Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kefken Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150

Kefken istikametinde seyir ederken izmit körfezde bulunan burgerking e berkay ve serkan abinin acıkmasından dolayı bir süre mola veriyoruz hemde motosikletleri dinlendirmiş oluyoruz hemde kendimiz dinleniyoruz

Serkan abi arkadan tek gözü ile geliyor CBF600 halk arasında hayvan

Kandıra girişinden bir görüntü Tabelasız gezimi olur demi arkadaşlar

İzmit otoban çıkışı kırmızı ışıklar da berkay fotoğraf çekiyor

Kefken Cebeci mahallesinde kamp alanımıza yerleşirken çadırlar kurulurken çadır kurması çok zevkli tolamasını sevmiyorum ama

Garibanlığın gözü kör olsun masamızın bir mutfağımızın olmadığından cbf600 üzerinde berkay efendi kahvaltı hazırlarken

İlk sabahın ilk kahvaltısı ellerine sağlık arkadaşlar güzel oluyor kampda arazide açık havada kahvaltı yapmak

sabah kahvaltıdan sonra üstüme bir yorgunluk çöktü ama hava çok güzel berkay ve sekan abi deniz hazırlık yapıyor bende Şezlog a uzandım dinleniyorum

Denizle alakalı olan resimleri yüklemiyorum belki diğer arkadaşlar rahatsız olabilir serkan abinin göbek falan var göstermek istemeye bilir

Cebeci mahallesi ne öyle yemeği yemek ve akşam nerelere takılacağımızı araştırırma ya gittik deniz muhteşem Karadeniz in tüm özellikleri vardı azgın dalgalar hiç eksik olmadı ama denizde dalga olmasaydı belkide o kadar zevk almayacaktık. yemeğimizi yedik akşama takılacağımız yerleri keşfettik ve bölgede çok meşhur olan pembe Kayalar bölgesine gidiyoruz.

CBF Kardeşliği kırmızı siyah özgürlüğün ta kendisi

serkan abi ile bir kare berkay kamera arkasında

Bu nasıl bir fotoğraftır berkay bu bana yapılır mı çarpılmış gibi çıkmışım oradaki düşünce Ya Serkan abi aksam oluyor ne yiyecez oda diyorki ben karışmam ne yaparsan yap

Berkay SERT den bir kare hep omu fotoğraf çekecek ekibin kameramanı dır kendisi

Bu karede Yaşlı Ve Genç Karşılaştırması Yapılıyor

BUNDAN SONRAKİ BAKACAĞINIZ FOTOĞRAFLAR KARADENİZİN AZGIN DALGALARI VE KEFKEN İLÇESİ PEMBE KAYALARDAN GÖRÜNTÜLER OLACAKTIR

Şaşınlık içerisinde dalgaları izliyoruz hani adamı yutar derlerya gerçekten adamı yutar bu dalgalar

Birde resimlerimi Beğenmezler arkadaki fona bakın beee

Meşhur o pembe kaya çok güzel görünüyor

Berkay zaten her yer kaya o kaya parçasına neden çıktın

Akrabalarını gördü de karşı kıyıda onu gösteriyor.

Pembe kayalardan bu kadar görüntü yeterli daha önceden gitmeyen nereye gitsem diye düşünenler varsa tavsiye edilir.

Artık pembe kayalardan geri kamp alanımıza çadırlarımızın yanına gidelim gece karanlığa kalmadan akşam yemeğimizi hazırlayalım sonra şehre tekrar geçer akşam eğlenceleri nasıl bakalım

Gece yakacağımız kamp ateşi ve akşam mangal için hazırlanmış odunlar

Berkay ın kamp ateşini hazırlarken bilemezdiki ormanı yakacağı hahah şaka şaka yakmadı ormanı falan

Bende akşama tavuk ızgara yapmak için hazırladığım odunlar

etlerimizi pişirdik yedik onları çekmeye fırsat kalmadı

hepsini yedik

Kamp ateşimiz dışarıda hava 35 derece biraz üşüdük sanırım

Kamp olurda ateş yakmadan olurmu olmaz tabi 50 derece havada olsa ateş olmazsa olmazdır.

Bu resim den anlaşıldığı gibi Kefken gezi ve kampının sonuna gelmiş bulunmaktayız buralara gelmeyi isteyenlere tavsiye edeceğimiz bir yerdir çok güzel gezilip görülecek yer var 2 gece konakladık hiç sıkılmadan çok zevkli geçti resimleri umarım beğenirsiniz seneye mutlaka gene gitmek lazım diyorum.
    designer79, EFEKAN09, egelim 43 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Cadde34 Motosiklet Tutkunlari

Cadde34MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Elinize kolunuza sağlık güzel kareler...
    serdar37100 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize kolunuza sağlık güzel kareler...
    Teşekkürler

Cadde34MT

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Kefkene yıllardır gideriz ve kalırız motorla gitmek hiç nasip olmadı.Pembe kayalardan atlamaktan da mükemmeldir bu arada.Paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kefkene yıllardır gideriz ve kalırız motorla gitmek hiç nasip olmadı.Pembe kayalardan atlamaktan da mükemmeldir bu arada.Paylaşım için teşekkürler.

Usta dalgalar 10 metreyi aşıyordu oradan atlasaydık kara deniz bizi yutardı kesin

Cadde34MT

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta dalgalar 10 metreyi aşıyordu oradan atlasaydık kara deniz bizi yutardı kesin
    Eeee Karadeniz dalga olduğu zaman vargücünle biryere kadar yüzersin tam kayaya tutunursun çıkacam derken dalga seni bir alır pir alır

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    yok abi 10 metrelik dalga vardı takaları bile alabora edecek durumdaydı insanın kurtulma sansı yoktu yüksekliği biliyosundur üstünden taşıyordu yeri geliyordu dalgalar fenaydı ama izlemesi harika bir zevk veriyordu

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Hayatımda. Gordugum. En çirkin. Yer. Pislik. Naylon poset. Dolu.
    Ben begenmedim.

Bir. Pembe. Kaya. Icin. Saçma yaaaaa. Benzine. Yazik

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel bi etkinlik olmuş kefken iyidir güzeldir ama orada deniz e girmekten hiçbir zaman zevk almadım

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda. Gordugum. En çirkin. Yer. Pislik. Naylon poset. Dolu.
    Ben begenmedim.

Bir. Pembe. Kaya. Icin. Saçma yaaaaa. Benzine. Yazik

size sadece şunu söyleyeyim kaldığım süre içerisinde her gece traktörle belediye plajların kumunu eleyerek temizliyordu en ufak pislik yoktu ben görmedim bu yıl ben çok memnunum yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi etkinlik olmuş kefken iyidir güzeldir ama orada deniz e girmekten hiçbir zaman zevk almadım
    Durgun deniz arıyorsanız yanlış tercih dalgalı hep hareketli birdeniz arıyorsanız burası orası mutlaka derin değil deniz hemde kumsalı çok uzun gece çadırda uyurken ne kadar uzakta olsanız da denizin sesini duyarak uyumak gerçekten çok güzel :D

Cadde34MT

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    güzel ve özel kareler,kamplı geziyi görünce insanın uzun bir geziye çıkası geliyor.o ölmüş hayvan iskeleti size gece birşey olur hissi verdimi bilmiyorum ama ben olsam orada biraz çekinerek kalırdım, ama motorla gezmek insana iyi geliyor terapi gibi birşey.paylaşım için teşekkürler...

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler gezilerinizin devamını dilerim kazasız belasız geziler...

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel ve özel kareler,kamplı geziyi görünce insanın uzun bir geziye çıkası geliyor.o ölmüş hayvan iskeleti size gece birşey olur hissi verdimi bilmiyorum ama ben olsam orada biraz çekinerek kalırdım, ama motorla gezmek insana iyi geliyor terapi gibi birşey.paylaşım için teşekkürler...
    yok abi ya 3 tane yam yam gibi motosikletçinin yanına gelmeye cesaret edemezdi hayvancağız
    etrafımızda 100 150 metre ılerımızde 20 tane falan çadır vardı zaten biz aıle olmadığımızdan yaklaşmak istemedik belki rahatsız olurlar

Cadde34MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)