Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İkinci Mersin Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar biraz önce geldik, çok güzel bir gündü resimleri yükleyecem birazdan ...

sabah saat 10 da uluşup yola cıkacaktık , 8 gibi kalktım kendime geldim hazırlandım motorumu kontrol ettim ve yavaş yavaş canavarı garajdan çıkarmaya başladım...

ve artık hazırım önce carrefour daha sonrada göçmen shell de diğer arkadaşlarla buluşmak üzere yola koyulma vakti...

göçmen shell de çağrı yı biraz bekletti ama bizde o sırada plan yapma fırsatı bulduk nereye gideceğimiz konusuluyor....

ve kaan... motorunun son kontrollerini yapıyor....

kerim ve ömer

daha sonra onur la mezitli civarında buluştuk ve onu da aldık artık yola koyulma vakti geliyorr....

onur ve kerim bizim tempoya ayak uyduramadılar hızlı gidelim biz sizi bekleriz dediler ama bizde hırs yaptık .onlar çok hızlı gittik biraz mola verelim bize yetişsinler diye durduklarında biz hemen arkalarındaydık

şu güzelliğe bir bakın...

gitar tasımanın motorla imkansız yada çok zor olacağını düşünüyordum düne kadar ama ilk defa denedim ve hiç bir sorun çıkarmadı yolda tek sorun bendeydi zaman kısıtlı olduğu için hiç çalma fırsatı olmadı

narlıkıyuda mı kalalım yoksa boğsağa kadar devammı edelim tartışması sürdü bir süre .Kaan motorunda arıza olduğunu iddia etdi herkes fikrini söyledi ve motor temiz çıktı,onu ikna edene kadar boğsağa 3 defa gider gelirdik ama başardık ikna oldu en sonunda...

uzun yolculuğun ardından son noktaya varınca anladık ki; güzel olan varılacak yer değil gidilecek yol du, bunun keyfiyle varır varmaz biralarımızı söyledik

kerim'in makine

onur'un canavarı

biz boğsağa vardığımızda adanalı motorcular tekne gezisine çıkmışlardı şimdiye kadar sadece sitede karşılaşmıstık ilk defa dünya gözüyle gördük fakat o sırada biraz cansıkıntısı yaşamadım değil. bakın , saçmalamısım sanki

çağrı ,,,

sonunda adana grubu gelmişti hepsinin motorlarına gerçekten güzeldi benim favorim 2000cc lik kawsaki ve mavi enduroydu

adanalılar gerçekten bu işi biliyor bir gün önceden gelmişler ve doyasıya tadını çıkarmışlar ortamın.kıskandık....

hem motorunu hem kendisini çok sevdik

yengeç yemeye gitmek üzere hazırlanıyorlar...

temiz havayı depoladık, manzarayı hafızalarımıza aldık içecekler içildi ,yenecekler yenildi ve artık toparlanma vakti gelmişti...

istemeye istemeye yola koyulduk kerim ve onur dayanamayacaklardı yavaş gitmeye ve onlarla vedalaştık ,onlar hemen çıktı yola

çağrı ve ben(alper) gitmek istemiyorduk ama ....mecburuz off bee

işin en güzel kısmı olan yolculuğa başlamıstık, ama mersin e gitmek kimsenin içinden gelmiyordu birçok yerde durduk ,narlıkuyu da lokma yedik manzarası güzel olan yerlerde sigaramızı içtik ve kızkalesi...plaja indik motrlarla

daha sonra saat 8 30 gibi mersin şehir içine girdik. herkes birsonraki gezi için sözleşti ama birdaha akşama kalmamaya karar verdik .tehlikeli olduğu kesin.

mersin,cruiser,avukat,27

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    hadi abi yaaa ne zaman yükliceksin şu fotoları alla allaaa... ağzımız açık beklioz şurdaya tebrikler de resimmm istioz yaaa

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    bencede geldik banyo felan yatiyim dedim de kardeşlerimi yalnız bırakmiyim dedim 220 km yol yaptık yüru yüru allah var adanalı abilerimizin motorları tek kelime ile üffff üfff bi daha üfffff nazar değmesin iyi bi geziydi tadı hem damağımda hemde (afedersiniz acıdığı için ) kıçımda kaldı tebrik edelim bizi

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selammm e hadi yükle de bakalım resimleri
    ben ekledim bile dün ayagımı burkmuştum ona ragmen ekledim
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bencede hadi hocam.. bende biraz uyudum.. dinlnip kendime geldim(sayılır..) ama tele gelen sms saatinde 21.00 yazıyodu.. umarım umarım o kadar yavaş gelmemişsinizdir..

kılıçbalığı hocam sizinle tanışmak güzeldi.. umarım bundan sonraki gezilerde beraber oluruz yine..
    CBR 600F Honda,

kameranın kablosunu yeni buldum ama şimdi evden çıkmam gerekiyor. söz akşamdan önce yükleyecem resimleri.
    mersin,cruiser,avukat,27

