Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

6200 km Türkiye turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Uzun soluklu bir yolculuk için kullandığınız motosikletle herkes cesaret edemez vesselam, Osman Gürsoy gibi olmak lazım : )
    Telefon için geçmiş olsun, hiç kafana takma gideceği varmış. Belki de başına gelecek bir belaya kefaret olmuştur.
    Gezilerin en güzel yanı kazasız belasız eve geri dönüş yapabilmektir diye düşünüyorum.
    Fotoğraflar ve anlatımın çok güzel devamını bekleriz.

Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hem tek başınıza hem de düşük cc bir motorla böylesine bir rotayı yapmanız takdire şayan.. Tebrik ediyorum, tekerinize sağlık...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Güzel gezmişsin. tebrik ederim. paylaşım içinde teşekkürler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir tur olmuş.paylaşım için teşekkürler.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Vay arkadaş 23 gün sonra benim yapacağım rotayı tersten yapmışsın hocam tebrik ederim.
    Ben Güneydoğu ve doğuda güvenlik sorunları olabilir diye endişe ediyordum biraz o yollar ve durum hakkında bilgi verebilir misin.
    Ayrıca Karadeniz'de de gördüğün durduğun yerleri yazarmısın ? Teşekkürler.
    madlive bunu beğendi.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Murat geldiginde banada ugramıştı. Tanıştıgıma memenun oldum Murat. Umarım tekrarı olur

Bu arada böylesine uzun bir geziyi tamamlayabilmenden dolayıda tebrik ederim. Birçok kişi hele birde scooter ile bu geziye cesaret edemezdi.
    madlive bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Güzel bir gezi olmuş... Tebrik ederim..

FatihPrLk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125esd White :)
    Devamını bekliyoruz. Çok güzel gezi olmuş Tekerinize sağlık )) Hiç bahsetmemişsiniz ortalama hızınız nedir kaç saatte bir mola yaptınız ?
    madlive bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Öncelikle tüm herkese teşekkür ederim. Herkesin gönlünden geçen geziyi gerçekleştirmesini dilerim.

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş 23 gün sonra benim yapacağım rotayı tersten yapmışsın hocam tebrik ederim.
    Ben Güneydoğu ve doğuda güvenlik sorunları olabilir diye endişe ediyordum biraz o yollar ve durum hakkında bilgi verebilir misin.
    Ayrıca Karadeniz'de de gördüğün durduğun yerleri yazarmısın ? Teşekkürler.
    Ben hiçbir sıkıntı çekmedim çok şükür. Özellikle gündüz yolculukları tercih ettim. Yollar müthiş keyifli özellikle tek başına gidiyorsan ve kulağında sevdiğin tarz şarkılar çalıyorsa. Durduğun her yerde midem acıyana kadar su portakal suyu içtim. Şırnakta olan arkadaşımın numarası olsaydı rotam Şırnak Hakkari Van şeklinde düşünüyordum lakin gitmeye çekindim açıkcası.
    Karadeniz hakkında başımdan geçen en güzel en endişe verici olay Rize Anzer yaylasından Trabzon Uzungöle kuş uçmaz kervan geçmez yayla yollarından geçerek gitmem oldu. Otlayan inekler bile otlamaya ara verip bana bakıyorlardı. Telefon çekmiyor. Yol stabilizenin kralı. Derelerden geçişler var. Scooterla buralardan geçtiysem enduroyla neler yaparım dedim. Tahmini 40 kilometre boyunca gördüğüm insan sayısı 10-20 yi geçmez, asfalta girdiğimdeki mutluluğu tahmin edemezsiniz. Denemeye değer. Aklınızda olsun. Uzungölden Rize Anzer yaylasına yol var dağlardan.
    Hopa- Artvin arası virajlara doyamazsınız. Gidip gidip gelesiniz olur. Yol mis. Şavşat Ardahan arası yol biraz bozuk fakat aynı Tokyo drift. Ayder yaylasının yolu da öyle. İşte bu diyorsunuz. Muhakkak öneririm Ayder yaylasına giden yolu. Kaymak gibi.
    İkinci bölümde resimleri yükleyeceğim.

Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat geldiginde banada ugramıştı. Tanıştıgıma memenun oldum Murat. Umarım tekrarı olur

Bu arada böylesine uzun bir geziyi tamamlayabilmenden dolayıda tebrik ederim. Birçok kişi hele birde scooter ile bu geziye cesaret edemezdi.
    Evet Gökhan hocama çok fazla zaman geçiremesekte misafirperverliği için ayrıca teşekkür ederim.

Alıntı FatihPrLk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devamını bekliyoruz. Çok güzel gezi olmuş Tekerinize sağlık )) Hiç bahsetmemişsiniz ortalama hızınız nedir kaç saatte bir mola yaptınız ?
    Yol durumuna göre 60-80 gittiğimde oldu 120-130 gittiğimde oldu. Kural koymadım kendime, yarım saatte mola verdiğimde oldu 2 saatte bir mola verdiğimde. Alakasız bir yerde sağa çekip uyuduğumda oldu. Tek önerim kendinizi kalıba sokmayın.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

çok güzel bir gezi resimlerin devamını bekliyorum. saygılarımla... seneye nasipse bende yapacağım böle bir gezi
    madlive bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)