Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ADANA - Kaleler Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ben bunları okurken keşke yazmasaydım neden ayrı gittiniz diye dediğim anlar oldu kusura bakmayın meğerse hala adanalı motorseverler arasında bi soğuk savaş devam etmekteymiş ben motorumu sattığım için bi çok geziye eşlik edemiyorum gelseydimde inanın bu konular beni şimdikinden daha çok yaralardı temennim adanada tüm motorcu kardeşlerimizin birbirleriyle kaynaşması bi dostluk kardeşlik ortamının oluşması yönünde herkese saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    iki teker dostlarım,kimse kimseyi gezi yüzünden kırmasın bizde bazan 4 kişi klüpten farklı yerler gittik.Herkes özgürdür isteyen istediği yere istediği kişi ile gidebilir.Endurocu arkadaşlar geçerken uğrayın, klüpte sıcak bir çay için öyle çıkın gezinize,biz bir aileyiz 2 tekere binen herkesin birbirine saygısı ve sevgisi vardır

Bu arada gezi güzel olmuş manzaralar muhteşem sizlerde çok güzel insanlarsınız paylaştığınız için
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Öncelikle herkese selamlar, şu ana kadar burda konuşulanları izlemekle yetiniyordum ancak İsmail Hocam benden bahetmiş bende iki satır yazayım dedim, sanırım/umarım doğru anlaşılır yazdıklarım; ve bunlar sadece benim görüşümdür diğer arkadaşlarımı bağlamaz!! Buarada Ben Altan (V-Strom)
    Sadece motorcu olmak yada motor ruhu tasımak gibi felsefelerin insanları biraraya getirmek için yeterli bir neden oluşturduğu doğru değildir, kardeş bile olmak yetmez bazen, arkadaş olmak lazımdır, arkadaşlık da siparişle olmaz, olursa kendiliğinden olmalıdır, frekanslar tutacak, aynı espirilere gülünecek yada aynı kaygılar yaşanacak! Motor bir ortak payda olamaz, olmamalıdır da zaten, ancak herkes bidiğerine TOLERANSLI bir SEMPATİ duymalıdır, ki buda oluşabilecek potansiyel arkadaşlıkların ilk adımı olabilir, kimileri kendini bir çatı altında ifade etmek ister kimileri bağımsız /çatısız rahat eder, tıpkı kimi race kullanır kimi chopper,kimi de kross gibi, altyapısı olmdan,ne yargılanmak nede yargılamak güzel değil, tanımadığın adamlara selam vermessen/almassan gücenmenin biranlamı yok çünkü tanımıyorsun! tanıdıklarından selam almadığında üzülmeli insan, o buraya gitti bu buraya gelmedi laflarını insan hatırının geçeceği insanlara sitem olarak yapar, tanımadığınız insanlar biraya geldi biryerlere gitti diye bozuk atmak çok anlamsız, umrumda değil kardeşim nereye gidersen git gibi kinayeli laflar potansiyel arkadaşlık olasılıklarnı azaltmaktan başka işe yaramaz, gelin canlar birolalım nasılsa motorumuz var felsefesi çalışmaz! Herkes kendini mutlu hissettiği organizasyonlarda yer alma konusunda özgür, kendi dışındakilerden rahatsız olanlar da ya İZLEMESİN yada sin yada izleyince tırlatmamayı öğrensin ki olabilecek birtakım arkadaşlıklara zarar vermesin!!! Buarada İsmail hoca kendine çok iyi bak, bu yaz beni fişekle artık çok ara verdim!!! Herkese Sevgiler

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    selam dostlar arkadaşlar bu tartışmalara artık bir son vermelisiniz ayrıca herkeste üstüne lazım olmayan konulara girmemeli (benim gibi kişilerin motorlarına biniş tarzına karışmak gibi ) herkes kendi işine vede gezisine baksın.kime ne kardeşim kimin ne yaptığından ne yapacağından isteyen plaka takar isteyen takmaz isteyen kaskını takar isteyen bandanasını sonuçları nihayetinde kendini vede sağliğinı etkiler bu kısır tartışmalar artık herkesi sıktı herkese tavsiyem daha az konuşup daha fazla motora binelim yoksa hepimiz motorcu yerine birer köşe yazarı olacağız

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    arkadaşlar herkes kendince haklı. Artık kapatsak bu konuyu ne dersiniz? İnsanlar yoksa birbirlerine karşı daha kırıcı uslup kullanmaya başlayacaklar öyle görünüyor.
    Geçmişe değil geleceğe bakalım. Bu hafta nereye gidiyoruz?

