Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24-25 Ağustos Sorgun Göleti Kampı Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın hürkan...konu bu şekilde foruma taşınmayabilinirdi. sanki birileri daha öncesine dayanan gizli bir çekişmenin intikamını alırcasına buraya taşıdı ( ben bu yazılanlardan bunu algıladım, böyle olduğuna dair hiç bir duyum almadığım halde) ..Ki bence Atila durumu anlamaya çalışıyor, böyle bir algısı varsa nedenini sormasıda doğaldır..Ama bunun birileri tarafından fırsata çevrilmesi hiç ama hiç şık olmadı...Motorculara yakışmaz...Önemli olan sevebilmek için nedenler bulmaktır, nefret etmek için değil...
    Çağımızın hastalığı ön yargı , bazen hepimiz düşüyoruz bu tuzağa.Hallolmıyacak mesleler değiller sıkmayın canınızı.. Bazen zaman bile bi başına çoğu şeyi çözüyorr..
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlikteki sorun ile ilgili ufak birkaç fısıltı geldi kulağıma, yani tavırların sebebini anlıyorum ama konusularak çözülebileceğine inanıyorum bunların.Helede karşımızdaki insan memnun olmadığı davranışlar karşısında bile halen teşekür ederek başladığı konusmayı teşekür ederek bitiriyorsa.
    Atilla bey kusura bakmayın durum telafi edilecektir.Herkezin özelmesaj kutusu var bazı konuları ordan sorarakta aslında cevap alına bilirdi,lakin foruma dökmeyi uygun gören arkadaşlarvar , bunun altında yatan nedenleri az cok biliyoruz,neyse sağlık olsun.Ve lütfen sayfa artık amacına uygun olarak kullanılsın.
    Hayır Hürkan ,

Mademki bu kadar çirkin bir itham var , itham eden kişi AÇIK AÇIK neler olduğunu yine buraya yazmalı. Kulağa gelen fısıltılar , gizli saklı ithamlar motorcuya yakışmaz.

Açık seçik yazılsın neyse olan biten bizde bilelim . Üzerini böyle örtemezsiniz yapılan AĞIR İTHAMIN.

Saygılar

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

Çağımızın hastalığı ön yargı , bazen hepimiz düşüyoruz bu tuzağa.Hallolmıyacak mesleler değiller sıkmayın canınızı.. Bazen zaman bile bi başına çoğu şeyi çözüyorr..
    Bu sefer olmaz HÜrkan,

Zamana bırakılamayacak kadar ciddi bir İTHAM var.

Biz bu insanla binlerce km yaptık en ufak kusurunu göremedik.

Madem bildiği birşey var açıkça yazacak.

Saygılar
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu yazdıklarını açıkla ya da özür dile .

Ne demek bazı şeyler açıklanmaz !!!!!!!!

Ne yapmışki bu adam , nasıl bir davranışını gördünki bu kadar saçma sapan bir yazı yazabiliyorsun.

Uzun süredir tanıdığımız ve bu güne kadar karıncayı inictecek kadar bile kaba davranışına rast gelmediğimiz birisi hakkında nasıl böyle bir yorumda bulunabiliyorsun.

Varsa bir şey anlat bilelim yoksa seni YALANCILIK ile itham etmek bizim için çok hoş olmayan bir durum olacaktır.

Saygılar
    Arkadaşım, ortamı germe. Sen uzun süredir tanıdığın, karıncayı incitmeyen adamı nasıl biliyorsan, o şekilde bilmeye devam et. Öyle yalancılıkla itham etmek gibi birşeyi de aklından çıkar. Uzatma meseleyi. Varsa derdin özel mesaj at.

