Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim. Soma'da hayatını kaybeden madencilere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı dilerim.
Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Allah razı olsun. Sağolun.
Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Öncelikle Böyle Bir Misyon Üstlendiğiniz İçin Teşekkür Ederim, İmkanı Olan Herkesin Gidip Bir Dua Okuması Gerek Bence.

+ Olarak Küçükkuyu Rampaları, Her Sene Balıkesir'den Gökçeada'ya Giderken Kullandığımız Yol Viraj Seven Bir Motorcu İçin Vazgeçilmez Bir Yer

Edit: o Gözlemeciler Yok'mu o Gözlemeciler, Gözümde Tütüyor Yemin Ediyorum Ramazanda Sonra Direk Geçeceğim Gökçeada'ya

Edit 2: Çanakkalenin Ayazı Ayazdır, Yamultur Adamı.
Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Anlamlı bir gezi olmuş , yüreğine sağlık ...
Yorumlarınız için teşekkürler.

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Çok anlamlı bir gezi olmuş. Geziden ziyade ölenleri anmak için gittiğiniz aşikar.

Soma girişinde sizleri polis durdurduysa , sanırım sizi ana haberde gördüm. Sanırım ATV de idi. tam hareket ederken çekmişler

Yorumunuz için teşekkürler. Gerek SOMA tabelasında, gerek şehre girişte, gerekse mezarlık önünde her yerde ajanslara ait kameralar vardı. Soma girişinde 2 farklı ajansa ait kameralar çekim yapıyordu. Tam hareket ederken çektiler hatta. Doğru görmüşsünüz yani

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Çok guzel amacla yapilan bir gezi tebrik ederimm.
Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Anlamlı bir gezi olmuş.

Allah tekrar vefat eden madenci ağabeylerimize,kardeşlerimize rahmet eylesin,mekanları cennet olsun...

Kaza yapan arkadaşa da acil şifalar dilerim,tez zamanda iyi olur inşallah.
Alıntı mtkstyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Çok anlamlı bir gezi olmuş vefat edenlere Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
Yorumlarınız için teşekkürler.

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Ah şunları birde bildirseydiniz de şuradan bizlerde dahil olsaydık. Neyse kısmet. Ayağınıza sağlık. Ölenlere Rahmet geride bıraktıklarına da sabırlar diliyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
Facebook üzerinden organiza olduk. Fakat birçok kişide soma'ya gitmeyin, milleti rahatsız etmeyin, zaten ortam gergin şeklinde açıklamalarda bulundu. Aksine orası hiçte öyle değildi. Özellikle mezarlıkta okunan toplu Kur'an ve dua çok ilgi gördü ve hoş karşılandı.

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Somada hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Anlamlı yolculuğunuz için yürekten teşekkürler.
Alıntı designer79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
çok güzel bir paylaşım. takdire değer.
Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Soma'da hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yakınlarına da sabırlar diliyorum...
Fotoğraflarla da baştan sona dek güzel bir anlatım olmuş,emeğinize sağlık...
Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Abi çok güzel olmuş eline sağlık. Hepimizin tekrar başı sağolsun.
Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
gerçekten anlamlı ve bir o kadarda iyi bir iş çıkartmışsınız,beğenerek izlediğim ender gezilerden biriydi,SOMA'daki rahmetli olmuş işçi kardeşlerimiz buradanda saygıyla anıyorum ve hepsi için ALLAH RIZASI İÇİN FATİHA okuyorum.güzel ve bir o kadarda özel fotolar çekmişsiniz,bu güzel gezini bizimle paylaştığın için teşekkürler,saygılar...
Motorla yolculuk yaparken aslında fotoğraf çekmek en büyük sıkıntılardan biri. Motoru uygun yere parket, eldiveni çıkar, telefonu çıkar, yolun üzerinde ezilmeden uygun açıda fotoğraf çek, eldiveni düzgün yere koymadıysan kamyon geçer eldiven uçar, yanından silme geçmeye çalışan arabalar, bu adam ne yapıyor bakışları vs vs...

Ama yolculuk bittikten sonra eve gelip bilgisayar başına geçince keşke şuralarda da dursaydım da foto çekseydim dediğiniz zamanlar oluyor. Yukarıda saydığım eziyete değiyor yani.

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.