Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Cem ve Yeni Motoru Fazer

Motovento
    REKLAM ALANI
    ytczm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bin inşallah. Fazer'in ayrı yeri var bende, almayı çok istediğim bir motor ama sanırım almayacağım İçimde uhde olarak kalacak

İnsan enduroya bulaşınca başka motora binmek istemiyor
    CEM. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Umarım kazasız belasız binersin, senin adına çok sevindim. Hyosung ile ilgili bir kaç sorum var. Tecrübeli ve bilgili birisi olduğunuz için soruyorum;
    1- Siz cbr 125 yerine Hyosung ile başlasaydınız ne gibi eksi yönleri yada ne gibi sorunlarla karşılaşırdınız?
    2- Sadece elektrikli bisikletle 1000 km deneyimi olan bana bu gt250rı önerir misiniz?
    CEM. bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Cemim maşallah çok temiz görünüyor. Hayırlı, uğurlu olsun. En sonunda 600'lüğe adım attın . Geriye ıslatmak kalıyor :D. Bu haftasonu büyük ihtimalle bir araya geliriz. Haberleşiriz zaten. Kendine iyi bak.
    CEM. bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
    CEM. bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cemim maşallah çok temiz görünüyor. Hayırlı, uğurlu olsun. En sonunda 600'lüğe adım attın . Geriye ıslatmak kalıyor :D. Bu haftasonu büyük ihtimalle bir araya geliriz. Haberleşiriz zaten. Kendine iyi bak.
    aynen çiçek çiçek tamamdır paslaşırız dostum sende dogru kararı verdin FA'yı satmamakla ahmet kızıyordu twoyu sattırmıyorum diye şimdi hepten kızacak :D

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım kazasız belasız binersin, senin adına çok sevindim. Hyosung ile ilgili bir kaç sorum var. Tecrübeli ve bilgili birisi olduğunuz için soruyorum;
    1- Siz cbr 125 yerine Hyosung ile başlasaydınız ne gibi eksi yönleri yada ne gibi sorunlarla karşılaşırdınız?
    2- Sadece elektrikli bisikletle 1000 km deneyimi olan bana bu gt250rı önerir misiniz?
    merhaba dostum senin konularına göz gezdirmiştim az buz hatırlıyorum motosiklete yardımcı olması için sanırım elektirik bisiklet almıştın.

Bu kadar ince eleyip sık dokuyorsan elektirikliden sonra cbr 125e geçmen gerekir hyo sana uçak gelebilir.

elektirikli ile cup motorun hatta schooterin arasında daglar kadar fark var. arada ciddd şekilde fren farkı ve tork var.

ben ilk elektirikli bisiklet sürdügümde frenleri ölü gelmişti.

fakat önerim cbr 125dir.

1- cbr 125 yerine hyosung ile başlasaydım çok daha zorlanırdım motordan düşüp motordan soguyabilirdim belkide.

motor öncelikle daha agır gidon açısı dar artçı bindiginde zaten geriye gitmek bir hayli zor . torklanması ivmelenmesi hyosungun bambaşka.

2- elektirikliden sonra hyosung ben önermem ama direk 250gtr ile başlayanda var. onlar yapıyorda ben neden yapamıyorum diyebilirsin fakat ben hyoda hiç kaza yapmadım . bütün kazalarım hyosungdan evelki motorlarımda oldu.

şimdi direk hyo ile motora başlayıp kaza yapan arkadaşlarda var öylede düşünebilirsin.

cbr 125 öneririm alıp satması bir hayli kolay. ne zaman kaybedersin nede para tam tersi tecrübe olarak + kalır sana.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Cevap icin çok teşekkürler dostum, cbr sanırım daha iyi olacak

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap icin çok teşekkürler dostum, cbr sanırım daha iyi olacak
    sadece yaşayacagın zorlukları saydım fakat kesinlikle hyosungla başlanmaz demiyorum

Hyosungu severim ilerde parayı vurunca sattgım eski motorumu bulup salonuma süs diye koyacam yada duvara astıracam

Bu arada cbr250 ilede başlayabilirsin fakat insan çok okuyup araştırıncada kafası karışıyor bu bir gerçek.

herkesin görüşün herkesin zevki ve düşüncesi farklıdır sen yine her telden çıkan sesi dinle fakat aklında olan motorların üstüne bin bi kendini test et ne hissediyorsun nasıl geldi gerçekten almak istiyormusun asıl kararı motorların üstüne binip test ettginde vericeksin.

hatta en mantıksız buldugun motoru bile alabilirsin.

hayırlısı diyelim.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Hayırlı olsun Cem...
    İçtenlikle sevindim, adına. Motor diyarının en güzel kızını kapmışsın ;) Sevdanız tam olsun. Güle güle, kazasız belasız, çiziksiz fiskesiz bir aşkınız olsun her daim...

Darısı "diğer" Fazer hastalarının başına
    CEM. ve CanKarsiyaka bunu beğendiler.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    kazasız sürüşler arkadaşım,güzel motor!!!
    CEM. bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    gerçekten çok güzel bir motor geçmişiniz var sürekli farklı tatlar farklı deneyimler, son olarak son motorunuz gerçekten çok güzel maşallah

Allah kaza bela vermesin inşallah

kendimi adnan oktar gibi hissettim maşallah-inşallah

O kedi canını
    CEM. bunu beğendi.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    forumu epeydir takip ediyordum sonra bir ara üye olayım dedim, ama hiç mesaj atmadım okuyorum belki teşekkür de ediyorum ama yazmıyordum bu konu çok hoşuma gitti mükemmel hazırlamışsın nazar değmesin maşallahı var motorunun
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok güzel bir motor geçmişiniz var sürekli farklı tatlar farklı deneyimler, son olarak son motorunuz gerçekten çok güzel maşallah

Allah kaza bela vermesin inşallah

kendimi adnan oktar gibi hissettim maşallah-inşallah

O kedi canını
    Teşşekür ederim sagolun aynen adnan oktara bende çok gülüyorum forumdaki bütün yorumları okuyunca maşşalah inişşalah falan biraz o hissi uyandırıyor fakat konuyu açan kişi rica etmiş üyeler ne yapsın

chopper hala damagımda kaldı diyim

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:07 ----------

Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumu epeydir takip ediyordum sonra bir ara üye olayım dedim, ama hiç mesaj atmadım okuyorum belki teşekkür de ediyorum ama yazmıyordum bu konu çok hoşuma gitti mükemmel hazırlamışsın nazar değmesin maşallahı var motorunun
    teşşekkür ederim size en sonunda yorum yazdırabildiysem ne mutlu bana

Konuyu daha uzatıp daha denli hikayelerde yazabilirdim her motorla yaşadıgım degişik anılarım var fakat tadında kalsın istedim ..

sizde umarım istediginiz motora kavuşursunuz
    auditore ve kakare bunu beğendiler.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    allah kaza bela vermesin hayirli ugurlu olsun izmirde bi bulusma olursa mutlaka katılmani istiyorum açıkcası tekerin düz bassın
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Hayırlı olsun kardeşim güzel motor kazasız belasız geziler diliyorum...
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA STR
    Kardesimm hayirli ugurlu olsun sahsi fikrim cok dogru bir tercih yapmisin senden bekledigim yzfR6'idi sasirttin beni ama iyi anlamda tabiki de kazasiz belasiz surersin insallah ama burdan ogrenmem olmadi izmire gelince ayrintili konusacaz
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki inazuma
    Kazasız belasız inşallah fazer da gerçekten çok iyi duruyor ;)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)