Motosikleti
    honda CB125e
    İginçtir okadar etkinlik paylaştım bukadar konuya rabet görmedim diğer guruplardaki arkadaşlardan , ama ne hikmetse bugun maşallahı var sayfadan ayrılmıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Seçkin Dosttum hiç gerilme sen bu oyunlara gelmiyecek kadar akıllı adamsınn ben gülüyorum inan..
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    lakin foruma dökmeyi uygun gören arkadaşlarvar , bunun altında yatan nedenleri az cok biliyoruz,neyse sağlık olsun.Ve lütfen sayfa artık amacına uygun olarak kullanılsın.
    neymiş arkadaşım altında yatan sebepler....atilla abi facebook sayfasına sordu, kendisinin forum üyeliği bulunmamakta yada dha önce oluşan nedenlerden dolayı yazmamakta...sonuçta facebook grubunda cevap verecek biri olup olmadığına dair bir soru sormuş..cevap alamayınca da buraya taşıdım belki bu saçma durumu açıklamak zorunda kalırsınız diye...

daha önce size yaptığım insancıl bir tavsiyeye verdiğin anlamsız çıkışının ardından öyle bir durumun yaşanması üzerine buraya taşımayı da vazife edindim...oluşturduunuz topluluun genel bir huyumu bu durum diye...senin gitmediğiniz son mesajından anladım...

Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın hürkan...konu bu şekilde foruma taşınmayabilinirdi. sanki birileri daha öncesine dayanan gizli bir çekişmenin intikamını alırcasına buraya taşıdı ( ben bu yazılanlardan bunu algıladım, böyle olduğuna dair hiç bir duyum almadığım halde) ..Ki bence Atila durumu anlamaya çalışıyor, böyle bir algısı varsa nedenini sormasıda doğaldır..Ama bunun birileri tarafından fırsata çevrilmesi hiç ama hiç şık olmadı...Motorculara yakışmaz...Önemli olan sevebilmek için nedenler bulmaktır, nefret etmek için değil...
    ne fırsatı olabilir gülnaz hanım sanki çok önemli bir iş yapılmış gibi lanse ediyosunuz...bu şekilde foruma taşınmazsa ne şekilde taşınabilirdi...?
    yapılan açıklamalar ise durumu açıklığa kavuşturmak yerine daha da berbat edici...
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, ortamı germe. Sen uzun süredir tanıdığın, karıncayı incitmeyen adamı nasıl biliyorsan, o şekilde bilmeye devam et. Öyle yalancılıkla itham etmek gibi birşeyi de aklından çıkar. Uzatma meseleyi. Varsa derdin özel mesaj at.
    Sen önce bana hitab ederken biraz daha saygılı ol , kiminle konuştuğunun farkında değilsin ....

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Sen önce bana hitab ederken biraz daha saygılı ol , kiminle konuştuğunun farkında değilsin ....
    Kimsin? Sana nasıl hitab edeyim? Önce sen kimi yalancılıkla suçladığını bilmelisin. İğneyi kendine batır önce. Özel mesaj attım. Cevapla.

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neymiş arkadaşım altında yatan sebepler....atilla abi facebook sayfasına sordu, kendisinin forum üyeliği bulunmamakta yada dha önce oluşan nedenlerden dolayı yazmamakta...sonuçta facebook grubunda cevap verecek biri olup olmadığına dair bir soru sormuş..cevap alamayınca da buraya taşıdım belki bu saçma durumu açıklamak zorunda kalırsınız diye...

daha önce size yaptığım insancıl bir tavsiyeye verdiğin anlamsız çıkışının ardından öyle bir durumun yaşanması üzerine buraya taşımayı da vazife edindim...oluşturduunuz topluluun genel bir huyumu bu durum diye...senin gitmediğiniz son mesajından anladım...

ne fırsatı olabilir gülnaz hanım sanki çok önemli bir iş yapılmış gibi lanse ediyosunuz...bu şekilde foruma taşınmazsa ne şekilde taşınabilirdi...?
    yapılan açıklamalar ise durumu açıklığa kavuşturmak yerine daha da berbat edici...

Konu Bizimtarafımızdan kapanmıştır, konunun muhattapları enbaşta olması gerektiği gibi kendi aralarında Özzelden konusur sorunu çözerler.Merak eden varsa Atilla beyden bilgi alabilir.Siz isterseniz etkinlikle ilgili bişeyler paylaşın artık ,yada bidaha belirtmem gerektiği için üzgünüm lakin ,bu konunun yeri bu sayfa değil...Lütfen anlayış gösterinn..

