Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

van civarı solo gezilerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Link yanlış eklenmiş.

https://imageshack.com/a/YWyq/1

Motosikleti
    CBF 600 S
    ağrıya çıksam bukadar zorlanmazdım herkesten özür diliyorum :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

kene35, iptaluyelik02, kemboo ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Müthiş bir coğrafya.Paylaşım için çok teşekkürler.Motor seçimide harika.Dağ bayır demeden gezersiniz.Devamını bekleriz

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Güzel resimler için teşekkürler.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotoğraf eklemeyi başarmışsın tebrikler bu arada güzel gezi olmuş, tam krosluk yerler, fotoğraflar da çok kaliteli, motorun da çok güzel

Motosikleti
    CRF 250 L
    maşallah....

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çok güzel yerler yaa güzel gezi tebrik ederim...

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthiş bir coğrafya.Paylaşım için çok teşekkürler.Motor seçimide harika.Dağ bayır demeden gezersiniz.Devamını bekleriz
    teşekkürler makinam 7,2 mgpiksel amatör olduğu için ancak bukadar tek başıma olduğum için tırmanma anlarında çekemedim benim bulunduğum fotolarda köyden bi arkadaş çekti açıklama yazamadım fotolarıda yükleyene kadar canım çıktı 2200 metre rakımlı bir tepeden van şehir merkezi+edremit fotoları ve 3200 metrelik karlı erek dağı.DEVAM GELECEK TABİKİ HAVA ÇOK SOĞUK BUARALAR BİRAZ DAHA ISINSIN

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

[QUOTE=tubejh;3294671]Güzel resimler için teşekkürler.[/QU
    teşekkürler makinam 7,2 mgpiksel amatör olduğu için ancak bukadar tek başıma olduğum için tırmanma anlarında çekemedim benim bulunduğum fotolarda köyden bi arkadaş çekti açıklama yazamadım fotolarıda yükleyene kadar canım çıktı 2200 metre rakımlı bir tepeden van şehir merkezi+edremit fotoları ve 3200 metrelik karlı erek dağı.DEVAM GELECEK TABİKİ HAVA ÇOK SOĞUK BUARALAR BİRAZ DAHA ISINSIN

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraf eklemeyi başarmışsın tebrikler bu arada güzel gezi olmuş, tam krosluk yerler, fotoğraflar da çok kaliteli, motorun da çok güzel
    TEŞEKKÜRLER ÇOK DAHA GÜZEL YERLER VAR GÖRMENİZ İÇİN BEKLERİM AÇIKLAMALARI TAYFUNBORANIN MESAJINA YAZDIM YARDIMLARIN İÇİN SAOL

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel resimler için teşekkürler.
    SAOLUN İNŞALLAH DEVAMIDA GELECEK

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel yerler yaa güzel gezi tebrik ederim...
    SAĞOLUN TEŞEKKÜRLER

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    resimler cok güzel. geçen yıl bende Bingol çevresinde epey fotoğraf çekmiştim. bana onları hatırlattı.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    güzel resimler ablam ve ailesi vanda onu hatırlatıyor bana van deyince hemen yeğeni özlüyorum aslında tam endro mekanları endro turnuvaları düzenlense yazları ahh ah
    hakan_czy bunu beğendi.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Abi harika fotolar çekmişsin,eline emeğine sağlık,tekerine taş değmesin.Bir ara göle in ordan da güzel fotolar bekliyoruz.Özlemişim oraları gerçekten..
    hakan_czy bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi harika fotolar çekmişsin,eline emeğine sağlık,tekerine taş değmesin.Bir ara göle in ordan da güzel fotolar bekliyoruz.Özlemişim oraları gerçekten..
    GÖLDE ÇOK FOTO ÇEKTİK BİRAZDA YUKARILARI ÇEKELİM DEDİK ARTOSA NASİPSE YAYA ÇIKTIM AMA MOTORLA ÇIKIP GÖLÜN HARİTADA GÖZÜKEN ŞEKLİYLE FOTOĞRAFINI ÇEKİP YAYINLIYACAĞIM TABİ GÖRÜŞ NET OLURSA YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Merakla bekliyorum,benim motor arazi ile arası olmayınca asfalttan dışarı çıkamıyordum..

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    hakan bey fotoları yükleye bilimşsin,ilk başlarda biraz zor oluyor ama sonra öğreniliyor,gerçekten tebrik ederim sizi, güzel ve kaliteli resimler çekmişsiniz,sizin oraları bu güne kadar hiç görmemiştim,sayenizde bizde oraları görmüş ve tanımış olduk,böyle gezileri daha sık yapmalı ve bizimle paylaşmalısınızki oraların doğal güzelliklerini görebilmeliyiz,şimdiden yolunuz açık ve ALLAH kaza göstermesin ,resimlerin aralarına bölgeyle ilgili bilgi ve düşüncelerini yazmayı unutma ,yani biraz kendinden yorum katmalısın, saygılar kardeş...
    hakan_czy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)