Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motogezi 6. (30 köy,kasaba,şehir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Güzel bir gezi olmuş tebrikler önce çevrenizi gezerek en doğru olanını yapıyorsunuz bence bu arada benim gibi tek tabancacılarda epeyde çoğalmış
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş tebrikler önce çevrenizi gezerek en doğru olanını yapıyorsunuz bence bu arada benim gibi tek tabancacılarda epeyde çoğalmış
    Teşekkürler,Evet nedense herkez tek takılıyor,ama gezmek belkide böyle olmalı ,Trakyanın heryerini gezmek istiyordumki kış gelmek üzere
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    çok güzel kareler..tebrik ederim.. kazasız belasız sürüşler : )

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    Harika bir gezi. Nice gezilere

penamen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 125
    Çok güzel yerler evet. Bahsettiğiniz yer armağan barajı değil galiba o biraz daha Demirköy İğne ada tarafında olması lazım. 33,tugayda şöfördüm bende, bütün hudut taşlarını gezdim şimdi kısmetse motor ile yapıcam.
    Ya doğrulardan yanasın yanmayı göze alarak yada yanlışın yanındasın karanlığa sığınarak..

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel kareler..tebrik ederim.. kazasız belasız sürüşler : )

Teşekkürler,amin cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Alıntı yokum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi. Nice gezilere
    Teşekkür ederim,devam ediyorum, 7. sini geçen gün gerçekleştirdim,burada

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Alıntı penamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yerler evet. Bahsettiğiniz yer armağan barajı değil galiba o biraz daha Demirköy İğne ada tarafında olması lazım. 33,tugayda şöfördüm bende, bütün hudut taşlarını gezdim şimdi kısmetse motor ile yapıcam.
    Şimdi haritayı açıp inceledim,armağan barajının bir kolu,karadere den inişte çekmiştim zaten fotoğrafı,oralarda sakin insaneli değmemiş bildiğiniz güzel yerler varmı
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

Yusuf Bey, 10 numara gezi olmuş, tam benim sevdiğim türden Fotolar ve anlatım da harika. Paylaşım için teşekkürler. Allah kazasız belasız nicelerini nasip etsin inşallah.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf Bey, 10 numara gezi olmuş, tam benim sevdiğim türden Fotolar ve anlatım da harika. Paylaşım için teşekkürler. Allah kazasız belasız nicelerini nasip etsin inşallah.
    Sağolun Oğuz bey,sizin memlekette çok güzel gerçekten,gez gez bitiremedim bir türlü,zatende bitmesin biterse nereleri gezerim daha sonra ben
    Amin cümlemize

Enez gezisi
    DusenAdam bunu beğendi.

Valla bir tane cup alip gezmek lazim böyle ya. Çok hoşuma gitti gezi

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı rsomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bir tane cup alip gezmek lazim böyle ya. Çok hoşuma gitti gezi
    Teşekkürler
    Kullanımı en kolay motor,ne debriyaj derdi ne istop ettirme korkusu

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun Oğuz bey,sizin memlekette çok güzel gerçekten,gez gez bitiremedim bir türlü,zatende bitmesin biterse nereleri gezerim daha sonra ben
    Amin cümlemize

Enez gezisi
    Enez gezisi raporunuzu da okumuştum ama orada Erikli ile Enez arasında tamamen sahil şeridini izleyen bir rota çizmişsiniz. Öyle bir rota bulamadım ben maalesef. Keşan-Enez kara yolundan kıyılara inip tekrar ana yola çıkarak izlenebilecek bir rota çizebiliyorum. Tatil trafiği sona erince, daha önce arıza nedeniyle yarım bıraktığım Enez gezimi yapacağım kısmetse. Gezinizin Google Earth ya da benzeri bir programla kaydedilmiş bir rotasını elde edebilirsem gerçekten çok işime yarar.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enez gezisi raporunuzu da okumuştum ama orada Erikli ile Enez arasında tamamen sahil şeridini izleyen bir rota çizmişsiniz. Öyle bir rota bulamadım ben maalesef. Keşan-Enez kara yolundan kıyılara inip tekrar ana yola çıkarak izlenebilecek bir rota çizebiliyorum. Tatil trafiği sona erince, daha önce arıza nedeniyle yarım bıraktığım Enez gezimi yapacağım kısmetse. Gezinizin Google Earth ya da benzeri bir programla kaydedilmiş bir rotasını elde edebilirsem gerçekten çok işime yarar.
    Oğuz bey sahile tam paralel bir yol malesef yok,ama ben genelde orman yollarını kullanırım,eğer motorunuz profilinizdeki ise siz hayli hayli gidersiniz
    ben vakit yetmezliğinden gülçavuştan çıktım,ama ondan öte orman yolları hala devam ediyor
    Google maps tan size oraları gösteremiyorum,çünkü oraları yol olarak görmüyor site,GPS den bakmak lazım,başarsoftun haritası en ücra yolları dahi göstermekte,yeterki seçeneklerde toprak yollarda işaretli olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yusuf ,eline saığlık güzel geziyorsun,güzel fotoğraflar çekiyorsun,güzel de paylaşıyorsun.
    tek başına gezmenin keyfini ben de yıllar önce keşfettim,olabildiğince sürdürmeye çalışıyorum.

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz bey sahile tam paralel bir yol malesef yok,ama ben genelde orman yollarını kullanırım,eğer motorunuz profilinizdeki ise siz hayli hayli gidersiniz
    ben vakit yetmezliğinden gülçavuştan çıktım,ama ondan öte orman yolları hala devam ediyor
    Google maps tan size oraları gösteremiyorum,çünkü oraları yol olarak görmüyor site,GPS den bakmak lazım,başarsoftun haritası en ücra yolları dahi göstermekte,yeterki seçeneklerde toprak yollarda işaretli olsun
    Teşekkür ederim, bu şekilde araştırıp orman yollarını kullanacağım. Bu arada sanırım artık bir GPS almamın zamanı geldi. Normal haritalarda birçok köy yolu bile görünmüyor maalesef. Gerçi insanın yolu kendisinin keşfetmesi daha keyifli oluyor ama zaman sorunu ortaya çıkabiliyor sizin de belirtiğiniz gibi...

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf ,eline saığlık güzel geziyorsun,güzel fotoğraflar çekiyorsun,güzel de paylaşıyorsun.
    tek başına gezmenin keyfini ben de yıllar önce keşfettim,olabildiğince sürdürmeye çalışıyorum.
    Savaş abi sağol,
    Kafa dengi insan bulmak çok zor,karakter uyacak,renkler ve zevkler uyuşacak ,gezmek için bunların hepside yetmeyebilir,en iyisi belkide tek takılmak.
    (Kendime eş arar gibi sıraladım ama (: )

**ymh** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apachi RTR 150 2013
    Güzel gezi için teşekkürler tekerinize sağlık

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı **ymh** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi için teşekkürler tekerinize sağlık
    Aradan biraz zaman geçmiş fakat sizin yorumunuzu yeni gördüm,teşekkürler

setunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanik 150cc
    tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş , fotograflarda cok güzel
    havalar ısınınca bende buna benzer bir gezi planlıyordum
    Hevesim 2 kat daha arttı

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı setunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş , fotograflarda cok güzel
    havalar ısınınca bende buna benzer bir gezi planlıyordum
    Hevesim 2 kat daha arttı
    Bahar geliyor,etraf yeşermeye başladı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)