Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hayat gezince güzel-10-

Motovento
    REKLAM ALANI
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Ellerinize sağlık Mesut Hoca.

Anne ziyaretleri herzaman çok keyifli olur. Bir de bu ziyarete motosiklet keyifi eklenince oldukça güzel bir ziyaret olmuş.

Teşekkürler.
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    [QUOTE=guven61;3287326]Ellerinize sağlık Mesut Hoca.

Anne ziyaretleri herzaman çok keyifli olur. Bir de bu ziyarete motosiklet keyifi eklenince oldukça güzel bir ziyaret olmuş.
    ben teşekkür ederim ,GÜVEN BEY ,sizi ve gezilerinizi ilgiyle takip ediyorum,saygılar...

Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile muhteşem. Bileğine sağlık. Yalnız dikkat et çoban mehmet pek bi sakat duruyor :D
    anadolunun bakir bölgelerinin insanından, zarar gelmez başkalarına,gezimi beğendiğine sevindim,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerinize sağlık, hoş bir gezi olmuş belliki paylaşım için teşekkürler.
    teşekkürler izmirli motorcu kardeşim,saygılar...
    rebel_punto bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Cbf150
    Güzel gezi olmuş tekerinize zeval gelmesin

bu arada montunuz prohel volt'tan memnun musunuz , yaz ve bahar kullanımı terletme üşütme oluyormu
    önerirmisiniz.
    mesut hoca bunu beğendi.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş tekerinize zeval gelmesin

bu arada montunuz prohel volt'tan memnun musunuz , yaz ve bahar kullanımı terletme üşütme oluyormu
    önerirmisiniz.
    gezimi beğendiğin için teşekkür ederim,işin aslına bakarsan mont'tan çok memnun olduğumu söyleyemem,soğuk havalardamontun altına deri yelek giymeden edemiyorum,ön taraftan fermuarın olduğu bölgeden rüzgar geçiriyor, yağmurlu havada denemedim, yağmurlu zamanlarda yağmurluğumu giyiyorum,işin aslı biraz daha para ver adam gibi bir mont al derim, korumalıkları da var ama, dediğim gibi iyi bir şey al,saygılar dostum...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmış tekerinize sağlık.
    teşekkürler adı gibi CAN YOLDAŞ,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darısı benim başıma!
    ESC inşallah seninde gezilerini bu sayfada görürüz ,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi yapmışsınız.. Bu güzel geziyi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler..
    teşekkürler dusenadam , size bir sorum olacak ramzey motorundan memnun musun,bana biraz bilgi vere bilirmisin,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı gokhan0679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadasin gezileri ve anlatimlari sunumlari cok basarili
    teşekkürler gökhan0679,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler dusenadam , size bir sorum olacak ramzey motorundan memnun musun,bana biraz bilgi vere bilirmisin,saygılar...
    Mesut Hocam; Ramzey kısa mesafeli turlar için işimizi görüyor. Uzun yolda yorar, arazide atlayıp zıplamaya 2 zamanlılar gibi uygun değil ama ormana girip soft enduro yapayım, topraktır çamurdur gezeyim diyene yetiyor. 200-300 km'lik gezilerde de idare ediyor. 200 cc bir motor; gücü, torku belli zaten. Çok arıza çıkarmıyor. Ben aldığıma memnunum. Japon muadilleriyle kıyaslanamaz ama Çinliler içinde bence en iyisi. Biz 2006 Ocak ayında 3-4 arkadaş birlikte aldık aynı motordan. Benimki ilk ay kam milinden bir sorun çıkardı. Sonraki yıllarda bir kez de elektrik arızasından yolda bıraktı. Bir turumda da arka dişli civataları yalama oldu ama o benim ihmalimden kaynaklanan bir durum. Başka bir sorun yaşamadım. 120 kiloluk bir arkadaşımın motoru bir kez debriyaj sıyırdı, bir kez arka amortisörü patladı. Ama biz gerçekten çok zorladık motorları. Girmediğimiz çamur kalmadı. Bir diğer arkadaşımızın 3. vites dişlisi sorun çıkardı ki bu Ramzey'in kronik sorunu olarak biliniyor, şu an o da saat gibi çalışıyor. Bakımını yapanı mahcup etmez bence. Başka bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam; Ramzey kısa mesafeli turlar için işimizi görüyor. Uzun yolda yorar, arazide atlayıp zıplamaya 2 zamanlılar gibi uygun değil ama ormana girip soft enduro yapayım, topraktır çamurdur gezeyim diyene yetiyor. 200-300 km'lik gezilerde de idare ediyor. 200 cc bir motor; gücü, torku belli zaten. Çok arıza çıkarmıyor. Ben aldığıma memnunum. Japon muadilleriyle kıyaslanamaz ama Çinliler içinde bence en iyisi. Biz 2006 Ocak ayında 3-4 arkadaş birlikte aldık aynı motordan. Benimki ilk ay kam milinden bir sorun çıkardı. Sonraki yıllarda bir kez de elektrik arızasından yolda bıraktı. Bir turumda da arka dişli civataları yalama oldu ama o benim ihmalimden kaynaklanan bir durum. Başka bir sorun yaşamadım. 120 kiloluk bir arkadaşımın motoru bir kez debriyaj sıyırdı, bir kez arka amortisörü patladı. Ama biz gerçekten çok zorladık motorları. Girmediğimiz çamur kalmadı. Bir diğer arkadaşımızın 3. vites dişlisi sorun çıkardı ki bu Ramzey'in kronik sorunu olarak biliniyor, şu an o da saat gibi çalışıyor. Bakımını yapanı mahcup etmez bence. Başka bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    bilgi için teşekkürler arkadaşım .ilgin içinde ayrıca teşekkürler.saygılar...
    DusenAdam bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Tebrikler hocam,kimsenin geçmediği yollardan geçmek eminim daha güzel oluyordur
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Xyz-5a
    Gerçektende harika bir gezi olmuş.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler hocam,kimsenin geçmediği yollardan geçmek eminim daha güzel oluyordur
    evet arkadaşım,dağ bayır gezmek güzel oluyor,doğa insanın canına can katıyor,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Mesut abim aklında cross tarzı motor var biliyorum fakat biz kaldırımdan atlayıp zıplamasakta cbf ile de oluyor bi çeşit cross bugün dediğim gibi hocam kalıplı ağır bir motor herneyse konuyu saptırmayalım tekerine ellerine ayaklarına sağlık senin sayende kütahya gidip geldim hayırlı akşamlar saygılar Mesut Hocam..
    mesut hoca bunu beğendi.

HuSRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mg sport 125
    keyifli gezi olmuş tekerin düz bassın abi eyw resimler ve anlatım cok ğüzel
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı cbfeses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut abim aklında cross tarzı motor var biliyorum fakat biz kaldırımdan atlayıp zıplamasakta cbf ile de oluyor bi çeşit cross bugün dediğim gibi hocam kalıplı ağır bir motor herneyse konuyu saptırmayalım tekerine ellerine ayaklarına sağlık senin sayende kütahya gidip geldim hayırlı akşamlar saygılar Mesut Hocam..
    sağ olasın muhammer kadeşim,ben teşekkür ederim.ayrıca motorumun karbon kaplaması için sana bir kez daha teşekkür ederim ALLAH razıolsun sağolasın...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ olasın muhammer kadeşim,ben teşekkür ederim.ayrıca motorumun karbon kaplaması için sana bir kez daha teşekkür ederim ALLAH razıolsun sağolasın...
    Olsun mesut abim eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yardımlaşmak güzeldir.Elimden geldiğince yaptım bir şeyler reklam konusunda yardimci olmaya çalışırım kendime yaptım dur mesut abimede söyleyim dedim hayırlısı sanada yaptık güle güle kullanın abim iyi geceler
    :-)
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SyberNos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçektende harika bir gezi olmuş.
    teşekkürler SYBERNOS, gezimi beğendiğine sevindim,ayrıca sizlerde zaman bulursanız gezi yapın ve bizimle paylaşırsanız sevinirim, saygılar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı HuSRaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyifli gezi olmuş tekerin düz bassın abi eyw resimler ve anlatım cok ğüzel
    teşekkürler hüsran, gezimi beğendiğine sevindim,anlatıma gelince ,tamamen o an hissettiklerimi yazıyorum, ve inşallah becerebiliyorumdur bu işi,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    güzel gezi olmuş elinize sağlık cbf i yabana atmayın arazidede gayet iyi gidiyor dişli bi lastik işinizi görür Van'da çok gezdim arazide fakat hep kafam estiğinde gittiğimden fotoğraf çekemedim abi imkanın varsa crf 250 l al derim aynı yerlere şimdi bu motorla gidiyorum harika yol olmasada oluyor tarlada arazide iyi asfalt ve köy yolu ağırlıklı gezecekseniz ve mesafede 300 km leri bulursa cbf daha rahat(seleden dolayı)
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş elinize sağlık cbf i yabana atmayın arazidede gayet iyi gidiyor dişli bi lastik işinizi görür Van'da çok gezdim arazide fakat hep kafam estiğinde gittiğimden fotoğraf çekemedim abi imkanın varsa crf 250 l al derim aynı yerlere şimdi bu motorla gidiyorum harika yol olmasada oluyor tarlada arazide iyi asfalt ve köy yolu ağırlıklı gezecekseniz ve mesafede 300 km leri bulursa cbf daha rahat(seleden dolayı)
    gezimi beğendiğine sevindim HAKAN,inan bana şu sıralar bende crf 250 almayı düşünüyorum,bakarsın denk gelir takasla falan ,o zaman alırım,ama cbf150 de bir başka motor, ben bu motorla bir çıkışta 1530km yol gittim,bana hiç sıkıntı çıkartmadı, çok iyi yol alıyor,ama crf 250 de bu rahatlığı bulurmuyum onu bilmiyorum,sana tavsiyem gezilerine devam etmelisin ve bizimle paylaşmalısın,bu değerli yorumun için teşekkürler ...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim emegin icin tesekkurler guzel gezi olmus plakanda guzelmiş 26 tl
    teşekkürler ferhat kardeşim gezimi beğendiğin için,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)