Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yanlız başına 2700km ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    emeğine sağlık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Çok güzel ve maceralı bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler bende buna benzer bir sıkıntıyı Ereğli motosiklet festivalinde yaşamıştım ama benin size göre şansım arızayı yolda yaşamamam oldu ben Ereğli ye girdim kamp alanına çadırımı kurdum korteje bile katıldım kamp alanına dönüş yolunda motor stop etti ve bir dahada çalışmadı (motor 2000 model yamaha virago 535 ti) usta bulundu motor incelendi ve konjektör ün arızalı olduğu anlaşıldı tabi buna bağlı olarak aküde iflas etmişti neyse ki yeni konjektör dü aküy dü derken sorun çözüldü ama benimde moralim sıfıra inmişti yolda hele ki memleketten uzakta tenha bir yolda böyle bir olayla karşı karşıya kalındığında bütün her şey altüst oluyor çok kötü bir duygu Allah cümlemize kazasız belasız ve arızasız geziler nasip etsin...

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    aynen hocam valla iznikte kaldım, yenişehire gittim olaki statör bulamasam mecbur feribotla istanbula dönecektim hazır sıfır aküyle yürüyoken ama Allaha şükür sıkıntıyı çözdük de yoluma devam edebildim

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Koskocaman bir "HELAL OLSUN" demekten başka bir söz bulamıyorum motordaşım, bende de aynı motordan olduğu için senin bu gezini ne şartlarda yaptığını en iyi ben anlarım. 8. senemde olmama rağmen hâlâ ilk motorum Kanuni Tiger 250 ile yollarda olmanın keyfini yaşıyorum. Daha gidilecek çok yol var, sağlıcakla kal, yolun açık olsun... Unutma; her yerde bir Kanuni servisi var. Ben çok yardımlarını gördüm. Motor yolda bıraksa da servis bırakmaz... Antalya'dan selamlar!...
    fromghetto bunu beğendi.
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Güzel yazı , tebrikler

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    güzel gezi yapmışsın tekerine sağlık ...böylece çinli ile yol yapılır mı diyen arkadaşlarında merakını gidermiş oldun helal olsun diyorum
    ama başlıkta alanyaya gideceğini de yazmışsın alanyayı esgeçtin anladığım kadarıyla

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    Eywallah arkadaşlar sağolun. Haklısın planda alanya da vardı ama es geçmek zorunda kaldım hastaneden haber bekliyodum aradılar ameliyat için çağırdılar şu an hastanedeyim inşallah yarın ameliyat olucam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)