Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Max ımla 500 km lik hafta sonu turum Mersin-Niğde

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Bu hafta sonu ne yapsam ne yapsam diye düşünürken havaların kötü olma riskinide göze alarak memlekete doğru max ımla gitmeye karar verdim. henüz 1000 km de rodajı bile tamamlanmadı yağını yeni değiştirmişken yol gözüktü..

çantamı hazırladım 2 gün kalacağım için uzun kollular yede çamaşırlar vs vs doldurdum. dizlik 1 kask eldiven ve mont ile yola koyulmaya hazırdım. motorun yüklenmiş hali ;

Uploaded with ImageShack.us

ve yola çıktım otobanı kullanmadım en eski virajlı alman mezarlıgının oldugu yolu tercih ettim, gülek taraflarına geldiğimde hava soğudu ve bir titreme geldi anladım ki montumu giyinmem gerekiyor ufaktanda bir su molası verdim ve manzarayı biraz izledim gerçekten doğa harikası.

ve niğde merkeze akşam olmadan kendimi atmış bulunuyorum,

buda niğdedeki bağımız bahçemiz uzun zamandır gelmiyordum

gelmişken bide mangal yakmamak olmaz

pazar günü saat 11 gibi yola çıktım saat 2 de mersine vardım. yağmura yakalanmamam büyük şanstı. yolda hiç mola vermeden direkt geldiğim için resim çekemedim.

yolda tek sorun dönerken arka çanta egzozun üstüne oturduğu için biraz kendini ve çantayı yakmış o da benim hatam.

Max ın hiç nefesi kesilmedi yolda bir kez daha bu motoru takdir ettim ben yoruluyorum ama motor yorulmuyor
    zenon bunu beğendi.
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Paylaşım için sağolun... Max çinliler arasında en sağlamlarından birisidir. Başka planlarım olmasaydı alıcağım motor kesinlikle max olurdu... Düşünenlere önerilir
    okan4037 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)