Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Karamürsel - iznik - Gemlik - Yalova (2 Gün) Rodaj Tadında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Rodajı yapmak bahane yeni motoru almışım feci gezesim var. Hafta içi şehir içinde dolaşmalar gezmiyor. Rodaj zaten sıkıntılı bir şey.
    Hafta sonu sağnak falan dese de dayanamadım çıktım yola.
    Hafta içi bir gezi okudum site de aman diyim o ne? Adamlar torosları aşmış biz 30 km açılacağız diye tırsıyoruz.

inanmayan tıklasın

Dedim yavru kurt. şimdi izcilik zamanı. sen yaparsın, halledersin. verdim gazı kendime. Cumartesi erkenden yola çıktım.
    ilk hedefimiz eskihisar feribot iskilesi.
    Gülmeyin ilk şehirler arası deneyimim.
    Gerçi bir kere eski YBR'mi Bursa'dan getirmiştim pek bir gururla. Kolay mı Mudanyadan feribotla yenikapıya gelinceye kadar feribot nasıl sallamıştı. Neyse biz gezimize dönelim.

Sevgili eşim izin 1 gecelik izin verdi, koydum çadırı matı uyku tulumunu sırtıma, yolluk da 2 sandiviç yaptı. Bir termos da çay haydi bakalım.
    Kilometreyi sıfırladım çantamı sırtladım Haydi Bismillah.
    Rotam şu:

[IMG][/IMG]

Çok resim yükleyince sayfa yavaş yükleniyor. O yüzden konuyu açıyorum. Lütfen bir şeyler diyin ki araya mesaj girsin. Yeni resim ve videoları yükleye bileyim. (Bunu da toros canavarlarından öğrendim. Adamlar işi biliyor)
    Güzel resimler ve videolar oldu.
    Umarım beğenirsiniz bu aceminin gezisini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

ilk durak karamürsel.
    İrfan Usta var orada. Bilenleriniz bilir. İnazumanın ustası. Orada süsleneceğiz.
    Koruma demiri, orta sehpa, egzos koruma takacağız. Denizli'den gezgin mustafa'dan da Tur camı, kamera aperatı, radyatör koruma sipariş vermiştim.
    İrfan usta sağolsun onları da takacak.
    Kamera aparetı ilginç bir şeymiş. Acaip hoşuma gitti.
    arayanlarınız vardı sitede. Bakın belki hoşunuza gider.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

İşimiz bitti. ilk 250cc. istediğim aksesuarlar da takılınca keyfim yerinde.
    Bir de irfan usta güzargahı duyunca dükkanı kapatıp ben sana iznik'e kadar rehberlik yaparım demez mi?
    Yaşadık.
    Hayatta bilmediğim köy yollarından iznik'e çıkarttı beni.
    Müthiş bir gezi oldu.
    Önce onun oradan çıkmadan ki halimize bakalım:

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

ilk önce Karamürsel'den iznik yoluna devam ediyoruz. Aşıklar tepesinde durduruyor bizi. Ben başlıyorum pat pat çekmeye. Gülüyor irfan. Daha neler var neler diyor. Ben ne bileyim. Gariban şehirli ne anlar manzaradan. Her gördüğüm yere üfff diyorum.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Bir de video koyalım.
    Görmemiş motora binmiş belgesel çekmiş demeyin.
    Daha bayağı döküman var.

Sonra geziyor hava güzel derkenyağmur başlıyor. inceden derken yağmur hızlanıyor. Epey ıslanıyoruz..
    Önde iirfan cbf 500 de ben arkada izliyorum onu.
    ulen diyorum içimden, tatlı su motorcusu yürü bakalım. Keyifli manzaralar yaöur altında sürüş, hiç aklımda yokken yol arkadaşı da bulmuşum. Oh.
    iyi ki varsın motosiklet.net be. Sayende bir sürü ahpabımız oldu.
    İrfan da müthiş adam. Bir süre sonra duruyor. geri dönelim diyor. Bu Yağmurda bu yolların keyfi olmaz. Köfteciye kadar gidelim sonrasına bakarız diyor. Asıl yola geri gidiyoruz. az ileride kasap irfanı muhabbetle karşılıyor.
    Oturur oturmaz koca bir salata koyuyor önümüze, doyana kadar burada diyor. köfteler sucuklar havada uçuşuyor ayıptır söylemesi. az bir hesapla da bitiyor işimiz orada.