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    kime ne kardeşim kimin ne yaptığından ne yapacağından isteyen plaka takar isteyen takmaz isteyen kaskını takar isteyen bandanasını sonuçları nihayetinde kendini vede sağliğinı etkiler bu kısır tartışmalar artık herkesi sıktı herkese tavsiyem daha az konuşup daha fazla motora binelim yoksa hepimiz motorcu yerine birer köşe yazarı olacağız
    kask koruma vb olaylar EVET kisinin kendini ve sagligini etkiler

plakasiz kullanma, trafik kurallarini cigneme HAYIR kisinin kendisini degil, tum motorseverleri etkiler. (bu sebepten isteyen plaka takar isteyen takmaz kısmına katilmiyorum.)

daha fazla motora binelim EVET havalar da guzel bol bol gezelim.

yinede madem cogunluk boyle istiyo o zaman tamam herkes kendi dogru bildigini yapsin,
    2-3yıl sonra sehir merkezine motorlari almadiklarinda tekrar konusuruz.

son olarak bir rica

GEZİ YAZİLARİNA SADECE İLGLİLİ YORUMLARI YAPALİM.
    BİR TAKİM GORUSLERİMİZİ - FİKİR ALİSVERİSLERİMİZİ ADANA MT BASLIGI ALTINDA YAPALIM
    SUAN BU KONUDA YAZILMIS CEVAPLARIN %80 İ GEZİ İLE İLGLİLİ DEGİL.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

RetRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezi cok gusel olmus kemal resimler harika bu arada anahtarlar blundu haberin olsun ne zaman istersen

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Aslında kutuplaşma yok Bir tane kutup var . Şöylede diyebiliriz kutupdakiller Bide kutuplaşmak iistemiyeler.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    hepinizin gezi vs. prıgramınızı saygıyla karşılıyorum kozan dan bir motorcu dostunuz kabul ediyorsanız .. hepinizi saygıyla selamlıyorum hoşça ve mutlu kalın.bir daha ki gezide hep beraber bir olduğumuzu ADANAYA gösterelim ne dersiniz ?????????????????????

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    aslınnda Sürekli Hoopp kardeşim o tarihte bizimde gezimiz vardı Neden bizimkine gelmediniz diyenler var sorun ordan kaynaklanıyor. Tek bir kelime demek lazım Sanane. Aslında sorun yok sorun çıkaranlar var. Geçen seferde biri hoopp kkardeşim Bu endro geziside ne oluyor diye sorun çıkarmışdı. Adam bir hevesle gezi yazısı yazmış İlla bişeylere muhalefetmi etmek zorundayız. Yani herkes kendisine uygun karekderde insanlarla beraber olmak ister. Tutupda bizim arkadaşllardan birisinin Başka bir arkadaşın gezi yazısına birader bizimde gezimiz vardı siz bize niye katılmadınız dediğinii duymadım.

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı
    ben bunları okurken keşke yazmasaydım neden ayrı gittiniz diye dediğim anlar oldu kusura bakmayın meğerse hala adanalı motorseverler arasında bi soğuk savaş devam etmekteymiş ben motorumu sattığım için bi çok geziye eşlik edemiyorum gelseydimde inanın bu konular beni şimdikinden daha çok yaralardı temennim adanada tüm motorcu kardeşlerimizin birbirleriyle kaynaşması bi dostluk kardeşlik ortamının oluşması yönünde herkese saygılar
    Arkadaşım farkındaysan tüm polemiği sen başlatdın Buda herkes arkadaş ama sen farkında değilsin.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı RetRO adlı üyeden alıntı
    gezi cok gusel olmus kemal resimler harika bu arada anahtarlar blundu haberin olsun ne zaman istersen
    selamlar,

abicim sen bakma bu fakirin fazer oyle / fazer boyle dedigine. cok guzel makine, gule gule kullan. aman dikkatli kullan. soyle kazasiz belasiz binersin insallah.

