Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motogezi 6. (30 köy,kasaba,şehir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasınız bende hepinize zahmet edip cevap yazdığınız için teşekkür ederim
    Uzun zamandır İstanbulda ikamet ediyordum ,bu sene dönüş yaptım,hafta sonları mümkün mertebe,imkanım olduğu sürece gezmek istiyorum

İlk başlarda arkadaşlarım ile başladık gezilere,derkende topu topu 3 motor, arkadaş sürekli asfalt yolları kullanma taraftarı,toprak yola imkanı yok sokamazsınız,bir süre sonra ayni yolu tekrar tekrar geçmeye başlıyorsunuz ve bunun adınada gezi diyorsunuz

Düşününki bir orman yolundasınız yanınızda çayınız,şekeriniz kahveniz ne gerekiyorsa varken,bir kahve köşesine oturup çayını orada içmek isteyen bir arkadaş çevresine sahibim

Tercih meselesi tabiiki ama,git bir çeşme başına otur bir ağaç gölgesine orada iç çayını,bu değişikliğinde tadını almaya çalış,sessiz sakin

Sırf bu yüzden uzun soluklu yapmış olduğum 2 gezi burnumdan geldi,fotoların hepsini sildim ve tek başıma gezmeye başladım,
    Belki ben garibim belki onlar

bu fotoyu sona koyduğumu zannediyordum unutmuşum
    Siz garipseniz ben de çok garip birisiyim
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    yusuf hocam çok güzel bi gezi olmuş çok güzel anlatımınızla renk katmışınız bende tekirdağlıyım eşimle işimizden dolayı edirnede ikametgah etmekteyiz buralara yolunuz düşerse bi yorgunluk çayımızı içersiniz.. ;) buralarda sizi gibi gezi yolculuk yapan yok, kafa dengisiniz o gerçek sizin gibi gezi arkadaşı bulmak gerçekten zor..
    Mz 150 ( 1991 ), Mobylette bionik 52 (1992 ), Honda Titan 125 ( 1997 ),
    Yamaha ybr 125 ESD ( 2013 ) ESTORIL BLUE.. Fotograf galerim.. http://zoroix.deviantart.com - 500px.com/zafer_ertem/

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yollar tam cross enduro için
    xtreme max alıp gelip geziceksin dag taş dere tepe

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika gercek bir kafa dağıtma gezisi olmuş tebrik ederim bu ara böyle birşey bende yapmayı çok isterdim güzel reset atmış olurdum
    Teşekkürler Cenk bey,Macera arıyorsanız size önerim,asfalttan Kastroya kadar gidin,Tam kastro ayrımının yanında sağa sapan stabilize bir yol var Çilingoz ve çatalcaya kadar uzanır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı thb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az yakar çok kaçar motorunla gez bakalım. Darısı başımıza. Yerin uzak olmasa atlar gelirim, gerçi yalnız gezmeyi seviyorsun imrendim.

Bol tebessümlü bir gezi olmuş. Yorumların bomba : )

Çantanda domates biberlerin haricinde ne vardı, neler aldın yanına onu da paylaşabilir misin?

Paylaştığın güzellikler için teşekkür ederim Yusuf kardeş. Yolun açık olsun.
    Sağolun sizinde yolunuz açık olsun
    Arka çantada genelde kişisel eşyalar ,yiyecek içecek+su+çay,şeker,kahve,yedek mont,ocak,kancalı lastikler,ve üzerine yatılabilecek büyüklükte petrol ofisi afişi Deniz taraflarına gidiyorsamda + paletler,şort,havlu,su altı gözlükleri

Ön taraftaki çantamda ise foto makinem yedek piller ,geniş açı objektifim,su,navigasyonum (arızalıydı bugün elime ulaştı) şaj aletleri