Yağmur kesildi. Kurumasına kurumadık ama güneş yüzünü gösterince hadi diyor irfan. Köy yoluna bir daha giriyoruz.

fıtı fıtı sese bak. pancar motoru gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Yollar müthiş.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

hasanrs, İhtiyarbebe, Sam@ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    takip... bilmem kaç karakter

Motosikleti
    Tırmanışa devam ediyoruz.
    iyiki fullface kaskım var. Yoksa ağzıma hep sinek kaçacak
    (Ağzım açık kaldı manzaralar karşısında o bakımdan -kötü espri oldu- )
    Bir tepe de sola toprak bir yola sokuyor. Yalnız olsam hayatta girmem. Gerçi yalnız olsam buralarıda bulmazdım ya neyse.
    az gidiyoruz ağaçlar altında müthiş bir meydana çıkıyoruz. Manzara gene müthiş.

[IMG][/IMG]

resimde gözüken yollardan tırmanarak geldik buraya. Acaip güzel bie yer.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Yolumuza devam ediyoruz.

Artık inişe geçiyoruz. körfez arkamızda kalırken iznik gölü önümüzde.
    hasanrs ve S6453 bunu beğendiler.

Vulture24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR Vulture..
    Çok çok güzel olmuş devamını bekliyoruz

Motosikleti

yokuş aşağı kaç km indik bilmiyorum. Ama acaip bir şey oldu benim için. İrfan kapa kontağı diyor.
    Korkma araba değil bu.
    peki dedim. kapadık kontakları. Bisiklet gibi iniyoruz.
    Hiç kimse yok bizden başka. kilometrelerdir ne gelen ne giden. sadece kuş sesleri yağmur sonrası tabiat kokusu.
    Bir de kontağı kapattık ya. Tam sessizlik te rüzgarı hissediyoruz.
    Resimde gözüken yollar yollarımız.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Yol üstü köylere girerek iniyoruz aşağıya. Beni çadır açabileceğim yer gösteriyor.
    Göl kenarı nefis bir yer.
    Geçen sene siteden 24 motor gelip kalmışlar burada, rakamı yanlış hatırlamıyorsam.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

sonra ılıcaya gidiyoruz. Gölün az üstü. Mayo ve havlu alacaktım yanıma. yer kalmadı almadım. soğuk su falan fazla takmam aslında su gördümü girerim normalde.
    gene de hava ısınmadı diye almamıştım. aklıma edeyim.
    Ben ne bileyim sıcak su havuzu olacağını.
    Bir daha ki sefere. Milletin sefasına bakıp iç geçiriyorum. Bir çay içip dinleniyoruz biraz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

İrfan müsade istiyor.
    Zaten akşam olmak üzere.
    o geri dönerken gene tek başıma kalıyorum. Orhangazi üstünden Gemlik'e doğru yol almaya karar veriyorum. Çadır açmak için erken gibi geliyor bana. Tek başına canım da istemedi bu sefer. Islandık çamur olduk, köfteler de iç basıncı arttırmış. Biraz konfor arıyorum.
    Şimdilik yola devam.

[IMG][/IMG]

Kumla'ya gelince sahile iniyorum ne var ne yok diye.

[IMG][/IMG]

her yer sessiz, sakin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Gün batıyor artık. Gece yol almak pek istemiyorum. Yoruldum da. Fazla kilometre yapmadım ama hep düşük süratle dağ yolları uzun sürdü. Sabah erken saatlerden beri üstündeyim motorun. Benim için yeterli bu kadarı.
    Narlı da belediyenin sosyal tesisinin müdürü arkadaşım. O da eski motorcu. Nedense bıraktı. Gene de ne zaman motor sesi duysa hep kulak kabartır.
    Onun yerine gidiyorum.
    Güzel tesis, çay çorba kaynıyor. Şık da bir oda veriyorlar bana. Yemek duş kendime geliyorum. 180km. yol almışım.
    Direk uykuya geçiyorum.

[IMG][/IMG]
    hasanrs ve seyyid47 bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Fotoğrafları ilk ben gördüm ama büyük halleri daha güzelmiş Senin fotoları gördükten sonra keramet gölüne bir yolculuk planlıyoruz.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    2. GÜN:

Sabah 5.30 gibi kalkıyorum. Balkondan müthiş bir manzara var. Müstakil bungolo bunlar. Keyifli bir gecenin ardından güzel bir sabaha uyanıyorum.

[IMG][/IMG]

Kahvaltı için erken. Oyalanıyorum biraz. Sonra biraz daha kestiriyorum. 8:30 a kadar vakit geçiriyorum etrafta.

[IMG][/IMG]

Güzel bir plajı var. Denize giriliyormuş buradan. Nispeten temiz diyor arkadaşım.
    Kahvaltı sonrası yola koyulmak istiyorum.

Sahilden çınarcık'a kadar dönerim heralde derken Narlı'nin içinden köy yolları tabelasını görünce vaz geçiyorum. Başlıyorum gene tırmanmaya.

[IMG][/IMG]

Yolların virajları tam dişime göre. Ne gelen var ne giden gene. Kilometrelerce hiç kimse ile karşılaşmadım.
    Yollar eski asfalt. çukurlar çökmeler var. Yol zaten dar ve kenarlar mıcır. Fakat karşıdan gelen kimse olmadığı ve yol uzaktan gözüktüğü için rahat rahat istediğim yerinden gidiyorum yolun. Tam gönlüme göre rodaj oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bu sapaktan Hayriye Köyüne dönüyorum. 2 km sonra köy meydanında amcaların yanına gidiyorum. Epeydir gördüğüm ilk insanlar. Hemşerim diyesim geliyor.
    Biraz malumat almak istiyorum. Çay ısmarlıyorlar,
    Amcalar diyor ki, buradan gene armutluya sahile inersin. Sen sapağa geri dön teşvikiye yönüne dön. yaylalar sular. O taraf daha güzel. diyorlar.
    Büyük sözü dinlemek gerek.
    Hiç ses etmeden duran bir amca vardı kalkacağımı anlayınca evlat diyor; ekmeğin var mı? ekmek verelim sana.
    Hay yurdum insanı. Sana kuran olayım ben. Dünyayı gezdim, memleketim insanı gibisini görmedim.
    Var amca diyorum. Sandiviçlerimden biri duruyor. Sabah çıkarken termosuma taze çay da koymuştum.
    Müsade isteyip kalkıyorum.
    Sapağa geri dönüp Delmece Yaylası yönüne gaz açıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Manzaralar ve yol harika. Kamera aperatım var da kameram yok. Sipariş etmiştim çinden hala yolda. Olaydı tam çekimlik. Kimsecikler yok.
    Delemce Yaylasına geliyorum. Bir sürü ev gözüküyor uzaktan. Birilerini görürüm heralde artık.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Anaaaam kimse yok
    Bu ne yawww. Kamera şakası diyeceğim. O kadar kimse yok. Vay be diyorum.
    Nufus yoğunluğu 10km2 ye bir kişi. o da ben zaten.
    hasanrs, S6453 ve seyyid47 bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    devam devam daha sonra sorularımda olacak

Motosikleti
    Gazlamaya devam.
    Her yer mi dere olur arkadaş. Bu nasıl memleket. Bura memleketse istanbul ne? Bizi deli mi öptü de biz istanbul'da yaşıyoruz?
    Beğendiğim dere kenarında bir ağaca yaslanıp çayımı içerek soluklanıyorum.
    Termosu kim icat etti ise Allah ondan razı olsun
    Çocukken çok merak ederdim bu termosları. Sıcak koyuyorsun sıcak tutuyor. Soğuk koyuyorsun soğuk tutuyor. Nereden biliyor ne koyduğumuzu diye (öf kötü espiri gene. Temiz hava çarptı her halde)

[IMG][/IMG]

Anam bu ne?

[IMG][/IMG]

Ne güzel gidiyorduk. Nereden çıktı bu dere. Yoldan dere mi akar?
    Şaka şaka. Bayılırsın görsen. Pırıl pırıl su. Suyun üstünden de geçtim ya. Endurocunun kralıyım diye gezmesem ne olayım?

Yeşile bakmaya doyamazsın Öyle güzel yerler.

[IMG][/IMG]

İşte tam böyle keyifle giderken dipsiz göl diye bir yere geldim.
    Orası benim bittiğim yerdir.
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Hemen ağaça yaslanıp göle doğru uzatıyorum ayaklarımı. Çayım hala sıcacık

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    nokiaxxx, seyyid47, ilkervirlan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Motorunu güle güle kullan aksesuarlar ıçin doğru adrese gitmişsin paylaşımın için de teşekkürler

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Bizim Yalovamız cennettir geldigini haber etseydin sana rehberlik ederdim

Motosikleti
    Lucas Namlı Yalova şahidine mesaj atıyorum. Adamı pazar günü rahatsız etmemek için aramıyorum. Belki yalovada falan vakti olur da tanışmak ister diye düşünüyorum.
    İstemezse de reddetmek zorunda kalmasın diye de fırsat vermiş olurum diye düşündüğüm için kendimi tebrik ediyorum.
    Netekim cevap vermedi mesajıma. Kısmet değilmiş. Bir daha ki sefere diye umut ederek yoluma devam ediyorum.
    Artık tek tük araçlara rastlamaya başladım. Medeniyete yaklaştım galiba. Çifte şelale miydi ne bir tabela gördüm daldım içeri.
    Anam içeride 6-7 tane canavar gibi motor var. 1000likler 1200lükler 2000 30000 Allah ne verdi ise hepsi acaip acaip motorlar. Kurula kurula aralarına gelip park ediyorum.
    Ezelden beri motorcuymuşum gibi davranıyorum. Motor çamur içinde ona güveniyorum. Bir de 2 günlük kirli sakalıma. Haayt ulan şeklinde motoru durdurup, çok yorulmuş edası ile iniyorum motordan. "Selam Beyler"
    Abilerin hepsi şekil. Benle yaşıtlar. Hepsi 40 lık yani.
    Biraz sohbet ediyoruz. Sabah çıkmışlar istanbuldan. Onlar benim gittiğim yerden geliyorlar ben de onların.
    Birbirimize yol hakkında malumat veriyoruz.
    İrfan'ın öğrettiği yol üstünden havamı yapıyorum. 2 gündür yollarda olunca havam 1500.
    Niye 250cc ile gezdiğimi soruyorlar. Benim hava buraya kadar. Acemiyim diyorum. yemiyo diyorum bunlara binmek.
    Çok kolay oalcağını anlatıyorlar. Hepsi eski motorcuymuş. Virajdı yokuştu falan niye büyük cc nin daha avantajlı olduğunu anlatıyorlar. Bir sürü şey öğreniyorum. Birinin mesleği de motorcu. Yedi ceddini soruyorum sis farı idi led de ne var ne yok. Ne öğrensem kar.
    Çay ikram ediyorum, baştan sevinseler de şekersiz olunca çayım gene bana kalıyor. Sandiviçimi yiyip dinleniyorum. Soyunup dökünüp onlara emanet edip biraz yürüyüş yapıyorum.

[IMG][/IMG]

Gelirken uzaktan bakınca hepsi benim motorun başında.
    Breh breh. Bayıldılar tabii, inceliyorlar.
    Yaklaşınca sesleniyor biri: "Farı açık bırakmışın aküyü bitireceksin" Demek farı kapatmanın yoluna bakıyorlarmış. Ne yapalım.

Gene yola devam ediyorum.
    Güzel manzaralar devam ediyor.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Çınarcık sahile geldik sonunda.

[IMG][/IMG]

Artık Yalova'ya yollanıyorum.

Fazla oyalanmadan feribota gidiyorum artık.

[IMG][/IMG]

feribottan Hasan'ı aradım. Maltepe'de bir yerlerde buluşup karnımızı doyurduk. Biraz muhabbet ettik. scooterden vazgeçirmeye çalışdım.
    Eve yaklaşırken km'ye bakayım dedim. Motorum tam 500 olmuş. Nice 500 lere sevgili motorum.

[IMG][/IMG]

Nihayet eve vardık. Çok şükür.
    Kilometrede tüm gezi için 308.6 km diyor. Ama ne 308 oldu.
    Ben çok memnun kaldım. Sevincimi de sizle paylaşmak istedim. Umarım siz de beğenirsiniz bu aceminin gezisini.

Motor gezilerinin güzel yanı; gideceğine seviniyorsun. Giderken seviniyorsun. Varınca seviniyorsun.
    Motor küllüm mutluluk be arkadaş

Hepinize sevgiler...
    redlion999, 18891938, seyyid47 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı ben armutlu tarafını gezdim ama iznik tarafını gezmedim eğer denk gelirde bi tur yapabilirsem seninle iletişime geçicem haberin olsun ekledim seni

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    çok güzel gezi olmuş nice 500lere

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı ben armutlu tarafını gezdim ama iznik tarafını gezmedim eğer denk gelirde bi tur yapabilirsem seninle iletişime geçicem haberin olsun ekledim seni
    Tamam dostum haberleşir yaparız

Motosikleti
    Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. bir dahakine inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezi olmuş nice 500lere
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu güle güle kullan aksesuarlar ıçin doğru adrese gitmişsin paylaşımın için de teşekkürler
    teşekkür ederim.
    === Eğitim Şart ===

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin sefa getirdin de günahımı da alıyorsun Ya sen benim telefonumu yanlış kaydettin yada mesajı yollayamadın. İşin teknik kısmını pek bilemeyeceğim ama bana mesaj falan gelmedi hocam.
    Arayabilirsin demiştim numaramı verirken, çalışıyorum ama iş yerinde çay ısmarlarım da demiştim hatta.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gezmişsiniz, ayağınıza tekerinize sağlık. Delmeceyi de özlemişiz İrfan kardeşimi de özlemişiz. Yakın zamanda ikisini de görmek lazım. Bu arada köfteciniz Kızderbent' teki kasap galiba on numara köftesi vardır, sucuğa girmiyorum bile .

En son kamp için gittiğimizde ben delmecede kalalım demiştim ama gruptaki abiler yok lan bizi burada ayılar yer deyip aşağıya inme kararı alarak Teşvikiye köyünde bir işletmenin karşısındaki alanda kamp yapmıştık güzeldi. En azından su ve WC ihtiyacı için

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezmişsiniz, ayağınıza tekerinize sağlık.
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin sefa getirdin de günahımı da alıyorsun Ya sen benim telefonumu yanlış kaydettin yada mesajı yollayamadın. İşin teknik kısmını pek bilemeyeceğim ama bana mesaj falan gelmedi hocam.
    Arayabilirsin demiştim numaramı verirken, çalışıyorum ama iş yerinde çay ısmarlarım da demiştim hatta.
    Ee ne yapaacaksın? Herşey rating için.
    Sen şimdi bana ters çıkarsın diye düşünmmüşdüm. Ben sana bir şeyler sallarım. Sonra sen bir de sövdün mü. oh.
    en az 4 sayfa garanti olurdu. (Bunu da Türk medyasından öğrendim)
    Baksana medyaya. Yazılarının arasına illa bir ünlüye laf çakıyorlar. Yada bilemedin bir gruba, topluluğa değdir. Bir de onlar seni muhatap alıp cevap verdi mi, patladı rating demektir. (Misal Hıncal; haybeye ilgi odağı oldu)

Şakası bir yana mesja gönder deyince seçenek whatsapp çıktı. Ben de sana whatsapp dan yolladım. Adam gibi normal mesaj yollasaydım gelirdi heralde.
    Hakikaten ara demiştin. Cumartesi geleydim o tarafa arayacaktım. Pazar olunca çekindim. Ailen falan. Kısmet değilmiş. Bir dahaki sefere inşallah. Yada seni istabula bekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Bu arada yazıyı okuyunca alelacele yazılmış bir sürü devrik ve hatalı cümle dolu olduğunu gördüm. Kelimelerin yazılış hatasından bahsetmiyorum bile.
    Geç saatte yetiştirebilmek için okumadan, yazılıp gönderilmiş özensiz bir yazım olmuş.
    Hepinizden özür dilerim.
    Sadık1453 bunu beğendi.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum harika bir gezi olmuş. Fotoğraflar müthiş. Baktıkça yollara düşesim geldi. Emeğine tekerine sağlık. Nice nice geziler yapıp nice nice 500 km ler devirirsin sağlıkla keyifle inşallah

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)