Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Birinci Mersin Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumu kullanmayı öğrendikten sonra ilk iş olarak hemen bi buluşma ayarladık.Şİmdilik ulaşabildiğimiz kadar kişiye ulaştık ama sayımızın daha da artacağını sanıyorum umut ediyorum.

beni grup başı seçti arkadaşlar dikkatli ve yavaş sürmemden dolayı .cool takıldım ama içten içe baya bi sevindim.

[IMG][/IMG]

Bu ilk buluşma hepimiz için bir tanışma vesilesi oldu.Kaynaştık sanki herkes birbirini yıllardır tanıyor gibiydi.Muhabbet iyiydi.

dediğim gibi çok kalabalık değildik ama ilk buluşmaya göre ve tecrübesizliğimize göre gayet iyiydi bence

katılanlar : Alper (sarı cruiser), Çağrı (siyah cruiser) ,Kaan(siyah cruiser), Kerim (siyah Honda) , Ömer (kırmızı scooter) , Yıldırım (bal rengi cruiser)

kültür merkezinin önündeki buluşmadan sonra hepberaber sahil gezisi yaptık önce yıldırım işi olduğunu söyledi ve gitti daha sonra ömer ve kerim gitti
    çağrı,kaan ve ben(alper) kaldık .

bizde sahilde Süreyya diye bir restoran vardı oraya gittik ve fasılımızı dinleyip saatlerce muhabbet ettik.

kaan gezi için sabırsızlanıyor...

keyfimiz yerindeydi

diğer resimleride çağrıdan bekliyoruz en kısa zamanda yollayacak ve paylaşacağım.

sevgiler Mersin MT
    mersin,cruiser,avukat,27

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Hayırlı olsun motosiklet kardeşliğimiz...

artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fraktal elini çabuk tut .aramızda görmek istioruz senide
    mersin,cruiser,avukat,27

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    sonnda geldi resimler(taze taze)artniyet hocam eline sağlık .. güzel oldu ya.. ortam güzeldi arkadaşlar.. dün ortamı kaçırmamak için projeyide salladık.. neyse herkese tşekkrler..
    CBR 600F Honda,

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    evet güzel bi gündü.daha doğrusu akşam üstü ve geceydi gezi için sabırsızlandığım doğru alperciiiim. kanım kaynıyo kudurdummu ne

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    e nihayet diyorum, sizleri tebrik ediyorum artık resmen başladınız ha, inşallah daim olur diyorum ve bende sizlere katılmak için yazı iple çekiyorum, fraktalın dediği gibi hayırlı olsun kardeşlik

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    bencede hayırlı uğurlu olsun bende halatla çekiyorum geziyi alper kardeş yanlış tanıttın beni o motor scooter değil cup modeli : neyse hadi scooter oldun senimi kıracam ama vitesli

öner kardeşim teşekkür ederim tebrğin için ama buluşmamız resmen olmadı daha noter tasdiği gerekli noterden tasdiklediğimizde adliyeye gidecez sonra resmen olacak

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    arkadaşlar gerçekten ilk tanışma çok önemli. güzelce tanışıp kaynaşmışsınız.en kısa zamanda aranıza katılacam.hepinizin eline ayağına sağlık şimdiden...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en önemli buluşma yapılmış ve sayı cidden iyi şimdi 40-50 kişi toplanan izmir hatırlıyomda ilk buluşmada 3 kişiydi konya 5-6 kişiydi ama git gide büyüdüler organize oldular en zoru ilk buluşma siz onu yapmışsınız gerisi çorap söküğü gibi gelir ..
    tüm mersinli, motorcu kardeşlerime sevgi ve saygılarımı yolluyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

davulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Gercekten de mukemmel bir buluşmaydı. Arkadaşlar yarınki gezimiz daha iyi olacak , sonraki cok daha iyi. başladık ya devamı gelir. destekleyen arkadaşlar a teşekkürler...

elsiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha fazla resim olsaymış keşke mersini o kadar özlemişimki
    motorumu almak için mersine gelmeyi bekliyorum inşallah 2 aya kadar oradayım ve umarım en kısa zamanda sahilin tadını sizle beraber bende çıkarırım
    Devamının gelmesi ve bi sürü eğlenceli geziler yapılması dileğiyle

Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı elsiva adlı üyeden alıntı
    Daha fazla resim olsaymış keşke mersini o kadar özlemişimki
    motorumu almak için mersine gelmeyi bekliyorum inşallah 2 aya kadar oradayım ve umarım en kısa zamanda sahilin tadını sizle beraber bende çıkarırım
    Devamının gelmesi ve bi sürü eğlenceli geziler yapılması dileğiyle

elsiva hoşgeldin,
    sanırım sende benle aynı kaderi paylaşıyorsun, bende motoru almak için mersine gelmeyi bekliyorum ve iki ayım var benimde, sanırım seninkide öğrencilik!!!
    eylemlerde görüşmek üzere...

elsiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşbuldukkkkkk teşekkür ederim
    keşke öğrencilik olsa gcc_ondr o zaman beklemezdim helede istanbulda olsam okuluma bile gider gelirdim motorumla

Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    her işin kendine göre eksileri var üstad, bende öğrencilikten bıktım, bende okula motorla gelip gitmeyi isterdim ama daha ehliyet sınavına yeni girdik, bir de güvenemem istanbul'da...

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    helal olsun arkadaşlar ilki başardınız ya gerisi gelir daha fazla resim bekliyoruz HERKESE KUCAK DOLUSU SELAMLAR

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süpersiniz.Zamanla eminim nasıl organize olunacağı konusunda daha deneyimli olur ve grubunuzdaki kişi sayısını her geçen gün arttırırsınız.Sevgilerimle.

detone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

scooter olmazmı?

Selam arkadaşlar aranıza katılmak için illada viteslimi olmak zorunda bende şimdilik scooter var ama seneye chooper alacağım.ama şimdiden katılmak isterim aranıza.Saygıllar sevgiler.ve başarılar iyi etmişsiniz elinize sağlık

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    adem bey'e katılıyorum İLK herzaman en önemlidir siz bunu yaptınız gerisi gelir.ha bu arada kendisi çopur görüntülü ama motoru rezing.nasıl oluyorsa ??????

faceinface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    bravo dostlar bundan sonraki gezileriniz de ilk geziniz gibi süper olur umarım hepinizine selamlar adana yada bekleriz saygılar

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Paylaşımlarınız için teşekkürler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler