Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piri ile Solo kamplı Bozdağ-Ödemiş-Tire

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Bu kez kamplı gölcük gezisi için yola çıkıyorum. Turgutlu ve Salihli yakınlarından geçip Bozdağ yoluna sapıyorum yol bir harika..

Aile boyu sepetli motor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Vee bozdağ'daki bu çeşmenin olduğu yerde bir odun çayı molası veriyorum. Burada köylüler organik ürünlerini satacakları bir pazar oluşturmuş ben de burayı geziyorum.

O zamanlar kamp yükü için sırt çantası kullanıyorum ve çok zahmetli bir yöntem daha sonra motora heybe aldım şimdilerde heybe kullanıyorum artık...

Yola devam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Vee Gölcük'e geliyorum. Çok güzel bir göl ve çevresinde kurulmuş ufak şirin bir köy. Kıyıyı dolaşıp önce ücretli kamp alanına bakıyorum. Tek olduğum için olmaz diyorlar. Ben de çadırımı beğendiğim göl kenarı bir yere kuruyorum. Göl çevresinde hemen her yer kamp yapmaya uygun yeşilliklerle dolu ve köyde umumi tuvalet var. Cennet gibi bir yer...

Akşama köyde yapılan Tereyağlı Ödemiş köftesinden yiyorum. Gezgin motorculara tavsiye ederim.

Vee akşam oluyor. Yaz ayları olmasına rağmen hava çok soğuyor. Ve yanına tulum almayarak, daha doğrusu tulumu çantaya sığdıramayıp geride bırakarak çok büyük bir hata yaptığımı anlıyorum. Gece çok ciddi üşüyorum ama artık yapacak bir şey yol oldu bir kere...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

Ertesi gün yola devam ediyorum. Ben zorunlu değilsem gittiğim yoldan dönmem bu benim ilkelerimden biri o nedenle Ödemiş Tire üzerinden Geze geze yavaş yavaş İzmir'e dönüyorum ve bir gezi daha burada son buluyor...

Bozdağ'dan Ödemiş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ülkemde ne güzel yerler var.. yurt dışına çıkacağınıza karış karış türkiyeyi gezin...
    oyunageldim bunu beğendi.

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Memleketim Salihli! Bozdağ'dan Ödemiş'e giden yok çok güzel gerçekten. Kırkoluk'un kırkından da su içmeye çalışırdım hep. Nasıl da özlemişim ya, görünce duygularım depreşti birden. Fotoğraflar için çok teşekkürler...

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Ucretli kamp alaninda, "tek oldugum icin olmaz diyorlar" derken??

Kamp alaninda da mi dam soruyorlar artik, yoksa ben mi yanlis anladim?

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Yorumlarını eksik etmeyenlere teşekkürlerimle.

Ben o kadar yadırgamadım. Aile kampı olmayı takıntı haline getirmişler belli ki. Elbette bana göre yanlış bir uygulama. Selamlar

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Vay anasini tek olan her erkege sapik gözüyle bakan insanlara "muhafazakâr" topluluklarda neler dondugu hakkinda az cok fikir sahibi olabilmesi acisindan sabahları Müge Anlı'yi izlemelerini tavsiye ediyorum.

Hatta imkan varsa kapali kapilar, siki kurallar ardinda olabilecek seylerin limitlerini zorlamalari icin bir sure Suudi Arabistan'da yaşamlarını da siddetle oneriyorum.

Gerçekten ülke olarak ahlak pacalarimizdan akiyor...

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    okadar güzel yerler varki gez gez bitmez
    birbirimizin sayesinde güzel yerleri paylasinca görüyoruz
    tesekürler
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper yerleri gezmişsiniz, manzaralar muhteşem, köfteye bayıldım, izmirde çok yerdim ödemiş köfte

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Çok güzel,heryer yemyeşil,
    sizde benim gibi cup motorunuzda tek takılanlardansınız anlaşılan
    Bireaz daha havalar ısınsada daha güzel geziler yapsak
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)