bu arada şu deneyimden sonra ozellikle ABS'lisi kafamda ki 2 motordan biri oldu. bakalim ya bu yaz, yada engec subat 2007 de bir supriz yapacam.
    bu deneme sansini verdigin icin tesekkuru bir borc bilirim.

en yakin zamanda senide aramizda gormek isteriz. mayis ortasina dogru super projeler var. cok keyifli geziler olacak. sonrasinda da yaz geliyor. plaj, deniz, sucuk ekmek allah allah

Motosikleti
    allah tekerinize zeval vermesin,iki tekere binen herkes dostumdur,ister endurocu olsun,ister racingci,ister crosscu ister chopperci ama iki teker şart yoksa olmaz,bu polemiğide burda kapatalım lütfen diyorum,bu sayfayı binlerce kişi okuyor daha fazla açılmanın manası yok hepinizi seviyorum

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    nx falcon kardeşim akıllı ol olmayan polemiğimi ben başlattım ?
    madem ortada bi konu yok neden her kafadan bi ses çıkıyor bu kadar sayfada madem herkes karakterine uygun insanlarla yola gitmek isterse ordaki 20 - 30 motor aynı karakterde bitek siz bikaç kişimi ayrı karakterlerdesiniz ? kullandığın kelimelere dikkat et ortada bi sorun olmadığını düşünüyosan gerçekten eski gezi ve forum yazılarına bak selam vermediniz diye sayfalarca yazı yazanda ben diilim ok kardeş

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LASTROMANTIC keşke bu yazacaklarınızı yazmak için kullandığınız yol P.M. veya Adana M.T. bölümü olsaydı.Çünkü gerçekten arkadaşlarımızın yapmış oldğu geziyle alakalı bir başlıkta çok gereksiz yere,konuyla alakasız yorumlar yapıldı.
    Üstüne üstlük yanlış bilgilere sahipsiniz,bu başlıkta ki gezi resimlerinde gördüğünüz insanlar grubun sadece çekirdek bölümü diyebileceğimiz küçük bir kısmıdır.Bu grup sizin tahmin ettiğiniz gibi birkaç kişiden ibaret değildir.Birçok kullanıcısı sadece Motosiklet.net'e üye değildir.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ben karışmıyorum abi artık tek kelime yazarsam namerdim . kim kimle naparsa yapsın banane ya....

Motosikleti
    LASTROMANTIC takma kafana ben zaten bu başlığı kilitleyecem becerebilsem komple silerim valla,tartışmanın anlamı yokkkkk herkes özgürdür

Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    LASTROMANTIC takma kafana ben zaten bu başlığı kilitleyecem becerebilsem komple silerim valla,tartışmanın anlamı yokkkkk herkes özgürdür

basligi mi kilitlemek lazim yoksa baslik harici yorumlari mi ?!?

ARKADASLAR,

YAKLASIK 14 AYDAN BERİ UYE OLDUGUM BU VE BENZER SİTELERDE BİR-İKİ AY ONCESİNE KADAR SADECE İZLEYİCİYDİM. DAHA SONRA "GEZİLER PAYLASTİKCA GUZELDİR MANTIGIYLA" HAREKET EDİP CESİTLİ FORUM SİTELERİNDE GEZİ RAPORLARİNİ YAYINLAMAYA BASLADİM.

NE YAZİKKİ SADECE BU FORUMDA VE SADECE "HEMSERİLERİM" GEZİ RAPORLARİMİ SABOTE ETME SEVİYESİNDE İLGİSİZ VE YAPİCİ OLMAYAN YORUMLAR YAPİYORLAR.

BU YAKLASİMİN YANLIS OLDUGUNU DUSUNUYORUM VE ANLAM VEREMİYORUM.

BEN YİNEDE ALLAH İZİN VERİRSE GEZMEYE VE GEZİ RAPORLARİNİ YAYINLAMAYA DEVAM EDECEM, SİZDEN RİCAM İLGİSİZ YORUMLARLA RAPORLARİ OKUYAN İSNANLARİN VAKTİNİ ALMAYİN.
    EGER GEZİLER HOSUNUZA GİTMİYORSA O ZAMAN OKUMAYİN.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok güzel bir gezi ve güzel fotolar. teşekkürler. özellikle bu foto çok sanatsal
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler