Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30 Mart 2014 Kocaeli MT - Yalova MT Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    30 Martta güzel hava varken ve seçimlerden dolayı herkes tatilken bir gezelim dedik.
    Kocaeli MT olarak ben, Uğur kardeşim (Uğur Ak) ve caner abi (alial), Yalovadan Mevlüt abiyi (mezit)ve emre(apranax77) yi olarak plansızca yolca çıktık Çınarçık tı Armutluydu Derken Gemliğe kadar gitmişiz

Plansızca yaptılan rota..

Baktık durmak yok gidiyoruz motosikletlerimizi ve kendimizi doyurmak için benzinliğe girdik :D..

Ve Karizmanın yıkılmaz Kalesi Mevlüt Başkan :D

Benzinliğin Bile manzarası bir başka

Yoldan Kareler

caner abi

mevlüt başkan

ben

Manzaralar muhteşem, insanın yoldan çıksa bile umrunda değil yoldan çok manzaraya bakıyoruz :D..

Artık Küçük Kumlaya kadar gelmişken mola verelim diyoruz molasız sür sür nereye kadar. Çay bahçesinde çaylarımızı yudumluyoruz. Tekrar yola çıkmadan bir hatıra pozu Etrafta Foto çektirecek kimseyi bulamadığımız için foto çeken değişiyor devamlı :D

Gemlikten Bursa - Yalova asfaltına çıkıyoruz ondan sonra pek foto yok. Orhangazi üzerinden Yalova'ya geçerken tabiki yapılması gereken en önemli noktayı atlamıyoruz. Köfteci YUSUF'a uğramadan Bursa'dan Yalova'ya mı gelinirmiş :D.. Bayada açıkmışız. :D

Artık nasıl acıkmışsak yemekler gelince resim yok :D..

Yalova'ya varınca bir erdem abiyi (Lucas) görelim diyoruz sağolsun bizi zorla alıkoyuyor, kahveyide onda içiyoruz ve bir günü muhteşem şekilde hep beraber geçiriyoruz.

Hepimiz bu rotaya ilk defa çıktık ama hayran kaldık bu çevrede oturan herkese şiddetle tavsiye ederim...
    oyunageldim, mhmtesk, EGE YELI ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Toplu olarak iyi bir gezi yapmışsınız,elinize sağlık
    Yanlız foto makine maviye fazla odaklı gibi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok keyifli ve güzel bi rotaydı,resimler için tesekkürler kardeşim.

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Güzel Gezi Olmuş Az Geçmedim Geçen Yaz O Rotadan

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Devamini bekliyoruz yalova mtden

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bi ekiple güzel bi gezi olmuş, iyi ki plansız çıkmışsınız bence, bundan daha iyi olmazdı , bu arada makine fujifilm mi finepix renklerine benziyo renk doygunluğu bayağı fazla

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu gezinin sonunu biliyorum. Zaten mühim olan da herşeyin sonu değil mi?

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Gezi'yi guzel yapan yanindaki güzel insanlardir. Yolda kalsanda seni yolda birakmazlar.. Cok kabalik deiliz ama 10 numara saglam kadroyuz..zevkli eglenceli tadi dama gimizda kalan bir gundu yol arkadslarima cok tesekkurler ugur ak,i ayrica tesekkurlerimi sunarim gun boyu motorunu bana verdiği icin sagolasin

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Guzel degerlendirilmis, ozel bir gun, tek kelime ile harika, kazasiz surusler arkadaslar, saygilar...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi'yi guzel yapan yanindaki güzel insanlardir. Yolda kalsanda seni yolda birakmazlar.. Cok kabalik deiliz ama 10 numara saglam kadroyuz..zevkli eglenceli tadi dama gimizda kalan bir gundu yol arkadslarima cok tesekkurler ugur ak,i ayrica tesekkurlerimi sunarim gun boyu motorunu bana verdiği icin sagolasin
    Bende ayrıca teşekkür isterim. Ne için olduğu farketmez. Ayrıca olsun yeter
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi ekiple güzel bi gezi olmuş, iyi ki plansız çıkmışsınız bence, bundan daha iyi olmazdı , bu arada makine fujifilm mi finepix renklerine benziyo renk doygunluğu bayağı fazla
    Makine Canon Power Shot Sx 130. Manzara çekimleri için efekt verecektik esasında ama yanlış efekti seçtiğim için mavi-yeşil tonlarda doygunluğu fazla olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Lafı bile olmaz ki abi böyle şeylerin.
    fusuy364 bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanada zamanli zamansiz evinin kapilarini daima acik tuttuğun için ayrica banu yengemizin misafir perverliği için çokkk teşikkirler

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    abi o sizin güzelliğiniz bizde aynısını düşünüyoruz ki ipimizi koparır koparmaz sizin yanınızda bitiyoruz. az ama öz bir topluluğuz biz bize yeteriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sana teşekkürler bam başka tabi yoldan gelmiş üşümüş 5 tane adamı kahve ile ısıttın. Yengemizin ve senin müsavirperverliği yeter...

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    güzel bir gezi olmus
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)