Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul-Doğu Karadeniz Motosiklet Günlüğüm (3220 Km)

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İstanbul'dan başlayıp Batum'a kadar devam ettirdiğim Doğu-Karadeniz gezisi(3220km) notlarını kişisel blogumda yayınladım. Okumak için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    tebrikler.harika bir gezi,harika resimler,güzel bir anlatımla birleşmiş ve müthiş keyifli bir paylaşım olmuş.
    tekerinize sağlık

chopinnrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 155 (MAT GRİ)
    Sözün bittiği yer bu herhalde...Fazla bişey demiyorum,daha nice yolculuklar dilerim...

YASİN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    hayalimdeki geziyi sen gerçekleştirmissin abi gerçekten hayranlıkla izledim bende artvinliyim memleketime motorla gitmeyi istiyorum ama imkanlar el vermiyor inş bi gün bizede nasip olur böyle bir gezi allah kazadan beladan uzak tutsun nice uzun gezilere abi...

harika anlatım resimler güzel ve mükemmel bir gezi olmuş bence devamını bekliyoruz

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    koç düzü yerine pokut u tercih etseymişsin keşke...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Tebrikler cok güzel bir gezi olmuş.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok güzel bir gezi olmuş, tekerinize sağlık

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Keyifli bir gezi olmuş, resimler güzel. paylaşım için tskr

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yorumlar için teşekkür ederim.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koç düzü yerine pokut u tercih etseymişsin keşke...
    Aklım pokut yaylasında kaldı. Fakat yollarının çok kötü olduğunu söylediler. İnşallah bir dahaki sefere göreceğim. Koçdüzü yaylası da sisler arasında bile çok güzeldi.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Harika bir gezi olmuş.
    Gezi raporunuz daha da bir bilgilendirici ve keyifli.
    Bir solukta okudum. Döndüm tekrar okudum.
    Nasip olursa seneye bende eşimle doğu Karadeniz düşünüyorum.
    Gezi notlarınızdan istifade edeceğim.
    Paylaşım için teşekkürler

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gezi yapmışsınız, tebrik ederim
    Fotoğraflar da sunum da çok hoş, paylaşım için teşekkürler
    Koçdüzü çok yanlış bi tercih olmuş,bilseydim tavsiye etmezdim kesinlikle, hem de o motorla, ama Allah'tan kazasız belasız gelmişsiniz.
    Pokutun yolu kat kat daha iyi oraya göre
    Bir daha gidecek olursanız beni arayın, ben hemen hemen bütün yaylara gittim orada, zaten Ardeşen'de yaşıyorum, hepsi ayağımın dibinde
    Benim gezilere bakabilirsiniz fikir edinmek için.
    Burdan söyliyim, gidecek olanlara tavsiyem: Sırt yaylası, dolayısı ile Koçdüzü yaylası tarafı, dolayısı ile Golazena berbat mı berbat yolları var, kros motoru olmayan çıkmasın bence
    Bir de Sırt yaylası yolu hem çok uzak hem yolu berbat, amaaaaaaaa, buraların manzarası sis olmazsa hepsinden daha iyidir
    Tavsiyem Pokut, Huser ve Gito yaylaları, hem yol olarak diğerlerine göre daha iyi, hem manzara muhteşem, yine de dikkat etmek lazım buralara giderken
    Saygılar

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Çok güzel gezi olmuş.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi yapmışsınız, tebrik ederim
    Fotoğraflar da sunum da çok hoş, paylaşım için teşekkürler
    Koçdüzü çok yanlış bi tercih olmuş,bilseydim tavsiye etmezdim kesinlikle, hem de o motorla, ama Allah'tan kazasız belasız gelmişsiniz.
    Pokutun yolu kat kat daha iyi oraya göre
    Bir daha gidecek olursanız beni arayın, ben hemen hemen bütün yaylara gittim orada, zaten Ardeşen'de yaşıyorum, hepsi ayağımın dibinde
    Benim gezilere bakabilirsiniz fikir edinmek için.
    Burdan söyliyim, gidecek olanlara tavsiyem: Sırt yaylası, dolayısı ile Koçdüzü yaylası tarafı, dolayısı ile Golazena berbat mı berbat yolları var, kros motoru olmayan çıkmasın bence
    Bir de Sırt yaylası yolu hem çok uzak hem yolu berbat, amaaaaaaaa, buraların manzarası sis olmazsa hepsinden daha iyidir
    Tavsiyem Pokut, Huser ve Gito yaylaları, hem yol olarak diğerlerine göre daha iyi, hem manzara muhteşem, yine de dikkat etmek lazım buralara giderken
    Saygılar
    Merhaba. Çamlıhemşin yaylalarını gezme kararını senin gezi yazılarını okuduktan sonra almıştım. İki gün Çamlıhemşin'de bir gün Ayder yaylasında kaldık. Pokut, Huser ve Gito. Bu üç yaylayı gezmek istiyordum. Hiçbiri kısmet olmadı. Fakat bölgede doğa o kadar güzel ki bunun da fotoğrafını çekelim, şununda derken zaman geçip gidiyor. Koçdüzü yaylasına motosikletle çıkmadık. Arazi aracı ile çıktık. Bizim çıktığımız gün Kros motor bile çıkamazdı o yolu. Koçdüzü yaylası yolu çok zor olsa bile çıkmaya değer.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Çamlıhemşin yaylalarını gezme kararını senin gezi yazılarını okuduktan sonra almıştım. İki gün Çamlıhemşin'de bir gün Ayder yaylasında kaldık. Pokut, Huser ve Gito. Bu üç yaylayı gezmek istiyordum. Hiçbiri kısmet olmadı. Fakat bölgede doğa o kadar güzel ki bunun da fotoğrafını çekelim, şununda derken zaman geçip gidiyor. Koçdüzü yaylasına motosikletle çıkmadık. Arazi aracı ile çıktık. Bizim çıktığımız gün Kros motor bile çıkamazdı o yolu. Koçdüzü yaylası yolu çok zor olsa bile çıkmaya değer.
    Siz aşağılarda vadi içlerinde bile o kadar etkilenmişseniz kim bilir Huser, Gito ve Pokut'a çıksaydınız dilinizi ısırırdınız manzara karşısında
    Bu arada krosla çıkılıyor Ben koçdüzüne çıkmadım ama Sırt yaylaya çıktım, Sırt yayladan 5 km sonra sizin gittiğiniz yer. ama ben de Sırt yaylayı açık havada yakalayamadım,çok zorlu yollardan geçtik, ve çok uzak diğer yaylalara göre, dedim bi daha gitmem
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler