra görevi bırakmayı düşünürmüsün..ben istifanı bekliyorum..bence hatta gayet pişkin gördüm seni bu hususda..

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yorum şık olmamış..şimdi gördüm ve üzüldüm..olay tamamen öngörüsüzlük ve doğruyla yanlışı ayıramama..sorumlulukların ağır gelmesi..bu yükü taşımak ya da taşıyamamak..kriz yönetimiyle alakalı bence..bu itham bence yakışmadı ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Alper seni severiz sayarız..ama bu çuvallamadan sonra görevi bırakmayı düşünürmüsün..ben istifanı bekliyorum..bence hatta gayet pişkin gördüm seni bu hususda..

abi senin yorumlarını okurken nedense yüzümde tebessüm beliriyor :D
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)