Motosikleti
    Konu Bizimtarafımızdan kapanmıştır, konunun muhattapları enbaşta olması gerektiği gibi kendi aralarında Özzelden konusur sorunu çözerler.Merak eden varsa Atilla beyden bilgi alabilir.Siz isterseniz etkinlikle ilgili bişeyler paylaşın artık ,yada bidaha belirtmem gerektiği için üzgünüm lakin ,bu konunun yeri bu sayfa değil...Lütfen anlayış gösterinn..
    İtham burada yapıldı , burada çözülecek.

Saygılar

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Kimsin? Sana nasıl hitab edeyim? Önce sen kimi yalancılıkla suçladığını bilmelisin. İğneyi kendine batır önce. Özel mesaj attım. Cevapla.
    Adım Okan Sinan OCAN ,

Her şekilde senden hem eski hemde deneyimli bir motor binicisiyim . Motosiklet felsefesini bilmediğin çok açık bizde insanların arkasında üzeri kapalı imalar yapılmaz. Adam bir kusur işlediyse ya açık açık bunu yüzüne söyler ve buraya da yazarsın ya da konuyu hiç açmaz kapatırsın .

Şimdi söyle bakalım neymiş bu çok çok vahim ve anlatılamaz kusur bizde bilelim.

Özelden falan yazma , madem konuyu burada açtın burada devam edeceğiz.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    İtham burada yapıldı , burada çözülecek.

Saygılar

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Adım Okan Sinan OCAN ,

Her şekilde senden hem eski hemde deneyimli bir motor binicisiyim . Motosiklet felsefesini bilmediğin çok açık bizde insanların arkasında üzeri kapalı imalar yapılmaz. Adam bir kusur işlediyse ya açık açık bunu yüzüne söyler ve buraya da yazarsın ya da konuyu hiç açmaz kapatırsın .

Şimdi söyle bakalım neymiş bu çok çok vahim ve anlatılamaz kusur bizde bilelim.

Özelden falan yazma , madem konuyu burada açtın burada devam edeceğiz.
    Motor felsefesini hatim etmiş, deneyimli motor binicisi Okan Sinan Ocan. Konuyu kapatmaya çalıştıkça sen açıyorsun. Kapat konuyu. İrdeleme daha fazla.

Motosikleti
    Motor felsefesini hatim etmiş, deneyimli motor binicisi Okan Sinan Ocan. Konuyu kapatmaya çalıştıkça sen açıyorsun. Kapat konuyu. İrdeleme daha fazla.

Sevgili Kardeşim,

Oraya buraya çamur sıvıyor , biraz sıkıyı görünce konu kapandı diyerek sıvışmaya çalışıyorsun.

Sana tekrar soruyorum Atila bey bu kadar vahim ve anlatılamaz ne yaptı o gezide .

Madem başladın arkasını getir.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    iyi de herkes neden bu kadar müdahil oldu? herkes birilerini ne kadar çok koruduğunu mu göstermeye çalışıyor..herkes yetişkin, kendisini koruyabilir, savunabilir. bırakında bu işi muhattaplar kendi aralarında halletsinler..ne çok dertliymişsiniz meğer..durumun saçmalığından bahsediyorsunuz, ama bu saçma durumuda gittikçe büyütüyorsunuz..kusura bakmayın, iyi niyet sezemedim ben...insanlar yeterince gruplaşıyor bu ülkede, ben motor grubunda bunun olmasını en azından istemiyorum...paylaşamadığı şey ne her iki taraf için...Atila bır durumu kibarca öğrenmek istiyor, sizse durumu arap saçına dönüştürüyorsunuz..gayet güzel olan kamp etkinliğini gölgelediniz..sağolun..

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Sevgili Kardeşim,

Oraya buraya çamur sıvıyor , biraz sıkıyı görünce konu kapandı diyerek sıvışmaya çalışıyorsun.

Sana tekrar soruyorum Atila bey bu kadar vahim ve anlatılamaz ne yaptı o gezide .

Madem başladın arkasını getir.
    Ya arkadaşım,

Sen ne kadar meraklı çıktın öyle. Hiçbir yere çamur sıvadığım yok. Sıkıyı da görmedim. Atila beyle frekanslar tutmadı. O kadar. O bizi beğenmedi, bizden de onu beğenmeyenler oldu. Bu kadar. Herkes herkesle tanışdığına memnun kalacak diye bir kaide yok. Umarım rahatlamışsındır. Mesleğin istihbarat mı senin?

