Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eurasia Moto Bike Expo 2014

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

gözüm forumda MT standını aradı ama göremedim, moto sohbet, motor delisi, scooter sitesi, choppercılar, bisikletliler derneği vs vardı, ama takıldığımız bu site ne hikmetse yoktu. göremedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Eline saglik

Motosikleti
    cf moto 400
    Eline saglik sayende bizde motorlari gormus olduk

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    eline sağlık. keşke bir iki yorum yapsaydın.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    rott yazan yeşil bisiklet yerli malı, elektrikli, 7 kg sistemin ekstra ağırlığı var, ücreti 1000 usd dediler, hevesim kursağımda kaldı
    santos marka bisiklet 4350 Euro idi
    1,5 yaşındaki kızımız hello kitty yazan pembe bisikletlere bayıldı
    yamaha'nın 400 cc scooter'ı 16000 tl, absli versiyonu 18000 tl idi, o motor aklımda kaldı valla
    falcon siyah chopper uzaktan öndeki farları sebebiyle çok hoş görünüyordu, yakına gelince nedense ihtişamını yitirdi
    inazuma o kadar yüksek değilmiş, 1,70lik biri rahat biner gibi geldi bana ...
    hyo x5 o kadar gösterişli gelmedi bana, diğerlerinin yanında fazla atletik kaldı, yani tipi farklı biraz
    kadırga enduronun yanına bir hevesle gittim, göstergelerini görünce hüsran oldu hiçkimse kusura bakmasın anında silerim, para veriyoruz, her şey dört dörtlük olacak ki alayım
    aprillalar muhteşemdi, tek kelime ile harikalar ...
    BMW scooter 40000 Euro mu neydi
    bajaj'ın plastik - gösterge vs kalitesi gayet güzeldi, yalnız arka tekerin üzerinde iki ayrı plastik parça vardı, biri gereksiz gibi göründü ama o paraya iyi motor gibi bana geldi ..
    ertoros bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    bugün mt de güzel bir hareketlilik var.bayram gibi.bu bajaj bir tutarsa fena olmaz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fotolar için teşekkür...
    Bu sene gelmedik... Her sene gelirdik...
    Mt de stant açmadı..
    Gelmeyişimizin sebeplerinden biri de o aslında....
    İşallah seneye...

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Ducatilerle aprillalar çok hoş göründü gözüme. Bir de birkaç hostes fotosu olsaymış fena olmazmış

Peki bu MT-09 un yüksekliği hakkında bir fikriniz var mı? Yani 1,86 mt boyunda biri için küçük yapıda bir motor mu?

Motosikleti
    CRF 250 L
    bugün fuarı gezme fırsatımız oldu öncelikle merak edilen bajajdan bahsetmek istiyorum pulsar 200 işçilik kalitesi orta seviyede tipi gayet hoş bir motor zaten öğrendiğim kadarıyla ktm duke ile aynı fabrikada yapılıyormuş zaten tip de duke çok benziyor kötü olan 250 cc motor karburatörlü ve hava soğutmalı burda zaten bitiyor olay 7 bin küsür para verip karbüratörlü motor almak mantıksız geldi, bide şu kadırga motora baktım gy 250 o da aynı motoru kullanıyor yaklaşık olarak karbüratörlü hava soğutmalı benim fikrim para etmez motor gereksiz yüksek yüksekliği geçtik selesi çok kalın o sele ile arazide zinhar manevra yapılamaz süspansiyon tuğla gibi üstüne oturdum 90 kilo adamım kımıldamadı bile işçilik ve plastik kalitesi çok kötü fiyatı 8 bin küsür alan olursa hayırlı olsun yuki ve asyanın 250 lik enduroları bence daha makul ve alınabilir türde honda herzamanki gibi en çok ilgi çeken yerde idi ilgili personeli yeni modelleri ile ilginçti benim en çok yeni gelecek pcx 150 ve crossrunner ilgimi çekti bmw standı zaten kalitesi belli kendilerine o kadar güveniyorlar ki hostes kızları bile çirkin zaten motor daha çok dikkat çekiyor motosiklet şowları güzeldi gelelim alsesuar olayına piyasadan daha pahalı desem yeridir internette 200 tl ye satılan prohel montlar 270 dediler uyuz oldum ucuzluk kampanya falan bekleyen hayal kırıklığına uğraya bilir, fuara herzamanki gibi gerçek motorculardan ziyade hiç kirlenmemiş revit montunu arai kaskını göstermeyen gelen zengin bebeleriyle doluydu, motosikletci olupta fuara arabasıyla gelen trafik tırsağı tiplerde doluydu traji komik durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

bu arada MT geçen yılda olduğu gibi bu senede stand açmadı sebebini kimse bilmiyor onun dışında motor delisi ve çapırcılar falan vardı
    kemboo, dockerengin, designer79 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki KLX150L

Motosikleti
    CRF 250 L
    pulsar için stand görevlisi üstene egzantirikli tek silindirli hava soğutmalı dedi yanlış anlaşılmada olabilir fazla dikkat etmedim radyatör falan varmı diye bi şey daha var söylemek istediğim yamaha standında görevliye ybr 150 ne zaman gelicek diye sorduk ama kesinlikle gelmice diyerek dedi zaten yeni model yamaha göremedik wr 250 ve 660 tenere ceylan gibiydi gözüm başka bişi görmedi.

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    paylaşımın için teşekkürler

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün fuarı gezme fırsatımız oldu öncelikle merak edilen bajajdan bahsetmek istiyorum pulsar 200 işçilik kalitesi orta seviyede tipi gayet hoş bir motor zaten öğrendiğim kadarıyla ktm duke ile aynı fabrikada yapılıyormuş zaten tip de duke çok benziyor kötü olan 250 cc motor karburatörlü ve hava soğutmalı burda zaten bitiyor olay 7 bin küsür para verip karbüratörlü motor almak mantıksız geldi, bide şu kadırga motora baktım gy 250 o da aynı motoru kullanıyor yaklaşık olarak karbüratörlü hava soğutmalı benim fikrim para etmez motor gereksiz yüksek yüksekliği geçtik selesi çok kalın o sele ile arazide zinhar manevra yapılamaz süspansiyon tuğla gibi üstüne oturdum 90 kilo adamım kımıldamadı bile işçilik ve plastik kalitesi çok kötü fiyatı 8 bin küsür alan olursa hayırlı olsun yuki ve asyanın 250 lik enduroları bence daha makul ve alınabilir türde honda herzamanki gibi en çok ilgi çeken yerde idi ilgili personeli yeni modelleri ile ilginçti benim en çok yeni gelecek pcx 150 ve crossrunner ilgimi çekti bmw standı zaten kalitesi belli kendilerine o kadar güveniyorlar ki hostes kızları bile çirkin zaten motor daha çok dikkat çekiyor motosiklet şowları güzeldi gelelim alsesuar olayına piyasadan daha pahalı desem yeridir internette 200 tl ye satılan prohel montlar 270 dediler uyuz oldum ucuzluk kampanya falan bekleyen hayal kırıklığına uğraya bilir, fuara herzamanki gibi gerçek motorculardan ziyade hiç kirlenmemiş revit montunu arai kaskını göstermeyen gelen zengin bebeleriyle doluydu, motosikletci olupta fuara arabasıyla gelen trafik tırsağı tiplerde doluydu traji komik durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

bu arada MT geçen yılda olduğu gibi bu senede stand açmadı sebebini kimse bilmiyor onun dışında motor delisi ve çapırcılar falan vardı
    Arkadaşım pulsar 200 su soğutmalı ve fuel enjeksiyonlu (ktm 200 duke ile aynı blok) -ve fakat işçilik kalitesi vasat,finisajlarından da açıkça belli oluyor,keza boya kalitesi ve üstündeki sticker'lar da dahil Çin menşei tadında...artçı selesinin kaplaması(derisi)elle tutup-kaldırdığınızda 5-6 cm kadar süngerden ayrılıyo ve çok ince...Bence (şahsi fikrim) bu model ile ilgili fazla beklentiye girmek-hayalperestlik olur....kalitesi ortada....6 kişi grup olarak gittiğim hiçbir arkadaşım total kaliteyi beğenmedi...
    Deeplord bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım pulsar 200 su soğutmalı ve fuel enjeksiyonlu (ktm 200 duke ile aynı blok) -ve fakat 6 kişi grup olarak gittiğim hiçbir arkadaşım total kaliteyi beğenmedi...
    Brat Hornet ile kıyaslama alet CBF üstü 1 küsur lira

Yani bende çok takıntılıyım bahsettiğin mevzuya, detay kaliteli olunca çirkinde olsa güzel duruyor her motosiklet ama o kadar çok acaip cc çinliye para döken var ki Pulsar yine hepsinden bi gömlek üstündür gibime geliyo

Sticker olayını zaten kim çıkardıysa cam yazısı "INDIRIM" ler daha kaliteli oluyor He az buz da para değil haklısın, herşeye rağmen ederinden çok pahalı
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yani bende çok takıntılıyım bahsettiğin mevzuya, detay kaliteli olunca çirkinde olsa güzel duruyor her motosiklet ama o kadar çok acaip cc çinliye para döken var ki Pulsar yine hepsinden bi gömlek üstündür gibime geliyo

Sticker olayını zaten kim çıkardıysa cam yazısı "INDIRIM" ler daha kaliteli oluyor He az buz da para değil haklısın, herşeye rağmen ederinden çok pahalı
    Hornet ile zaten-kıyas kabul etmez-bir cbr 250'ye bak-bir buna-ki kaldı yzf 125r yanında mücevher gibi...bu ^^biraz tırtakis^^ stayla...Benim gözümde ^^apachi racing^^ten öteye gidemez(değil 3 buji-isterse 33 buji olsun)....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Detay-esas kaliteli değil, sadece ''tipi''(görünüşü) fiyakalı(o da zaten Tr'ye gelmeyen Honda CB1000r'dan aşırma)...
    The Power of The Dreams.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    so sexy

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Pulsarin malzeme kalitesi fuarda pek cok cinliden gozume daha iyi goruntu, neyle karsilastirdiginiz da onemli saydiginiz diger ozelliklerle 7000 tl'ye alinabilir gorundu...

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben 1.80 m boyundayım ve mt09 testine katılmıştım. bence sorun yaşamazsınız boyla ilgili, hatta isterseniz fotoğraf falan da gönderebilirim fikir vermesi açısından.

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducatilerle aprillalar çok hoş göründü gözüme. Bir de birkaç hostes fotosu olsaymış fena olmazmış

Peki bu MT-09 un yüksekliği hakkında bir fikriniz var mı? Yani 1,86 mt boyunda biri için küçük yapıda bir motor mu?
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hanım ve çocukla gidince mankenlerden uzak durdum mecburen hudson derinin orada çok sıcak kanlı konser broşürleri dağıtan hatunlar da vardı, çok güler yüzlüydüler
    cenkito bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1.80 m boyundayım ve mt09 testine katılmıştım. bence sorun yaşamazsınız boyla ilgili, hatta isterseniz fotoğraf falan da gönderebilirim fikir vermesi açısından.
    Motor üstünde çekilmiş fotolar varsa eklerseniz sevinirim. Malum motor reklamlarında kullandıkları test pilotlarının boyu muamma. En azından içimizden birinin yeni modeller için böyle fotolar paylaşması gerekir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)