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ok alper ama mutlaka yükle

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    abiler günübirlik bir iş gezisi yaptım ayın 27 sinde adana ve mersin e hayran kaldım memleketinizin değerini bilin. özellikle mersin merkezine bayıldım vaktim olmadığı için gezemedim sadece istiklal caddesi ve çevresini görebildim. orası bile beni hayran bırakmaya yetti. r26 yı toplayayım senelik iznimde tekrar gelicem. Havası ve insanları çok SICAK
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    işte budur abicim gezi ya.. artniyet, babacım ellerine ve kamerana sağlık.. eğer tm resimler duruyosa onları bir ara alayım senden ya..
    CBR 600F Honda,

evet başka resimlerde var veririm sana da. ama keşke çağrının makinadakilerde çıksaydı....:(

ya arkadaşlar sevgilim beni kıskanmaya başladı çok fena koymasamıydım acaba fotoları.
    mersin,cruiser,avukat,27

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    neden ki?_?
    CBR 600F Honda,

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok güzel bi gezi olmuş. resimler de güzel...

topiği mod arkadaşlar gezi yazılarına alırsa iyi olur.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    artniyet o beğendiğin mavi enduro benim,tanışamadık ama ben sanki ordan onur kod adlı şahısdan motosiklet net diye bir şey duydum gibi oldu ulem dedim zannetmem bana öyle gelmiştir dedim ama doğruymuş.Ama suç sizde mersin ekibi galiba gelemiyecek dediniz bidahaki sefere beraber oluruz inşallah.Sağlıcakla kalın farınız yolunuz açık olsun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    nihayet nihayet nihayet

sonunda ekleyebildiniz fotoları, iyi gezmişiniz hani az yolda yapmamışsınız, helal olsun diyorum, yürü be mersin mt kim tutar seni

bu arada bu geziyi izninizle cengiz abiye armağan ediyorum, cengiz abi al bu da sana kapak olsun

bu yazına istinaden;

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    ulen toplasam 10 kişi etmiyorsunuz 8 inin motoru yok gelecem desem hangi birinizi artçı olarak alayım dolmuş değilki bu motorşakka yaptım anasını satim ne yapim bu saatte ancak şaka yapılır
    şaka maka ben anlamam dokundu bi kere cengiz abim umarım kızmıyorsundur, bende şakka yapıyom şakka

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    cengiz abi cidden kapak oldu.. şaka şaka.. bu saattede şaka yapılır zaten ...

aslında biz gelmeden önce kılıç balığı abimize tel açtık.. hatta orada bayağı bir muhabbet ettik.. ismail hocamızlada öyle.. adana grubu motorları deiştiriyo tanıyamıyozki.. önce makine şimdide sen cengiz abi olmuyo..

bir iki resimde bende.. (kalite biraz düşük..)

abisiyle hem dururken hemde giderken bayağı uyum sağladı.. bayağıda sevdiler birbirlerini..

onur hocamız.. bizimkilerden kopup erdemli çamlığında beklerken..

CBR 600F Honda,

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ellerine sağlık alper. resimler çok güzel. devamını bende isterim. gidonda olan boşluk beni gerçekten korkuttu.ama canım motorum beni üzmedi. iyiki gitmişiz. benim kız arkadaşımda iyiden iyiye kızmaya başladı. onu gezdirmiyormuşum bende " birdahaki geziye kızlarda gelicek..." dedim. korku sen nelere kadirsin
    01 ts 592 abicim adını unuttum lütfen senle irtibata geçelim. sana hayran oldum.
    bide o kawasakinin egzozuna. söz verdi kawasakili abi beni artçısı yapıcak bigün
    mersin mt tekrar elinize ayağınıza sağlık...

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    ulem ben size kızabilirmiyim,ama yinede kapak olmadı çünkü hala 8 olamadınız keh keh şakkkaaaa yaptım.Neyse dostlar birdahaki sefere birlikte olalım bu arada motoru değiştirmem sadece sağlık içindi,mecbur kaldım bel ağrısından geberiyordum her gezi dönüşü,ama şimdi yok ağrı sızı zımba gibiyim,kalın sağlıcakla yolunuz ve farınız açık olsun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    ulem ben size kızabilirmiyim,ama yinede kapak olmadı çünkü hala 8 olamadınız keh keh şakkkaaaa yaptım.Neyse dostlar birdahaki sefere birlikte olalım bu arada motoru değiştirmem sadece sağlık içindi,mecbur kaldım bel ağrısından geberiyordum her gezi dönüşü,ama şimdi yok ağrı sızı zımba gibiyim,kalın sağlıcakla yolunuz ve farınız açık olsun

bizde hep beraber büyük bir organizasyonda istiyoruz sizlerle.sanırım ud vardı birde bizim grupda da iki müzisyen var hatta bende gitarımı falan yüklenmiştim bidahaki sefere diyelim...
    mersin,cruiser,avukat,27

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozaman sizi adanaya bekliyoruz artniyet dostum
    birde adanayı görün bakalım
    kaynaşmış oluruz ..bu hafta gelin meselaa....?

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    aslında adana gezisi hiç fena olmaz.. hem memleket hasreti gideririz.. ama bu hafta zor gibi.. belki gelecek haftaya..

aslında adana gezisi hiç fena olmaz.. hem memleket hasreti gideririz.. ama bu hafta zor gibi.. belki gelecek haftaya..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler