Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Makinam MT-09 ve Moto21 ile Elazığ Kömürhan Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Merhaba değerli forum arkadaşlarım uzun zamandır severek bindiğim ve kullandığım fz6 n makinamı çok samimi bi arkadaşıma sattım ve motorsuz kaldım, çıktığı ilk günden beri takip ettiğim ve tanıtım video larını izlediğim mt-09 u almaya karar verdim ki ama o ne ben almak istiyorum ama makina yok deli gibi arıyorum ilandaki tüm YAMAHA bayii lerini arıyorum ama stokta yok hazirana sipariş alabiliriz diyolar ama ben duramam hazirana kadar bulmalıyım kavuşmalıyım mt09 a forumda mt09 sayfasına satmak isteyen varmı diye yazdım 35sdk89 nick li sadık arkadaşımız satmak istedi D.BAKIR dan İZMİR e gittim ama vazgeçti sanırım burdan ona göstermediği ilgisinden dolayı teşekür ediyorum...
    İZMİR e geldiğim gibi forumdan tanıdığınız CEM. kardeşim benim için manisadan geldi ve gerçek manada beni karşıladı yardımcı oldu orda kaldığım sürece misafir perverliği beni mahçup etti doğrusu burdan motosikler.net aracılığıyla tekrar sonsuz teşekür ediyorum...

Gelgelelim benim makinayı alışıma

izmirden umudu kesip D.BAKIR a geldim gezinirken İSKENDERUN da YAMAHA bayii de hemen teslim diye yazıyodu yeni verilmişti ilan aradım hemen mt-09 duruyomu dedim şuan biriyle pazarlık ediyoruz dedi satmayın sakın o makina benim dedim sağolsunlar satmadılarda çünkü anlaşamamışlar... hemen kaporasını gönderdim ve sabah 04:00 te eski makinam olan fz6 n ile abim Şeyhmus ile yolla çıktık. evden çıkarken otoban gişelerini çıkarken ilk mola güne yeni doğuyor bundan sonra resim çekmiyoruz. İSKENDERUN da YAMAHA bayii de makinamı ilk görüşüm fazla durmuyoruz faturamızı kesttikten sonra sahilde bi kaç resim çekip hemen yolla çıkıyoruz. Şeyhmus abim makinayı test ederken makinamla bi de ben resim çekiliyim... oda ne lastikler bitmiş bundan sonra resim çekmedik saat 16:30 D.BAKIR a vardık makina sıfır olduğundan rodaja dikkat ederek geldik. ve kendi rekorumuzu kırarak bir günde 1034 km yol yaptık çok yorulduk ama mt09 u evimin bahçesinde görmem tüm yorgunluğumu unutturdu... buda lastiğin son hali...
    başka bi paylaşımda görüşmek üzere
    cece89, APALA, speed_dream ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Hayırlı uğurlu olsun mt niz
    Gerçekten altın gibi bir motosiklet.
    Hemde bedava denilecilecek bir paraya

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    vay vay vay kardeşim hayırlı uğurlu olsun
    ne yalan söyleyeyim kendim almış gibi sevindim valla
    güle güle kazasız belasız sorunsuz kullanmak nasip olur inşallah
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Café Racer
    Öncelikle hayırlısı olsun. Bu motosikletinn duruşu bir başka Tekeriniz düz bassın kazasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    hayırlı olsun arkadaşım, kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)