Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ufak bir belgrad ormanı gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    dexter57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x8 200
    merhaba arkadaşlar bugün kafam esti arkadaşıda aldım belgrada ufak bir gezi yaptık çok resim yok ama çamurla uğraşmaktan resim çekmeye fırsat olmadı birde girdik bir yola birazcık kaybolduk allahtan navigasyon vardıda yönümüzü bulduk yoksa işler kötüydü. bişey anladım scooterla ormana girilir ama çamurlu ormana girilmez videoda var ama beceremedim yüklemeyi.

bu ilk girişte tertemiz motorum

buda berbat hali arkayı çekmeyi unuttum çok fena çamur birikmiş artık iyi bir yıkamam lazım

biliyorum burdaki gezilerin yanında bu hiç birşey ama ben ilk defa motorla ormana gittim ve çamurla boğustum resmen 2 saat kaybolduk zaten tam macera oldu benim için allah navigasyonu bulandan razı olsun valla çıkamazdık biz ormandan gece yarısına kadar
    cenkito, Pasali1921, Ahmet Abi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    kaç kişi gittiniz tek motormu kaybolduk dedin ya

ayrıca tek niye gidion arasana beraber gidek :D
    dexter57 bunu beğendi.

Motosikleti
    piaggio x8 200
    tek degildim yaw arkadaşımda vardi cuma namazından sonra aradım arkadaşı bi anda karar verdik tek motor gittik yani, bir daha sefer beraberde gideriz inşallah sitede yeniyim pek tanıdığım kimse yok burada zamanla topluca gezi yapmayı bende istiyorum çok güzel olur

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Kimse size "Dur gittiğin yol yol değil" demedi mi hocam?Şaka bir yana bazen kaybolmakta lazım.Kazasız sürüşler.

Motosikleti
    piaggio x8 200
    dedilerde motorcu adam öyle lafları dinlermi, benim için kaybolmak zevkti macera olsun biraz dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

bu resimleride arkadaşım çekmişti bugün aldım ondan sadece motor olmaz üstündekide önemli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)