Motosikleti
    Yazdıkların sorduğum sorunun cevabı değil.

Yaptığın şey resmen çamur sıvamak , şimdide Nesrin Topkapı kıvamında hareketler ile durumdan sıyrılmaya çalışıyorsun.

Anlatılamayacak kadar vahim olan neydi ???

Bu arada her ikimizde Ankarada motora biniyoruz bir araya geldiğimizde mesleğimle ilgili detayları seve seve anlatırım merak etme.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Yazdıkların sorduğum sorunun cevabı değil.

Yaptığın şey resmen çamur sıvamak , şimdide Nesrin Topkapı kıvamında hareketler ile durumdan sıyrılmaya çalışıyorsun.

Anlatılamayacak kadar vahim olan neydi ???

Bu arada her ikimizde Ankarada motora biniyoruz bir araya geldiğimizde mesleğimle ilgili detayları seve seve anlatırım merak etme.
    İstersen hemen yarın bir araya gelelim. Meslekleri konuşuruz. Ne dersin? Özel mesaj açık.

Motosikleti
    İstersen hemen yarın bir araya gelelim. Meslekleri konuşuruz. Ne dersin? Özel mesaj açık.
    Emin olki tatilde olmasam yarını bile beklemezdim , ama uzun değil haftaya görüşürüz.

Önümüzdeki haftadan itibaren ne zaman istersen . Telefon numaram 0 506 9076656 24 saat açık

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Emin olki tatilde olmasam yarını bile beklemezdim , ama uzun değil haftaya görüşürüz.
    Bekletme beni. Haftayı iple çekiyorum.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Ya arkadaşım,

Sen ne kadar meraklı çıktın öyle. Hiçbir yere çamur sıvadığım yok. Sıkıyı da görmedim. Atila beyle frekanslar tutmadı. O kadar. O bizi beğenmedi, bizden de onu beğenmeyenler oldu. Bu kadar. Herkes herkesle tanışdığına memnun kalacak diye bir kaide yok. Umarım rahatlamışsındır. Mesleğin istihbarat mı senin?
    üstad frekanslar tutmayabilir, atilla abi de bunu farkettiyse zaten bir dahaki buluşmaya gelmeyip önlemini alabilir, ama oraya kadar gelmiş birine ki ilk olarak katılanlara organizasyon sahipleri tarafından misafir edasıyla yaklaşılır...ama adam bi hoşgeldin bile denmedi deniyor...bu frekans görür görmez mi tutmamış...nezaketen ağız ucuyla bi güle güle denmiş...iki zaman arasında nasıl davranıldı bilmiyorum artık...kaldı ki herkesin ayın şeyi yoğun paylaştığı ortamda frekans tutmaması çok düşük bir ihtimal...

konunun muhatapları elbet sorunu çözeceklerdir ama bu yapılan güzel faaliyetleri ve oluşumu genişletmek ya da daha çok kişiye ulaşmak istiyorsa, ki buraya başlık açıldığına göre öyledir, bu tür problemleri biz konuştuk hallettik denilmemesi lazım...ha umrumuzda değil derseniz orası ayrı...yok kulağıma bişeyler çalındı, bazı şeyler oldu gibi yaklaşımlar hoş değil..ortada somut bişey olsa atilla abi de problemi zaten bilir bu düşüncesine cevap aramaz, cevabını zaten biliyor olurdu...

Motosikleti
    Bekletme beni. Haftayı iple çekiyorum.
    Şahsi olayımızı haftaya çözeceğimize göre şimdi konumuza geri dönelim dağılmasın.

Atila abi o gezide ne yaptı anlatacakmısın yoksa kıvırmaya devam mı edeceksin.

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

Boşuna uğraşma Erhan ,

Arkadaş kıvırmak konusunda uzman çıktı ne desen boş

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş bir durum değil açıklığa kavuşturulması gerekir , ilerdeki katılımcı adaylarını ciddi şekilde etkileyeceğini düşünüyorum .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)