Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fazer 800 ile ilk gezim 2014 sezonu açtık ;)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    nisan ayının 29'unda almış olduğum motorumu bakımları için daha düne kadar yerinden oynatmamış kontak açmamıştım.
    geçtiğimiz hafta yağ-yağ filtresi-bujiler ve de hava filtresi değişimi yaptık ve artık benim canavar yollara hazır durumdaydı.

uzun soluklu değil kısa ve öz bir gezi yapalım dedik motorcu dostu nizipli dondurmacı sabri ustanın yanına misafir olalım dedik
    yolda pek fotoğraf çekemedik önce birecik'e geldik
    çelikatlı, MNS-FZ6, by_001 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Tertip hayırlı olsun, gözümü aldı Maşallah
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Maşallah. Motor da şeker bişeymiş, sarı jantlar falan.. Yakışıyor kerataya
    speed_dream bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

arkadaşlar resim yükleme sayfası sürekli hata veriyor diğer resimleri akşama yüklerim artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

sabri usta bizi sıcak tatlı yedirmeden yollamayacak

bu da sabri ustanın torunu belli ki dedesi gibi motosikletçi olacak ileride

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

tatlılar hazırlanıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

haydi afiyet olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

bu arada fazer 8 için şehirler arası yolda yakıtı 100 km 4.5 litreye kadar düşürdüğünü idda eden arkadaşlara pek inanmamıştım .çünkü bakımdan önce benim canavar sakin kullanımda 100 km 7 litre yakmıştı
    ama şimdi itiraf ediyorum ki gerçekten performansına göre çok az yakıyor.makineye bakım yaptıktan sonra 95 oktan benzin ile ortalama 2 kişi 120-130 km hız ile - bu yer yer 140 -160 km çıktı -- nizip'ten urfaya döndüğümüzde gözlerimize inanamadık 110 km yol geldik depoyu ağzına kadar doldurduk 25 tl aldı.kamil de ben de çok şaşırdık.yani 100 km 5 litre yakıyor hem de keyfine göre kafana göre gazla...
    işte motoruma bir kez daha hayran kaldım tabi tamamen duygusal
    EGE YELI, zenon, serkanbitez ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, gezi süper, yemekler çok fenaydı

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    5 Yılımın geçtiği Birecik,i görmek gerçekten çok güzel. Anılarım depreşti, ağzımın suyu aktı. Çok güzel anılar, dostluklar biriktirerek ve çok keyif alarak yaşadığım bir beş yıl. Arkadaşlarla telefonda görüşüyoruz sık sık, sağolsunlar malzememizi de eksik etmiyorlar gönderiyorlar. Ama orada yemek, gezmek, havasını solumak bir başka güzel. İlk fırsatta İzmir Birecik motor ile düşünüyorum. Kısmet.
    speed_dream bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    hayırlı olsun sonunda bismillah demişsiniz acaba ben ne zaman diyeceğim
    fz8 e lafım yok ama en 500 canavar maşallah
    aynısından benim de olduğu için galiba

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum yeni motorunla nice keyifli geziler yaparsın umarım. Şebbek (halka tatlısı) harika görünüyordu. Yolumuz oralara düşerse ustayı öğrendik sayende

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    vay vay vaaayy...
    bilal kardeşim ve sabri ustam...
    özlemişim sizleri.
    bilalcim, gsr 600 ü satmışsın demek. hakkında hayırlısı olsun sabri ustayı bilmeyenler için söyleyeyim; sabri ustanın yanına aç gidin arkadaşlar. tok gitseniz de farketmiyor eline ne geçerse ağzınıza tıkıyor, patlayacak gibi oluyorsunuz. ben ömrümde böylesine yedirmeyi seven annem, kaynanam ve sabri ustayı gördüm. ama sabri usta birkaç tık fazlası. yani teklif ve ısrar olmadan zorla ağzınıza tıkıyor lokmaları

kulağın çınlasın sabri usta, ömere de selamlar bu arada..

tekeriniz düz bassın, Allah'a emanet....

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Abi senden ricam gezme bir daha :D
    Gezeceksende fotoları atma yahu bu nedir sabah sabah kebabı mı tatlıyı mı canım çeksin bilemedim )

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bu traktörcüyle aynı fikirdeyim. Fotolarda takılı kalmaktan konunun sonunu getiremedim yahu..
    speed_dream ve mkaptan bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    hayirli olsun kazasiz belasiz sürüsler dilerim
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, gezi süper, yemekler çok fenaydı
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun sonunda bismillah demişsiniz acaba ben ne zaman diyeceğim
    fz8 e lafım yok ama en 500 canavar maşallah
    aynısından benim de olduğu için galiba
    ewet sezonu açtık inşallah devamı gelir :D sabri usta motosikletlerini dükkanın içine çekiyor hem dekor oluyor hem de gözünün önünde druyor o yüzden motorları sıfır gibi bu EN 500 2005 model mesela

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Alıntı S6453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yeni motorunla nice keyifli geziler yaparsın umarım. Şebbek (halka tatlısı) harika görünüyordu. Yolumuz oralara düşerse ustayı öğrendik sayende
    ewet hocam yolunuz butaraflara düşerse sabri ustanın yanına uğramadan geçmeyin.nizip'te kime sorsanız size tarif eder yerini
    herşey bir yana böylesine güzel bir insanla tanıştığınıza çok çok memnun kalacaksınız emin olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vaaayy...
    bilal kardeşim ve sabri ustam...
    özlemişim sizleri.
    bilalcim, gsr 600 ü satmışsın demek. hakkında hayırlısı olsun sabri ustayı bilmeyenler için söyleyeyim; sabri ustanın yanına aç gidin arkadaşlar. tok gitseniz de farketmiyor eline ne geçerse ağzınıza tıkıyor, patlayacak gibi oluyorsunuz. ben ömrümde böylesine yedirmeyi seven annem, kaynanam ve sabri ustayı gördüm. ama sabri usta birkaç tık fazlası. yani teklif ve ısrar olmadan zorla ağzınıza tıkıyor lokmaları

kulağın çınlasın sabri usta, ömere de selamlar bu arada..

tekeriniz düz bassın, Allah'a emanet....
    teşekkür ederim abi gsr gitti fazer 8 geldi yeni motorumdan çok memnunum ama insan bir motosikleti 2.5 yıl kullanınca artık ailesinden biri gibi oluyormuş bunu da gsryi satınca anladım
    hayırlısı inşallah yeni motorumla da gsr ile yaptığım uzun ve kısa geziler gibi geziler yapmak nasip olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senden ricam gezme bir daha :D
    Gezeceksende fotoları atma yahu bu nedir sabah sabah kebabı mı tatlıyı mı canım çeksin bilemedim )
    abi buralarda gezdin mi kebapsız tatlısız olmuyor inan
    inşallah birgün misafirimiz olursun beraber olur kebaplar tatlılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu traktörcüyle aynı fikirdeyim. Fotolarda takılı kalmaktan konunun sonunu getiremedim yahu..
    eyvallah cihan kardeşim ayrıca yeni makinemi beğendiğine sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun kazasiz belasiz sürüsler dilerim
    çok teşekkürler @EGE YELI gezmeyi seven insanlarız sizin de tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tertip hayırlı olsun, gözümü aldı Maşallah
    sağolasın tertip allah daha iyisini sana nasip etsin
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Cbr250r
    hocam kaskın modeli ne ah keşke kask almadan görseydim bunu ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler