Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim 2013 Uçmakdere-Şarköy sürüşü videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam arkadaşlar,geçen sene 29 Ekim'de günübirlik İstanbul-Şarköy arası 4 arkadaş sürüş gerçekleştirdik.Nası dikkatten kaçmış,neden paylaşmamışım bilemiyorum fakat geç olsun güç olmasın.

Rotamız şu şekilde;

İyi seyirler.
    rahmi34, yavuzk2004, fusuy364 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    aynı rotadan Çanakkaleye gitmiştik 3 motor, uçmakdere virajlarıyla manzarasıyla harika bir yer

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    aynı güzelgahı vosvosla geçmiştim 4 sene önce. ozaman yollar topraktı. şimdi çok güzel olmuş. paylaşım için teşekkürler.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel video olmuş kamera nedir acaba?

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    İstanbul,Tekirdağ ve Kırklareli civarında oturan arkadaşlar,motorunuz ne olursa olsun muhakkak bu rotada sürüş yapmanızı öneririm.Özellikle Uçmakdere yanıbaşımızdaki Fransa Alpleri gibiAçık havada Marmara adası manzarasıyla bir mola verin ve sürüşe devam edin;)
    Ağustos 2013'te gittiğimde Kumbağ'dan sonra topraktı, Ekim 2013'te tamamı asfalt döşenmiş.Yol kalitesi yüksek fakat yağmurda biraz sakınca oluyor,malum yamaç olduğu için yolda yeryer çamura ve taşa rastlanabiliyor.

Kamera Go Pro 3 Silver.
    rahmi34 ve tamyak bunu beğendiler.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yol acayip hoşuma gitti, marmara denizi manzarasıyla süper bi rota bence de,çok zevkli olmuştur orada sürmesi ,paylaşım için teşekkürler

nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    Tekirdağlıyım 3 kez yeni yoldan 1 kez eski yoldan oralara gitmek nasip oldu.Tabi şuan yeni yol 10 numara 1 kez yağmurlu havada 3 motor gittik pek keyif alamadık.2. kez gidişimde viraj korkum vardı az buçuk bi keyif aldım.3. kez gidişimde sağ taraf ile sol tarafın lastikleri arasında bir ayrılık oldu sağ daha çok yatmışım sola daha az bende bi problem var heralde demiyor değilim .Manzarası-doğal ortamı çok iyi ama kenarlarda bulunan uçurumlar biraz yusuflatıyor.Ama çok iyi bir manzara ve sürüş oluyor.Hem cep'ede yararlı fazla basamadığın için motorun tüketimide az oluyor

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Bende bugun bu yoldan şarköye kadar gidip tekrar aynı yoldan tekirdağ döndüm çok keyifliydi gerçi her hafta sonu uğrak yerimiz oldu ama bu aralar bayağı haraketli yamaç paraşütleri falan:D uçmakdere mocamp dan sonra hoşköy gaziköy yolu ise daha çok terapi gibi geldi bana giderken hep sol yanın masmavi deniz.:d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)