Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

edirne tekirdağ edirne zorlu kış koşulları altında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    biraz önce edirne-hayrabolu-tekirdağ- mola- muratlı edirne rotasında yoğun yağmur ve kuzeyden esen sert rüzgar altında yolculuğumu tamamladım.

4riders mont ön bölümden rüzgar ve yağmur aldı
    4riders pantalon paçalar önden gelen şiddetli yağıs sebebiyle ıslandı ve içimdeki kot pantolon daki sırılsıklam oldu artan sular harley botumdan içeri girdi yolda birkez çorap değiştirdim

4riders eldiven yağış yokken içeri aşırı soğuk hissettirdi yağış başladığı anda içine sul aldı bir süre sonra adayanamadım ve a101 den bulaşık eldiveni takıp devam ettim

shark kask mükemmel ötesi görevini yerine getirdi kulaklarım için kulaklık kullandım yol gürültüsünü hissetmedim

ybr kmde 119tl tüketti

yol boyunca opet istasyonunda mola verdim iki arkadaş edindim kendileri yemeklerine misafir oldum fotoğraf çekmedim

ybr şiddetli rüzgarda kah o yana kah buyana sürüklendi düşme kayma hissi yaşatmadı. sanırım büyük motora geçme zamanı geldi

bir sonraki motorumda mutlaka elcik ısıtma ve elcik koruma olacağına karar verdim bir ara dayanamadım 4ridets eldiven içine o kadar su almıştı ki

25 liraya yağmurluk vardı almamıştım yerim yok diye uzun yolculuğa çıkanlar ne olursa olsunlar yağmurluk şart

4 riders montumun altında gömlek altta kot pantalon vardı. keşke kazak giyseymişim

bir ara okadar soğuktu ki ama geri dönmeyi düşünmedim umarım tecrübelerim faydalı olur

gün içinde kahve ve yüksek kalorili gıdalar tükettim hiç yorgunluk ve zorlanma hissetmedim yokda dikkat maksimumdu
    ilkervirlan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bu kadar ince giyinmek hemde bu havada intihar gibi birşey olsa gerek
    Yolculuğunuzda çok uzunmuş bu rüzgarla karışık yağmurda eminim biryerden sonra ıslaklığında verdiği etki ile dayanılmaz hal almıştır
    Tecrübelerime dayanarak neler hissettiğinizi anlayabiliyorum

Bende Hayraboluda bulunuyorum tanışmış olsak size yardımcı olmaya çalışırdım
    O kadar tanınmış motosiklet aksesuarlarına inat bir takım kaliteli yağmurluk en pahalı motor elbisesinden kat kat daha üstündür
    Scoyco yağmurluk kullanıyorum ,altına bir takım polar mont ve eşorfmanla yağmurda gayet lüks yolculuk yapabiliyorum
    Birtek eldivenlerim sorunlu, onlarıda Ali expresten yine ayni marka olarak su geçirmez olarak siparişini geçtim

Hayırdır bu havada ne yolculuğuymuş bu ?
    ceyceypad bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    evet bugun ben tur atmaya bile çıkamadım aamaç neydı bu havada bu yolculuğun anlamadım ıslak ve soğuk bi yolculuk olmuş
    ceyceypad bunu beğendi.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Ahmet hocam yolcculuk sıkıntılı geçmiş galiba ? Mesaj atmıştım size görmediniz galiba.. Kötü hava koşullarında iyi bi yolculuk olmamış anladığımız kadarıyla !
    ceyceypad bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    deniz kenarında turlamaktı amaç zor şartlara dayanma yolculuğunu tamamladım

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Şöyle söyleyeyim istanbul bu sene çok kış yapmadı ama ben özellikle geceleri seyahat ettiğim için genelde 5 derece gibi havalarda çok gezdim. Ve yağmurluk dediğiniz gibi çok ama çok faydalı bir meret. Basit bir içlik, yazlık mont ve üzerine revit'in yağmurluk takımıyla ne rüzgar ne de yağmur hissediyorsunuz. Kesinlikle ama kesinlikle ne kadar kaliteli bir mont olursa olsun üzerine bir yağmurluk şart yağmurlu havalarda. Suya başka türlü çare bulmak mümkün değil.
    designer79 bunu beğendi.

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence güzel bir gezi olmuş, Tecrübeler yaşanarak elde ediliyor, bundan sonraki gezilerde neler yapması gerektiğini çok iyi biliyor artık. Kazasız Belasız sürüşler.
    ceyceypad bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)