Asıl aletler koltuk altında
    Yedek şamprel,pompa,tamir köprüğü,şambrel yamaları,300 lümen El fenerim, Anahtar takımları,tornavida takımları,pense,yan keski,ayarlı pense,yedek buji,ön far için yedek ampül,kask için lastik file,yedek zincir ve ön dişli,izole bant,sentil ,Yedek çakım,böcek ısırma ve sokmalarına karşı krem ve amerikan panço
    Biraz daha büyük olsaydı birde çırak alıcaktım ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler güzel gezi, güzel paylaşım...
    Teşekkür ederim Salih bey

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz garipseniz ben de çok garip birisiyim
    Hep garip garip insanlar beni bulur zaten
    Teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf hocam çok güzel bi gezi olmuş çok güzel anlatımınızla renk katmışınız bende tekirdağlıyım eşimle işimizden dolayı edirnede ikametgah etmekteyiz buralara yolunuz düşerse bi yorgunluk çayımızı içersiniz.. ;) buralarda sizi gibi gezi yolculuk yapan yok, kafa dengisiniz o gerçek sizin gibi gezi arkadaşı bulmak gerçekten zor..
    Sağolun afer bey teveccühünüz,Edirneye bir kez gitmişliğim var oda üniversite sınavıydı ,onuda kazanamadıkya ):
    Aslında çok sosyal birisi değilim ama birgün oraya yolum düşerse tanışıp çayınızı içmek isterim
    zafer5959 bunu beğendi.
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Yarın nereye gitsem diye bakınırken gördüm yazınızı. Gerçekten çok güzel yollar ve resimler. Yarın nereye teker döneceği belli oldu sayenizde
    Tekeriniz hep düz bassın...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    valla buyuk zevkle okudum baktım fotograflara cok guzel ormandaki klube cok dıkkatımı cektı urperdım bu ara cok korku fılmı ızlıyomda oralarda hep boyle evler var

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı adiren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın nereye gitsem diye bakınırken gördüm yazınızı. Gerçekten çok güzel yollar ve resimler. Yarın nereye teker döneceği belli oldu sayenizde
    Tekeriniz hep düz bassın...
    Teşekkür ederim,Yarın bende kısmet olursa daha uzağa en ücra köşelere gitmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla buyuk zevkle okudum baktım fotograflara cok guzel ormandaki klube cok dıkkatımı cektı urperdım bu ara cok korku fılmı ızlıyomda oralarda hep boyle evler var

Terkedilmiş yerleri gözlemlemeyi çok seviyorum,o klübede yol kenarı değil daha içeride kalıyor,ya orman işçileri yada köylülerin mahareti
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Yusuf Ustaaaa
    buralarda mı karşılaşacaktık
    Demirciler den Gökhan ben.
    Valla çok imrendim fotolara

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf Ustaaaa
    buralarda mı karşılaşacaktık
    Demirciler den Gökhan ben.
    Valla çok imrendim fotolara
    Yusuf ustamı,Gökhan mı Ben sizi tanıdığımı sanmıyorum

Motosikleti
    Ya resimlerdeki sen değilsin, yada ikizin kadar daha doğrusu birebir benziyor benim dediğim kişiye.
    Sağlık olsun benzettim demek ki. Kusura bakma.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Yok Gökhan benim şaka şaka

Hakikaten burada karşılaşmak varmış,motoru satmıştın ama görünüşe göre hala kurt var içeride,ne yaptın o kibrit kutusundan arabayı

Motosikleti
    Gökhan mı, şaka mı ))
    Dedim adı Yusuf olacak, Üj bej olacak, şekil aynen bu kadar da benzemez diyordum ki şaka yapmışsın

Ben çok eskiden beri buralardayım. Yazmam ama takip ederim. 106 yı sattım, başka araba var. İş güç derken motordan uzak kaldık.
    İnşallah yakın bir zamanda düşünüyorum.

Sen de iyisindir umarım. Yokluğunu arar oldum İstanbul da

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    İnşallah en kısa zamanda tekrar alırsın,Bende oradan ayrıldıktan sonra bu motoru aldım kendime 100 de 200 memnun kaldım diyebilirim
    İstanbulda yaşadığım yılların sitresini atmaya çalışıyorum böylece
    İş güç ise aynen devam meslek devam ediyor yani

Yarın kısmet olur ise bir gezi daha yapmayı düşünüyorum,o yüzden ben çıkmak zorundayım,tekrar görüşürüz bendende eskiymiş üyeliğin

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık kazasız belasız geziler diliyorum...

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık kazasız belasız geziler diliyorum...
    Teşekkür ederim Fatih bey,amin cümlemize.

PROMETEUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL 650 / VFR 800 / Hayabusa
    Guzel gezi olmus paylasim icin tesekkurler

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Geçtiğimiz Pazar biz de senin rotana benzer bir rotada yol aldık bir arkadaşla.
    Çorlu--Çerkezköy--Saray--Vize--Üsküp--Dupnissa mağarası--Dereköy--Kırklareli--Vize--Saray--Çerkezköy--Çorlu
    Senin gibi stabilize yollara girmedik yalnız. Asfalttan yumuşak yumuşak Özellikle Üsküp' den mağaraya giden yolu ve sonrasında Dereköye giden yol çok zevkli. Tamamen yeşillikler içerisinde ve bol virajlı. Yol iki arabanın kıl payı geçebileceği genişlikte asfalt, çok bozuk değil. Şiddetle tavsiye ederim
    Dupnissa mağarasını da ilk kez gördüm. Gerçekten görülmesi gereken bir yer miş. Yemeğimizi de Dereköy de bir alabalık çiftliği var giderken solda orada yedik. Lezzetliydi.
    Paylaşımın iyi ki bana ilham vermiş de bu rotayı yapmışız.
    Tekerin hep düz bassın...
    Aşka düştüm ben de geldim

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Güzel. Gezi. Inova güzel makina

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Hocam harika olmuş gezi tebrik ederim.Bu arada yakıt tüketimi başlıbaşına bir efsane olmuş tebrikler.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı PROMETEUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel gezi olmus paylasim icin tesekkurler

Sizede teşekkürler Hüseyin bey

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı adiren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz Pazar biz de senin rotana benzer bir rotada yol aldık bir arkadaşla.
    Çorlu--Çerkezköy--Saray--Vize--Üsküp--Dupnissa mağarası--Dereköy--Kırklareli--Vize--Saray--Çerkezköy--Çorlu
    Senin gibi stabilize yollara girmedik yalnız. Asfalttan yumuşak yumuşak Özellikle Üsküp' den mağaraya giden yolu ve sonrasında Dereköye giden yol çok zevkli. Tamamen yeşillikler içerisinde ve bol virajlı. Yol iki arabanın kıl payı geçebileceği genişlikte asfalt, çok bozuk değil. Şiddetle tavsiye ederim
    Dupnissa mağarasını da ilk kez gördüm. Gerçekten görülmesi gereken bir yer miş. Yemeğimizi de Dereköy de bir alabalık çiftliği var giderken solda orada yedik. Lezzetliydi.
    Paylaşımın iyi ki bana ilham vermiş de bu rotayı yapmışız.
    Tekerin hep düz bassın...
    Yolda karşılaşmadık Bende bu hafta :Üsküpü ten sonra armutvereni geçip dupnisaya doğru köprüye kadar ayni düzelgahı kullanmışız,Ben köprüden sonra sola dönerek iğneadaya arkadan dolaşmak istedim Birazdan fotoları paylaşıcam,Zaten o yolu kullanmaklada iyi etmişsiniz ,Pınarhisardan dupnisaya giden yol kapalıymış,Şaban Usta var forumda onunla karşılaşmamızda bana söyledi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel. Gezi. Inova güzel makina
    Teşekkürler Hellas,bu motoru almakla iyi seçim yaptığımı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam harika olmuş gezi tebrik ederim.Bu arada yakıt tüketimi başlıbaşına bir efsane olmuş tebrikler.
    Teşekkürler,çok memnunum yakıtından zaten bu nedenle bu motoru aldım,bozuk yollarda debriyaj derdi istop ettirme derdi yok,yakıt gezinin olup olmamasında önemli bir etken zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)